Ljubimci Forum Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Lipanj 26, 2017, 02:53:37
Forum Pomoć Traži Prijava Registracija
Novosti: U?ivajte u boravku na na?em forumu, zabavite se i educirajte kako bi i vama i va?im ljubimcima su?ivot bio lak?i i ugodniji. Posebnu pa?nju bismo vam htjeli skrenuti na Veterinarski kutak te na vrlo aktualnu temu Ne kupujte pse od ?vercera ili na farmama pasa.
O na?inu na koji forum funkcionira mo?ete vi?e nau?iti u podforumu O forumu, a molimo vas i da pa?ljivo pro?itate pravila foruma te se pona?ate u skladu s njima, tako da i dalje ostanemo najbolji, najve?i i najedukativniji forum o ku?nim ljubimcima u Hrvatskoj.

+  ljubimci-forum
|-+  Mice-mace:
| |-+  O macama, općenito (Moderatori: Hyla, Frenchi)
| | |-+  cornish rex: Rextasy Lilly of the Valley
« natrag naprijed »
 Str: [1] Dolje Ispis
Autor Tema: cornish rex: Rextasy Lilly of the Valley  (Posjeta: 10249 )
rismondo
New user
*

« : Rujan 23, 2014, 09:03:59 »

popzdrav ljudi, evo je dosla mala lilly jucer u svoj novi dom.
kako u tom domu vec postoje psi, bilo nas je malo ``strah'',
no na srecu, lilly se vec druzila sa psima i ne boji ih se <3

lilly ima 4.5 mjeseci i jako je razigrana i mazna icon_smile

ovo je lilly ^^

-->
Evidentirano
surefire
Administrator
Manager

Spol: Ženski

Istina iznad svega

« Odgovor #1 : Rujan 23, 2014, 09:09:45 »

Ljepotica!
-->
Evidentirano

SilverAngel
Mini user
*

Spol: Ženski

« Odgovor #2 : Rujan 29, 2014, 04:14:17 »

Kako je slatka
-->
Evidentirano

Kad ti se svaki put razveseli kad doðeš na vrata, kad ti se svaki put umiljava kad si tužan/tužna, kad ti se svaki put baca na leða da ga maziš, znaš da je tvoj pas vrijedan vise nego ista na svijetu!
Nextto
User
**

« Odgovor #3 : Listopad 19, 2014, 04:58:55 »

interesantna icon_smile
-->
Evidentirano

Moj život traje izmeðu 10 i 15 godina. Prije nego me kupiš imaj na pameti da æe svako odvajanje od tebe, za mene bit bolno.
Daj mi vremena kako bi shvatio što od mene tražiš
Imaj povjerenja u mene – to mi je važno
Ja nikad ne zaboravljam. Zato pazi kako se ponašaš prema meni.
Ja imam zube kojima vrlo lagano mogu slomiti kosti na tvojim rukama. Ali ja to neæu uèiniti. Sjeti se toga svaki put kada me želiš udariti.
Prije nego vièeš na mene, jer smatraš da sam lijen i tvrdoglav zapitaj se dali me što muèi?! Možda ne dobivam pravu hranu, možda sam predugo bio na suncu/hladnoæi ili je moje srce preslabo.
Pazi na mene i kad ostarim. Svi starimo, pa i ti.
Kada mi je teško ne govori da to više ne možeš gledati ili da si umoran od mene. Zašto? Sve mi je lakše kad si uz mene.
Ne ljuti se na mene i ne kažnjavaj me zatvaranjem. Ti imaš posao, slobodno vrijeme i prijatelje. Ja imam samo tebe.
Prièaj sa mnom ponekad. Iako ponekad ne razumijem tvoje rijeèi, prepoznajem tvoj glas kad mi govoriš.
Nextto
User
**

« Odgovor #4 : Listopad 19, 2014, 07:27:03 »

Kako je slatka
jel to takva sorta?
-->
Evidentirano

Moj život traje izmeðu 10 i 15 godina. Prije nego me kupiš imaj na pameti da æe svako odvajanje od tebe, za mene bit bolno.
Ja imam zube kojima vrlo lagano mogu slomiti kosti na tvojim rukama. Ali ja to neæu uèiniti. Sjeti se toga svaki put kada me želiš udariti.
Prije nego vièeš na mene, jer smatraš da sam lijen i tvrdoglav zapitaj se dali me što muèi?! Možda ne dobivam pravu hranu, možda sam predugo bio na suncu/hladnoæi ili je moje srce preslabo.
Kada mi je teško ne govori da to više ne možeš gledati ili da si umoran od mene. Zašto? Sve mi je lakše kad si uz mene.
Ne ljuti se na mene i ne kažnjavaj me zatvaranjem. Ti imaš posao, slobodno vrijeme i prijatelje. Ja imam samo tebe.
Prièaj sa mnom ponekad. Iako ponekad ne razumijem tvoje rijeèi, prepoznajem tvoj glas kad mi govoriš.
rismondo
New user
*

« Odgovor #5 : Listopad 20, 2014, 07:09:40 »

evo jos slicica icon_smile

-->
Evidentirano
Nextto
User
**

« Odgovor #6 : Listopad 20, 2014, 07:41:33 »

Meni pomalo djeluju strasno a i slatko

zamisli spavas , otvoris oci a ono ispred face
-->
Evidentirano

Str: [1] Gore Ispis 
« natrag naprijed »
Skoči na:  

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines
Marketing: oglaavanje na forumu