Ljubimci Forum Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Prosinac 13, 2017, 11:39:33
Forum Pomoć Traži Prijava Registracija
Novosti: U?ivajte u boravku na na?em forumu, zabavite se i educirajte kako bi i vama i va?im ljubimcima su?ivot bio lak?i i ugodniji. Posebnu pa?nju bismo vam htjeli skrenuti na Veterinarski kutak te na vrlo aktualnu temu Ne kupujte pse od ?vercera ili na farmama pasa.
O na?inu na koji forum funkcionira mo?ete vi?e nau?iti u podforumu O forumu, a molimo vas i da pa?ljivo pro?itate pravila foruma te se pona?ate u skladu s njima, tako da i dalje ostanemo najbolji, najve?i i najedukativniji forum o ku?nim ljubimcima u Hrvatskoj.

+  ljubimci-forum
|-+  Zajedničko o našim ljubimcima:
| |-+  Literatura, web, aktualnosti, istraživanja, neobičnosti ... (Moderatori: Old Yeller, elf)
| | |-+  Kupnja psa
« natrag naprijed »
 Str: [1] Dolje Ispis
Autor Tema: Kupnja psa  (Posjeta: 11776 )
N00e
New user
*

« : Kolovoz 22, 2015, 11:11:03 »

Hocu si kupiti psa,ali psi sa rodovnicom su mi preskupi
Zato sam mislio kupiti psa bez rodovnice,ali na jednom drugom forumu su mi rekli da su takvi psi "losi"
Meni treba inteligentan,poslusan i zaigran pas,zato sam se odlucio na border collie-a
Pa me zanima da li mi se isplati kupiti boreder colli-a bez rodovnica,tj.da li je prevelika razlika izmedu psa sa rodovnicom i bez  ?
-->
Evidentirano
SilverAngel
Mini user
*

Spol: Ženski

« Odgovor #1 : Studeni 20, 2015, 09:49:17 »

Znaci, ako kupis psa s rodovnicom ces (u vecini slucajeva ) dobiti zdravog psa i definitivno ces znat tko su mu roditelji itd. Ako kupis psa bez rodovnice ( ovisno od koga ), mozes dobiti bolesnog psa ili cistokrvnog i zdravog psa. Psi bez rodovnice nisu "losi", dapace to mogu biti vrlo dobri, inteligentni i dobro odgojeni psi. Moj savjet ti je da ako bas oces kupit psa s oglasnika, dobro se raspitaj o prodavacu, malo bolje prouci pse, odi do prodavaca doma da vidis kako to sve izgleda i kako drzi pse. Dosta puta se nade slucaj sa svecerima i na kraju stenac ugine.

PS: Puno srece u kupnji psa  icon_biggrin !
-->
Evidentirano

Kad ti se svaki put razveseli kad doðeš na vrata, kad ti se svaki put umiljava kad si tužan/tužna, kad ti se svaki put baca na leða da ga maziš, znaš da je tvoj pas vrijedan vise nego ista na svijetu!
 Str: [1] Gore Ispis 
« natrag naprijed »
Skoči na:  

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines
Marketing: oglaavanje na forumu