Ljubimci Forum Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Rujan 21, 2018, 05:14:25
Forum Pomoć Traži Prijava Registracija
Novosti: U?ivajte u boravku na na?em forumu, zabavite se i educirajte kako bi i vama i va?im ljubimcima su?ivot bio lak?i i ugodniji. Posebnu pa?nju bismo vam htjeli skrenuti na Veterinarski kutak te na vrlo aktualnu temu Ne kupujte pse od ?vercera ili na farmama pasa.
O na?inu na koji forum funkcionira mo?ete vi?e nau?iti u podforumu O forumu, a molimo vas i da pa?ljivo pro?itate pravila foruma te se pona?ate u skladu s njima, tako da i dalje ostanemo najbolji, najve?i i najedukativniji forum o ku?nim ljubimcima u Hrvatskoj.

+  ljubimci-forum
|-+  Naše autohtono blago
| |-+  Pastirski i ovčarski psi (Moderatori: bubica, Rijeka)
| | |-+  Dak King Tor Croatia sa Svilaje
« natrag naprijed »
 Str: [1] Dolje Ispis
Autor Tema: Dak King Tor Croatia sa Svilaje  (Posjeta: 2541 )
Ljiljana
Our special friend

« : Siječanj 27, 2004, 11:11:15 »

Oni koji imaju moju knjigu znaju da je ovo gore slika s uvodnih dviju stranica u knjizi ..... Autor fotke je ing. Roman Ozimec, koji mi je ljubaznošću ing. Tihomira Kovačevića prepustio pravo korištenja par njegovih fotki u knjizi.
Tornjak na slici je Dak (iz uzgajivačnice King-Tor Croatia) pravi brat iz legla moje Dolly, uzgajivača Drage Budimira .... u vlasništvu Milje Denića sa Svilaje.
A planina po kojoj trči za ovcama je Svilaja sa koje se naprijed ogleda Dinara i dolje u nizini Vrličko polje, a krajnje desno ono malo plavog je sjeverni krak akumulacije Peručkog jezera ....

- Dak sa Svilaje

slikice sa:
 link http://www.life-vuk.hr/mjere_zastite.htm
-->
Evidentirano
Ljiljana
Our special friend

« Odgovor #1 : Siječanj 27, 2004, 11:15:32 »

Evo još jedna od Dakovih slika koju sam ja napravila .... inače je slikica na stranici:

link www.tornjaci.de

-->
Evidentirano
 Str: [1] Gore Ispis 
« natrag naprijed »
Skoči na:  

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines
Marketing: oglašavanje na forumu