Ljubimci Forum Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Studeni 24, 2017, 12:12:46
Forum Pomoć Traži Prijava Registracija
Novosti: U?ivajte u boravku na na?em forumu, zabavite se i educirajte kako bi i vama i va?im ljubimcima su?ivot bio lak?i i ugodniji. Posebnu pa?nju bismo vam htjeli skrenuti na Veterinarski kutak te na vrlo aktualnu temu Ne kupujte pse od ?vercera ili na farmama pasa.
O na?inu na koji forum funkcionira mo?ete vi?e nau?iti u podforumu O forumu, a molimo vas i da pa?ljivo pro?itate pravila foruma te se pona?ate u skladu s njima, tako da i dalje ostanemo najbolji, najve?i i najedukativniji forum o ku?nim ljubimcima u Hrvatskoj.

+  ljubimci-forum
|-+  Naše autohtono blago
| |-+  Pastirski i ovèarski psi (Moderatori: bubica, Rijeka)
| | |-+  Grga, Hrvatski ovèar
« natrag naprijed »
 Str: [1] Dolje Ispis
Autor Tema: Grga, Hrvatski ovèar  (Posjeta: 3670 )
morzan
New user
*

Spol: Muški

« : Kolovoz 29, 2011, 10:40:26 »

Pozdrav svima iz Osijeka od mene i Grge.

http://i1112.photobucket.com/albums/k499/morzanm/Grga.jpg

Star je 6,5 mjeseca, i eto. Kasnije kad postavim malo noviju sliku više æu i reæi o njemu.
-->
Evidentirano
oli
Developer

Spol: Ženski

« Odgovor #1 : Kolovoz 29, 2011, 05:13:05 »

Dobro nam došao Grga!  heej
Totalno si sladak s tim pogledom ispod obrva!  icon_wink
-->
Evidentirano

Kada je èovjeku njegov pas najbolji prijatelj,
tada taj pas ima ozbiljan problem.
njoko
Moderator
Manager

eeee njoko, njoko...

« Odgovor #2 : Rujan 01, 2011, 01:48:12 »

Sladak li je... pinklove1

welcome
-->
Evidentirano

K.B.Killer
Mini user
*

« Odgovor #3 : Rujan 01, 2011, 02:48:03 »

Medeni je!!!!!nadamo se da da æete pisat malo više o Grgi heart
-->
Evidentirano
kepica
User
**

« Odgovor #4 : Rujan 02, 2011, 05:46:58 »

Bez uvrede svima ostalima, ali ovo je definitivno najljepša (crna) njuškica na forumu!!  heart

Može li malo više informacija o Grgi? I, može li koja novija slikica? Vjerujem da je sada mali veæ pravi frajer..  heej lgh
-->
Evidentirano

morzan
New user
*

« Odgovor #5 : Rujan 07, 2011, 08:57:57 »

Hvala na ljepim komentarima  icon_biggrin

Uzeo sam ga u Ðakovu, u uzgajivaènici Certisa, okoæen je 3.2. ove godine, znaci da je nedavno napunio 7 mjeseci. Èesto s njime idem u KD Osijek, na "druženje" s ostalim psima, hehehe. Za sada zna par naredbi, znate ono, sjedi, lezi, šapa... S njime bi htio iæi na izložbe, tako sada idem na nekoliko sati obuke pasa i vlasnika  za ring dresuru, isto u kd Osijek.
Strašno voli svoj "bonbon", to je ujedno jedina igraèka koju do sada nije pokidao  icon_lol
Nepovjerljiv je prema strancima, neželi ih ugristi, ali neda im da mu se približei da ga poglade, samo bježi od njih. Sada za par dana bi trebala poèeti socijalizacija pasa, pa æu ga voditi da nauæimo nešto.

http://i1112.photobucket.com/albums/k499/morzanm/IMAG0160.jpg

http://i1112.photobucket.com/albums/k499/morzanm/IMAG0162.jpg

-->
Evidentirano
kepica
User
**

« Odgovor #6 : Rujan 10, 2011, 03:02:12 »

Znaèi, Grga je iz kombinacije Simba Certisa x Greta Od Gazde?

Gretini preci su mi izuzetno dragi (jer su, naposlijetku, i preci moje Moni heart), o Simbi ne znam puno.. No, ovako koliko se može prosuditi prema tvojim fotografijama, Grga æe biti predivan mužjak (sada je još pubertetlija icon_mrgreen )!! pinklove1 Puno sreæe u daljnoj obuci, ali i u izložbenoj ½karijeri½!!  lucky

pusica
-->
Evidentirano

morzan
New user
*

« Odgovor #7 : Rujan 12, 2011, 04:09:20 »

Znaèi, Grga je iz kombinacije Simba Certisa x Greta Od Gazde?

Gretini preci su mi izuzetno dragi (jer su, naposlijetku, i preci moje Moni heart), o Simbi ne znam puno.. No, ovako koliko se može prosuditi prema tvojim fotografijama, Grga æe biti predivan mužjak (sada je još pubertetlija icon_mrgreen )!! pinklove1 Puno sreæe u daljnoj obuci, ali i u izložbenoj ½karijeri½!!  lucky

pusica
da, Greta i Simba  icon_biggrin
-->
Evidentirano
morzan
New user
*

« Odgovor #8 : Listopad 29, 2011, 03:50:09 »

Pozdrav,

Evo nakon nekog vremena opet se javljam, s novim iskustvima i slikama naravno  icon_biggrin

Spomenuo sam da æe pohaðati "školu", pa eto, sada se teèaj bliži kraju, i mogu vam reæi da se jako vidi napredak. Prije, kada sam ga htio izvesti u šetnju, prvo sam ga 5 minuta morao ganjati po dvorištu, pa onda kad bi izašli van, postane neposlušan, laje, vuæe, želi kidati povodac, a sada ljepo mirno hoda kraj mene, i gotovo da mu i netreba povodac, tu je tek za svaki sluèaj. Na kraju teèaja mogu izabrati želim li s njime polagati završni test, pred sucima, naravno da hoæu  icon_biggrin. Evo, još par slikica...

Ovaj bonbon mu je meðu najdražim igraèkama, iako je do danas veæ 2 takva pokidao...

Na ovoj zadnjoj slici vidite kako danas, sa 8,5 mjeseci izgleda. Treba još malo ojaèati i narasti u visinu, bit æe dosta sliæan ocu.  icon_biggrin
-->
Evidentirano
crazyinlove
Developer

« Odgovor #9 : Listopad 29, 2011, 06:35:10 »

Prekrasni su mi sa repom. Nekako izgledaju kompletni  pusica
-->
Evidentirano

morzan
New user
*

« Odgovor #10 : Listopad 29, 2011, 07:11:48 »

Prekrasni su mi sa repom. Nekako izgledaju kompletni  pusica
Da, i meni su ljepši sa repiæem. Imao sam prije njega isto Hrvatskog ovèara, Benija, on je bio kusat, ali to tako slatko izgleda kada takvi kusati mašu "repiæem" (morali smo ga uspavati zbog pogreške veterinara  smiley4 ).
-->
Evidentirano
njoko
Moderator
Manager

eeee njoko, njoko...

« Odgovor #11 : Listopad 30, 2011, 06:52:24 »

Ljepotan pinklove1
Bravo za školicu i uspjeh heej
-->
Evidentirano