Ljubimci Forum Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Studeni 23, 2017, 04:40:46
Forum Pomoć Traži Prijava Registracija
Novosti: U?ivajte u boravku na na?em forumu, zabavite se i educirajte kako bi i vama i va?im ljubimcima su?ivot bio lak?i i ugodniji. Posebnu pa?nju bismo vam htjeli skrenuti na Veterinarski kutak te na vrlo aktualnu temu Ne kupujte pse od ?vercera ili na farmama pasa.
O na?inu na koji forum funkcionira mo?ete vi?e nau?iti u podforumu O forumu, a molimo vas i da pa?ljivo pro?itate pravila foruma te se pona?ate u skladu s njima, tako da i dalje ostanemo najbolji, najve?i i najedukativniji forum o ku?nim ljubimcima u Hrvatskoj.

+  ljubimci-forum
|-+  Mice-mace:
| |-+  Zdravlje, prehrana i ponašanje maca (Moderator: Frenchi)
| | |-+  Potreban savjet za njegu maceta
« natrag naprijed »
 Str: [1] Dolje Ispis
Autor Tema: Potreban savjet za njegu maceta  (Posjeta: 7206 )
lorijena
Mini user
*

Spol: Ženski

« : Prosinac 29, 2015, 12:13:32 »

Zdravo zdravo. Bas me dugo nije bilo na forumu,otkad sam se rastala sa mojim psom icon_sad Medjutim, prije nedelju dana sam udomila macu, stara je oko 3-4 mjeseca. Ne znam u kakvim je uslovima bila ali znam da je podignuta na flasicu i da sam je dobila sa buvama i malo prehladjenu. Buve smo istrijebili, nzm tacno kad je ciscena od parazita al i to cemo uskoro zavrsiti. Brine me malo prehlada, ako je to u pitanju. Kija, i slinucka manje nego kad je dosla, ali ipak... I suzi joj desno oko. Ne znam dal mi se ucinilo da su joj suze mutne, malo roze  icon_rolleyes Jede, nema temperaturu, pije vodu, igra se, prava je ludica. Dajem joj vit C, 1,5ml samo, radi imuniteta, a inace od hrane jede i pilece iznutrice, tunu, kesice whiskas i granulice. Ne bh jos da je vodim vetu jer imam uzasno iskustvo s njima zbog psa. Moram je vakcinisati jer msm da nije ni vakcinisana.
-->
Evidentirano
TetaNena
New user
*

« Odgovor #1 : Prosinac 29, 2015, 02:51:34 »

Ne znam ti pomoæi konkretno, ali kod veterinara bi trebala zbog drugih razloga (cijepljenje, pregled i slièno).

Nisu svi veterinari loši, tako da probaj kod nekog drugog.

Reci nam od kud si pa ti možda može neko preporuèiti nekog dobrog i brižnog veterinara?
-->
Evidentirano
lorijena
Mini user
*

Spol: Ženski

« Odgovor #2 : Prosinac 29, 2015, 02:58:17 »

Crna Gora, i jedini vet u kog imam povjerenja je klinika Veterinum ali su mi daleko i ja radim pa ne mogu da je vodim nigdje dalje od Podgorice. A ovde su veterinari - daleko bilo, vjeruj mi imam dovoljno iskustva sa njima. Maca ce svakako ici na vakcinu ali prehladjena ne moze, pa bih da joj malo podignem imunitet, al nzm koji bih sirup mogla da joj dam zbog kijanja. Ili neki drugi savjet
-->
Evidentirano
 Str: [1] Gore Ispis 
« natrag naprijed »
Skoči na:  

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines
Marketing: oglaavanje na forumu