Ljubimci Forum Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Listopad 17, 2017, 03:05:25
Forum Pomoć Traži Prijava Registracija
Novosti: U?ivajte u boravku na na?em forumu, zabavite se i educirajte kako bi i vama i va?im ljubimcima su?ivot bio lak?i i ugodniji. Posebnu pa?nju bismo vam htjeli skrenuti na Veterinarski kutak te na vrlo aktualnu temu Ne kupujte pse od ?vercera ili na farmama pasa.
O na?inu na koji forum funkcionira mo?ete vi?e nau?iti u podforumu O forumu, a molimo vas i da pa?ljivo pro?itate pravila foruma te se pona?ate u skladu s njima, tako da i dalje ostanemo najbolji, najve?i i najedukativniji forum o ku?nim ljubimcima u Hrvatskoj.

+  ljubimci-forum
|-+  Zajedničko o našim ljubimcima:
| |-+  Napušteni i nevoljeni BIVŠI NAJBOLJI PRIJATELJI (Moderator: Gibb)
| | |-+  Pomoc potrebna, savjeti..sta god vec: Njemacki lovni terijer iz azila
« natrag naprijed »
 Str: [1] Dolje Ispis
Autor Tema: Pomoc potrebna, savjeti..sta god vec: Njemacki lovni terijer iz azila  (Posjeta: 5842 )
Theri0
New user
*

Spol: Muški

Over `n Out

« : Kolovoz 18, 2016, 12:40:56 »

Pozdrav svima;

imam par upita vezano za udomljavanje psa starog 9 mjeseci.

Naime, prije mjesec i po dana mi je, nakon 13 godina, preminula moja Tasha (tumor jetre).
Sad kad smo svi ukucani prosli taj neki period tugovanja koliko toliko, pruza mi se prilika nabaviti 9 mjeseci starog njemackog lovnog terijera. Cura je, draga, razigrana, dobra
sa ljudima koliko sam primjetio, na povodac je navikla al ne zna jos hodat uz njega, pratit ga. Nestlo slicno kao bumbar na koncu icon_smile
Al to se sve da naucit. Ono cega me NAJVISE strah je slijedece, naime ja doma imam kucnu macku vec 14 godina koja nikad nije izasla vanka (boji se).
Moj zadnji pas je odrastao uz nju i bile su prijateljice, visile skupa po stasnu i igrale se.

Ovaj pas kojeg mozda imam namjeru uzest je moguc veliki problem. Ne znam kako bi pristupio tome a da mi novi pas recimo..ne usmrti macku:) To vec ne bi mogao podnjeti.

Ima li ko kakav savjet? Zivim u stasnu od skoro 100m2, mjesta ima za sve, zivotinjama je sve dopusteno da se krecu gdje god hoce. Ne dolazi u obzir macku ogranicit na samo jedan prostor, jer ce mi ispiskit i popkakit cijeli stan. To mi ne treba u zivotu.

Pitanje:

1. Jeli malo kasno uzimat psa starog 9 mjeseci iz azila (ne bilo kojeg psa, njemackog lovnog terijera)?
2. Pasmina je poznata po napadima na macke (barem koliko sam cuo, ne znam dal je to istina)

Zadnji pas je bio krizanac Russella i posavskog gonica, tako da mi odgovara ta terijerska crta, druga pasmina ne dolazi u obzir.

Bilo kakav savjet, usporedba..nesto..

Puno hvala svima!

-->
Evidentirano

Idemo ca setat sa pason:)
Theri0
New user
*

Spol: Muški

Over `n Out

« Odgovor #1 : Kolovoz 18, 2016, 12:44:28 »

Mala nadopuna; pas je uzasno dobro socijaliziran sa drugim psom i sa ljudima. TO sam imao priliku vidjet u sat i po vremena sta sam proveo sa njom, vrzmajuci se po gradu i igralistima za pse.
Zapravo me sigurnost moje kucne macke najvise brine.
-->
Evidentirano

Idemo ca setat sa pason:)
 Str: [1] Gore Ispis 
« natrag naprijed »
Skoči na:  

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines
Marketing: oglaavanje na forumu