Ljubimci Forum Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Listopad 17, 2017, 03:10:28
Forum Pomoć Traži Prijava Registracija
Novosti: U?ivajte u boravku na na?em forumu, zabavite se i educirajte kako bi i vama i va?im ljubimcima su?ivot bio lak?i i ugodniji. Posebnu pa?nju bismo vam htjeli skrenuti na Veterinarski kutak te na vrlo aktualnu temu Ne kupujte pse od ?vercera ili na farmama pasa.
O na?inu na koji forum funkcionira mo?ete vi?e nau?iti u podforumu O forumu, a molimo vas i da pa?ljivo pro?itate pravila foruma te se pona?ate u skladu s njima, tako da i dalje ostanemo najbolji, najve?i i najedukativniji forum o ku?nim ljubimcima u Hrvatskoj.

+  ljubimci-forum
|-+  FCI II - Pinèeri, šnauceri, molosi i švicarski planinski psi
| |-+  Ostale pasmine II FCI grupe
| | |-+  FCI II, ostale pasmine - Slike naših pasa (Moderatori: Iv@n, JANA, elf)
| | | |-+  Tosa-inu
« natrag naprijed »
 Str: [1] Dolje Ispis
Autor Tema: Tosa-inu  (Posjeta: 5786 )
hideokennel
New user
*

Spol: Muški

« : Kolovoz 03, 2016, 01:28:59 »

Pozdrav svim forumasima iz Leskovca,kako me nije bilo duzeg vremena na ovom forumu a nisam se uspeo prijaviti kao "hido" vec pod drugim imenom "hideokennel",slicno je  icon_cool da Vas informisem da se jos uvek bavim odgojem ovih predivnih pasa i ne mislim ih nikada menjati.
Posebno mi je drago sto ovaj forum jos zivi za razliku od drugih koji su davno ugaseni,veliki pozdrav administratorima  icon_cool
Evo jedne fotografije mog novog muzjaka,moj odgoj..star 2,5godine "Zen"

-->
Evidentirano
 Str: [1] Gore Ispis 
« natrag naprijed »
Skoči na:  

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines
Marketing: oglaavanje na forumu