Ljubimci Forum Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Studeni 18, 2018, 12:10:24
Forum Pomoć Traži Prijava Registracija
Novosti: U?ivajte u boravku na na?em forumu, zabavite se i educirajte kako bi i vama i va?im ljubimcima su?ivot bio lak?i i ugodniji. Posebnu pa?nju bismo vam htjeli skrenuti na Veterinarski kutak te na vrlo aktualnu temu Ne kupujte pse od ?vercera ili na farmama pasa.
O na?inu na koji forum funkcionira mo?ete vi?e nau?iti u podforumu O forumu, a molimo vas i da pa?ljivo pro?itate pravila foruma te se pona?ate u skladu s njima, tako da i dalje ostanemo najbolji, najve?i i najedukativniji forum o ku?nim ljubimcima u Hrvatskoj.

+  ljubimci-forum
|-+  FCI I - Ovčarski i govedarski psi (osim Švicarskih govedarskih pasa)
| |-+  Sekcija njemačkih ovčara (Moderatori: Frenchi, JANA)
| | |-+  Dresura u okolici Osijeka
« natrag naprijed »
 Str: [1] Dolje Ispis
Autor Tema: Dresura u okolici Osijeka  (Posjeta: 2135 )
CroRipke
Mini user
*

« : Kolovoz 18, 2011, 07:51:29 »

Ljudi ima li neki dreser u okolici Osijeka da mi dresira psa..i po mogućnosti da ga mogu tijekom dresure ostavit kod njega jer ga ne mogu vodit tolko često jer u okolici mog mjesta nema dresera..

Hvala
-->
Evidentirano
nada1964
New user
*

Spol: Ženski

« Odgovor #1 : Siječanj 19, 2012, 06:40:45 »

Izvini, sto ti upadam u "riječ", ali bilo bi dobro da ako dresiraš psa, da i sam budeš sa njime.
Psi, pogovoto Njo su vrlo inteligentni psi i oni brzo nauče komande i način ponašanja. No, stvar je u tome da se u principu vlasnici takodjer moraju "dresirati", jer mi smo ti koji trebamo znati kako sa psima postupati. Oni nemaju isti način "razmišljanja" kao i mi. Živjela sam godinama u Njemačkoj i bila 3 g. u klubu gdje smo od malih nogu trenirali pse, mi zajedno sa za to stručnim osobama. To pruža veliko zadovoljstvo i psima i vlasnicima. U takvom klubu nauči se jako puno o psima, te o svim ev. problematikama vezanim sa njima. Ja si više ne mogu zamisliti život bez njih. To su pravi prijatelji!!! Puno sreće  icon_biggrin

-->
Evidentirano
 Str: [1] Gore Ispis 
« natrag naprijed »
Skoči na:  

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines
Marketing: oglašavanje na forumu