Ljubimci Forum Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Listopad 23, 2018, 10:06:39
Forum Pomoć Traži Prijava Registracija
Novosti: U?ivajte u boravku na na?em forumu, zabavite se i educirajte kako bi i vama i va?im ljubimcima su?ivot bio lak?i i ugodniji. Posebnu pa?nju bismo vam htjeli skrenuti na Veterinarski kutak te na vrlo aktualnu temu Ne kupujte pse od ?vercera ili na farmama pasa.
O na?inu na koji forum funkcionira mo?ete vi?e nau?iti u podforumu O forumu, a molimo vas i da pa?ljivo pro?itate pravila foruma te se pona?ate u skladu s njima, tako da i dalje ostanemo najbolji, najve?i i najedukativniji forum o ku?nim ljubimcima u Hrvatskoj.

+  ljubimci-forum
|-+  FCI II - Pinčeri, šnauceri, molosi i švicarski planinski psi
| |-+  Sekcija švicarskih planinskih pasa
| | |-+  Sekcija švicarskih planinskih pasa - Slike naših pasa (Moderatori: Iv@n, Gibb)
| | | |-+  Taimah aka Tai - pravi grom
« natrag naprijed »
 Str: 1 2 3 [4] Dolje Ispis
Autor Tema: Taimah aka Tai - pravi grom  (Posjeta: 11185 )
Palicanka
Manager

Jedini! :*

« Odgovor #45 : Srpanj 04, 2011, 12:21:50 »

Jaooooo.... Tai!!!  pinklove1 Pa ja prosto ne znam odakle bih počela!  lmao
Prvo i osnovno.... Neopisivo me podsećaš na Papija kada je bio tvojih... meseci...  icon_mrgreen
Imate istu ufrćkanu dlaku na  guza i jednako neodoljiv pogled!  heart Papika sa 9 meseci  icon_wink

Drugo, drago mi je da vidim koliko puuuuno prijatelja imaš!  grouphug Oni su najvažniji, bilo da su dvonožni ili četvoronožni - super je što sa njima tako uživaš!  icon_biggrin

Treće... Da li ti to živiš u Osijeku???  icon_eek Obožavam taj grad i samo čekam priliku kada mogu ponovo da ga posetim, pa razmišljam da te uvrstim kao jedno od glavnih znamenistosti koje moram videti!  icon_mrgreen  lucky

I na kraju... Bled!!!!  heart  ach-nee Što se tog mesta tiče, treba mi još "par" informacija ali ću ih zatražiti preko PP-a!  icon_cool
-->
« Zadnja izmjena: Srpanj 04, 2011, 08:42:09 Gibb » Evidentirano

Qui me amat, amet et canem meum.
majkic
Mini user
*

« Odgovor #46 : Srpanj 05, 2011, 10:41:50 »

Tai vidim da si stvarno uživao na Bledu i Bohinju (Bohinj je sa svojim šetnicama i stazama raj za pse). Kako si podnio hodanje po makadamu i kamenju na planinarskim stazama i uz potoke. Mi smo dobili žuljeve (čak smo i kod Slo veterinara išli) i sada se ista stvar ponovila i na moru. Bacamo se u kupnju cipelica ali sumnjam da će Rudi htjet hodati u tome.
Inače si nam jako zgodan i sa zanimanjem pratimo tvoje odrastanje (i Anushu u drugim temema).
 pusica od vatrene Talijanke
-->
Evidentirano
Anusha
Mini user
*

Spol: Ženski

« Odgovor #47 : Srpanj 07, 2011, 09:13:53 »

Ma mi ti nemamo tih problema jer nam je cijelo dvorište u kamenu tucaniku i šetamo uglavnom po makadmu jer imamo ulicu koja je kao vikend naselje tako da je Tai cijelo vrijeme po nekm šljunku....
ispada sreća da je tako..... icon_wink
Ma Bohinj je san snova...da mogu sutra bi se preselila.....savršeno....samo šteta što je tako daleko bar za nas Slavonce  icon_sad
-->
Evidentirano
Anusha
Mini user
*

Spol: Ženski

« Odgovor #48 : Oľujak 11, 2012, 06:15:36 »

Dragi moji!
Nisam dugo postavljala fotke i zato se ispričavam. Jedan od razloga je valjda i taj da neke forumaše imam kao prijatelje na fb a tako mi lakše dodati nove fotke.
Ako želite više i ćešće fotke evo moj fb profil: https://www.facebook.com/profile.php?id=1312539417.
Svašta smo nešto prošli od ljeta, Bili na izložbama (2, CAC Vukovar odličan CACIB Osijek,: PRM i JrBOB)

evo fotkica

Došla zima. Prava uživancija Svi su me icon_evil lmao jer sam jako htjela snijeg icon_smile
Dobili smo i prinovu koja nas muči non stop. Njufićku neznam icon_question icon_exclaim think . problem je u tome da se izgubila i na kraju došla k meni. Vlasnik ju je tražio i kada je saznao gdje je ostavio ju je nama (ne želim previše detaljno, nikada ne znaš.....  icon_rolleyes. Uglavnom rekao je da je čistokrvni njufić jer njegov netko ima kuju). Obećao je da ćemo vidjeti mamu ali nikako. Uglavnom ja sad a više ni sama nae znam da li je ona čistokrvna pa ako se netko kuži molim pomoć jer meni malo čudnu dlaku ima.
Bez obzira na to jeste ili nije  volimo je svi i Tai nije sam kada nas nema icon_smile.
Meni je malo problem paziti na oboje ali ona je većinom uz mene a on priličnno svojeglav i dominantan.  slap prvi mi pas pa  punch.

nakon šetnje:

Još par fotkica.....

novije od prije dan dva

Tai kod mojih roditelja, nesmije unutra  lmao

Sa sekama Gitom i Gildom

Mina i Gilda

Mina

-->
« Zadnja izmjena: Oľujak 17, 2012, 09:37:24 Gibb » Evidentirano
 Str: 1 2 3 [4] Gore Ispis 
« natrag naprijed »
Skoči na: