Ljubimci Forum Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Prosinac 12, 2018, 10:23:08
Forum Pomoć Traži Prijava Registracija
Novosti: U?ivajte u boravku na na?em forumu, zabavite se i educirajte kako bi i vama i va?im ljubimcima su?ivot bio lak?i i ugodniji. Posebnu pa?nju bismo vam htjeli skrenuti na Veterinarski kutak te na vrlo aktualnu temu Ne kupujte pse od ?vercera ili na farmama pasa.
O na?inu na koji forum funkcionira mo?ete vi?e nau?iti u podforumu O forumu, a molimo vas i da pa?ljivo pro?itate pravila foruma te se pona?ate u skladu s njima, tako da i dalje ostanemo najbolji, najve?i i najedukativniji forum o ku?nim ljubimcima u Hrvatskoj.

+  ljubimci-forum
|-+  Mice-mace:
| |-+  Pasmine i pitanja uzgajanja maca (Moderator: Frenchi)
| | |-+  Pasmina Morisa :)
« natrag naprijed »
 Str: [1] Dolje Ispis
Autor Tema: Pasmina Morisa :)  (Posjeta: 1552 )
ZobenaMekinja
New user
*

« : Studeni 18, 2013, 11:58:53 »

Hej svima,

Molim Vas za pomoć,

Macu smo pronašli kad je bila jako mala, sada ima 8mj, prilično je velik (4,5kg) i jako jako čupavi, ima rep ko rakun  icon_wink, vetica nam je rekla da ima nešto od maine coon vrste, no nije sigurna..

Inaće Moris je  doslovno ko pas, non stop hoda za nama (ne voli biti sam), kad netko od ukućana uđe u kuću.. skaće od veselja  po ukućanima icon_eek , jako je mazan, stalno je u krilu i žica maženje, a plus sve to, iako ide tu i tamo van vidjeti kaj ima, ogromna je kukavica.. boji se svega, mrava, muhe, nebitno, također siroti se ne zna na drvo popet  icon_sad.. Inaće nije plašljiv, ali najviše uživa u društvu ljudi, druge životinje ne ferma, čak ni psa   icon_cool

Jel ima koji stručnjak spreman na pomoć  icon_biggrin?

-->
Evidentirano
lutka8787
New user
*

« Odgovor #1 : Srpanj 13, 2014, 05:23:58 »

Mislim da je križanac Maine Coon vrste i još neke. Ja imam Maine Coon ženku i slična mu je, ali ne mogu reći sa sigurnošću.
 icon_confused icon_confused icon_confused icon_confused icon_confused icon_confused
-->
Evidentirano
 Str: [1] Gore Ispis 
« natrag naprijed »
Skoči na:  

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines
Marketing: oglašavanje na forumu