Ljubimci Forum Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Rujan 20, 2017, 04:46:01
Forum Pomoć Traži Prijava Registracija
Novosti: U?ivajte u boravku na na?em forumu, zabavite se i educirajte kako bi i vama i va?im ljubimcima su?ivot bio lak?i i ugodniji. Posebnu pa?nju bismo vam htjeli skrenuti na Veterinarski kutak te na vrlo aktualnu temu Ne kupujte pse od ?vercera ili na farmama pasa.
O na?inu na koji forum funkcionira mo?ete vi?e nau?iti u podforumu O forumu, a molimo vas i da pa?ljivo pro?itate pravila foruma te se pona?ate u skladu s njima, tako da i dalje ostanemo najbolji, najve?i i najedukativniji forum o ku?nim ljubimcima u Hrvatskoj.

+  ljubimci-forum
|-+  FCI I - Ovèarski i govedarski psi (osim Švicarskih govedarskih pasa)
| |-+  Sekcija njemačkih ovčara (Moderatori: Frenchi, JANA)
| | |-+  Pas nece ostat sam u dvoristu
« natrag naprijed »
 Str: [1] Dolje Ispis
Autor Tema: Pas nece ostat sam u dvoristu  (Posjeta: 9937 )
Njemaèki Ovèar
New user
*

« : Travanj 08, 2015, 08:49:30 »

Pozdrav ljudi
Imam njemaèkog ovèara starog 2 godine pas ima osnovnu dresuru i jako je poslušan ali je jako vezan za mene e tu slijedi problem...dosad je bio u velikom boxu jer nismo imali završenu ogradu bio je redovno šetan i istrèavan...sad kad smo napravili ogradu ja ga pustim u dvorište i sve normalno ali kada ja uðem u kucu on hoce ici zamnom i doðe pred vrata od kuce sjedi i grebe šapom po vratima sve dok ga nepustim samnom...Pa me zanima kak da ga nauèim da bude u dvoristu bez mene..neki mi kazu da ga sam pustim i da ce mu dosadit al tak ce mi izgrabat cijela vrata pa ak neko ima neki dobar savjet dobro bi došao icon_razz
-->
Evidentirano
Njemaèki Ovèar
New user
*

« Odgovor #1 : Travanj 11, 2015, 11:34:28 »

Nitko ništa??
-->
Evidentirano
SilverAngel
Mini user
*

Spol: Ženski

« Odgovor #2 : Travanj 11, 2015, 03:19:59 »

Možda da otiðeš do najbližeg prozora i pošpricaš ga vodom. Znam da je to za lajanje ali možda upali icon_smile
-->
Evidentirano

Kad ti se svaki put razveseli kad doðeš na vrata, kad ti se svaki put umiljava kad si tužan/tužna, kad ti se svaki put baca na leða da ga maziš, znaš da je tvoj pas vrijedan vise nego ista na svijetu!
axel_sheba
Manager

Spol: Ženski

gentle sleepers

« Odgovor #3 : Travanj 11, 2015, 03:42:41 »

Prvo i osnovno.....pas je drustveno bice  icon_confused
-->
Evidentirano

Str: [1] Gore Ispis 
« natrag naprijed »
Skoči na:  

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave