Ljubimci Forum Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Srpanj 18, 2018, 02:17:02
Forum Pomoć Traži Prijava Registracija
Novosti: U?ivajte u boravku na na?em forumu, zabavite se i educirajte kako bi i vama i va?im ljubimcima su?ivot bio lak?i i ugodniji. Posebnu pa?nju bismo vam htjeli skrenuti na Veterinarski kutak te na vrlo aktualnu temu Ne kupujte pse od ?vercera ili na farmama pasa.
O na?inu na koji forum funkcionira mo?ete vi?e nau?iti u podforumu O forumu, a molimo vas i da pa?ljivo pro?itate pravila foruma te se pona?ate u skladu s njima, tako da i dalje ostanemo najbolji, najve?i i najedukativniji forum o ku?nim ljubimcima u Hrvatskoj.

     
+  ljubimci-forum
|-+  FCI I - Ovčarski i govedarski psi (osim Švicarskih govedarskih pasa)
| |-+  Sekcija njemačkih ovčara (Moderatori: Frenchi, JANA)
| | |-+  SV Bundessiegerzuchtschau Karlsruhe 2004.
« natrag naprijed »
 Str: [1] 2 Dolje Ispis
Autor Tema: SV Bundessiegerzuchtschau Karlsruhe 2004.  (Posjeta: 25840 )
Aco
Mini user
*
Offline Offline

Postova: 49


WWW
« : Rujan 10, 2004, 10:12:04 »

Sieger 2004 - Karlsruhe 27.08.2004 - 29.08.2004




Male (VA1)



Larus von Batu - VA1
F: Yasko Von Farbenspiel M: Jitta Von Batu



Hill Von Farbenspiel - VA2
F: Huppy Von Arlett M: Dasti von Farbenspiel



Erasmus Van Noort - VA3
P: Yasko Von Farbenspiel M: Alke Van Noort



Orbit vom Hühnegrab - VA4
P: Yasko Von Farbenspiel M: Pirie vom Haus Dexel



Quirin Von Hochmoor - VA5
P: Wallace Agrigento - M: Asta aus der neuen Hauffstrasse



Quantum Von Arminius - VA6
P: Dux Della Valcuvia M: Only Wutachtal



Ando von Altenbergen Land - VA7
P: Cary vom Fiemereck M: Evita von den Zomerdijkslanden



Ghandi Von Arlett - VA8
P: Ursus Von Batu M: Wendrina Kalher Heide



Parko d`Ulmental - VA9
P: Bax von der Luisenstraße M: Karma vom Ochsentor

 

Female (VA1)



Kamilla vom Römerland - VA1
P: Wallace Aus Agrigento M: Isabella Von Romerland



Tabata du Val D'Anzin - VA2
P: Ursus Von Batu M: Ronda du Val D'Anzin

Uschka Vom Osterbergen-Land - VA3


Cristal Della Valle Dei Rovi - VA4


 

Larissa vom Fichtenschlag - VA5
P: Pascha von der Jahnhohe M: Holly vom Fichtenschlag

 

Nanda vom Wildsteiger Land - VA6
P: Nils vom Wildsteiger Land M: Yanke vom Wildsteiger Land

 

Shalome von Oasis - VA7
P: Orbit von Tronje M: Jule von Oasis

 

Germany vom Bierstadter Hof - VA8
P: Filou vom Quartier Latin M: Fee von der Ajona Hütte

 

Oprah di Fossombrone - VA9
P: Bax von der Luisenstraße M: Patty della Cerza

 

Olivia vom Abendland - VA10
P: Xenius van Noort M: Cindy von der Karl-May Höhle

 

Aike zum Gigelsfelsen - VA11
P: Kevin Von Murrtal M: Toska zum Gigelsfelsen

 

All results

SV-Bundessiegerzuchtschau Karlsruhe 2004
Gebrauchshundeklasse RUDEN
1175, VA 1, Larus von Batu, Oskar Herzing, D-Hochstadt
1264, VA 2, Hill vom Farbenspiel, Hiroshi Yamauchi, JP-Kanagawa-ken
1037, VA 3, Erasmus van Noort, Edzard Muller, D-Moormerland
1218, VA 4, Orbit vom Huhnegrab, Dirk Scheerer, D-Geisig
1179, VA 5, Quirin v. Hochmoor, Petra Lumpe, D-Lahr
1155, VA 6, Quantum von Arminius, Peter Send, D-Viernheim
1045, VA 7, Ando vom Altenberger Land, Norbert Schleuter, D-Altenberge
1320, VA 8, Ghandi von Arlett, Maria-Charlotte van Dorssen, NL-Leidschendam
1222, VA 9, Pakros d' Ulmental, Gabriele Francioni, I-Montecatini Terme
1021, V 1, Ulk Karat's, Sabine Sauerborn, D-Bendorf
1128, V 2, Yoker Karat's, Ralf J?rgens, D-Schloss Holte-Stukenbrock
1163, V 3, Mike v. Estherlager, Jack Brouwers, NL-Tilburg
1253, V 4, Chuck van der Lust, Giuseppe Fantasia, I-Zeco Sureigouz
1201, V 5, Sony des Jardins du Peyrou, Patrick Saut, F-Valflaunes
1250, V 6, Sarko di Casa Mary, Hans-Jurgen Wohlrab, D-Marktredwitz
1024, V 7, Mark vom Schwalmbergtal, Budiman Salihin, D-Wetter
1032, V 8, Lauser vom Emkendorfer, Park Hans-Jurgen Begier, D-Ellerdorf
1071, V 9, Elan v.d. Herderskring, Paul Bradley, GB-Hough, Crewe CW2 5RH
1088, V 10, Fritz vom Farbenspiel, Horst Hupperich, D-Elsdorf
1212, V 11, Indo von der Bildeiche, Oskar Durr, D-Kist
1319, V 12, Flipp von Arlett, Maria-Charlotte van Dorssen, NL-Leidschendam
1041, V 13, Zello vom Arkanum, Angelika Lecour, D-Mulhausen
1141, V 14, Opal Karanberg, Cedric Blackbourne, IE-Antrim BT41 4QU
1294, V 15, Hulk von der Rohburg, Pia Ripplinger, D-Oberhausen/Rheinhausen
1252, V 16, Norik vom Farbenspiel, Detlef Czech, D-Bruhl
1378, V 17, Ernie vom Hofjagerhaus, Sari Nohe, D-Viernheim
1289, V 18, Putz des Bergers de la Taillette, Gerald Gomes, F-Signy L'Abbaye
1311, V 19, Ian von Fidelius, Birgit Weber, D-Kirchenpingarten
1184, V 20, Canto vom Frankengold, Felix Streck, D-Quickborn
1389, V 21, Fedor vom Steinway-Park, Abdullah Noori, IN-New Delhi
1223, V 22, Euro von Media, Klaus Sievers, D-Reichertshofen
1005, V 23, Stenley vom Lehnhof, Wolfgang Gibhardt, D-Kassel
1344, V 24, Urban vom Gleisenauer Schloss, Gabriele Heller, D-Hassfurt
1117, V 25, Janos von der Noriswand, Franz Heigl, D-Straubing
1325, V 26, Merlin von Aurelius, Winfried Benitz, D-Reichertshofen
1058, V 27, Yello vom St.-Michaels-Berg, Werner Zwiertz, D-Beverungen
1213, V 28, Ghildo, Francesco D'Ancunto, I-Salerno
1176, V 29, Mischale von der Kahler Heide, Gunter Dressler, D-Gelnhausen
1083, V 30, Hill von Cohinor, Sandra Czech, D-Mannheim
1093, V 31, Mithos vom Magisterdamm, Giuseppe Demagistri, D-Lambsborn
1239, V 32, Quai von Sebaldsbruck, Wolfgang Gerschwitz, D-Magdeburg
1064, V 33, Pollo von der Jahnhohe, Werner Wollinger, D-Winzer
1038, V 34, Xadro von Bad-Boll, Vasco Bianconi, I-Seveso
1336, V 35, Silvio des Collines du Boischaut, Erschat Salimow, KZ-Almaty
1295, V 36, Aiko de Coroninas, Daniel Becker Olsen, E-Casares (Malaga)
1023, V 37, Caesar v. Sch?ntal, R.B. Rossenally, NL-Noordwijk
1114, V 38, Niklas van de Herdersfarm, Jessy Schmeitz, D-Selfkant
1046, V 39, Boy vom T?nsbrock, Norbert Schleuter, D-Altenberge
1386, V 40, Layos Triumphs, Irene Nyman, S-Vallentuna
1242, V 41, Idol von Baccara, Martina Rohde, D-Warburg
1366, V 42, Xerro vom Fichtenschlag, Antonio Asperti, I-Fino Mornasko
1103, V 43, Uno vom Trompetersprung, Hans-Ludger Goke, D-Brakel-Frohnhausen
1102, V 44, Peik vom Trompetersprung, Hans-Ludger Goke, D-Brakel-Frohnhausen
1240, V 45, Mexx von Aurelius, Lieselotte Klemm, D-Augsburg
1171, V 46, Kondor vom Trollbachtal, Horst Lendle, D-Wiesbaden
1323, V 47, Nex von der Noriswand, Erschat Salimow, KZ-Almaty
1365, V 48, Rio vom Ochsentor, Pia Gelleszun, D-Berlin
1120, V 49, James vom Turkenkopf, Wolfgang Muller, D-Koblenz
1342, V 50, Zapp zum Turmacker, Wolfgang Fischer, D-Giengen
1043, V 51, Wilko vom Fichtenschlag, Bernd Oámann, D-Weiáenbrunn
1031, V 52, Icebox von Ducati, Yukio Yamada, JP-Kasugai-gun, Aichi
1133, V 53, Valco v. Haus Rupp, Konrad Rutschmann, CH-Fisibach
1205, V 54, Umax von Batu, Wolfgang Stoots, D-Stadtlohn
1026, V 55, Xaro vom Wallgraben, Gerhard Mayer, D-Untergruppenbach
1363, V 56, Till von der Burg Konigstein, Wolfgang Geise, D-Reichardtswerben
1138, V 57, Emor vom Schimmelberg, Elizabeth Hyatt, US-Afton,
1084, V 58, Immo von der Werther-Muhle, Alfred Vastering, D-Rhede
1057, V 59, Dux vom Saterlander Rathaus, Werner Zwiertz, D-Beverungen
1122, V 60, Kerry vom Torberg, Deborah Theodossis, US-Arden,
1357, V 61, Arthos vom Friesenblick, Anja Luth, D-Neumunster
1018, V 62, Ph?nix vom Heideloh, Rene Raabe, D-Lahntal-Goáfelden
1013, V 63, Sasko vom Drei Birkenzwinger, Hans Karl, D-St. Ingbert
1292, V 64, Fero vom Messebau, Frikkie van Kraayenburg, ZA-Hercules,Pretoria
1164, V 65, Ricco du Domaine du Parc, Bruno Trentenaere, F-Hebuterne
1194, V 66, Focus von der Maaraue, Alfred Muhlbauer, D-Mainz-Kostheim
1247, V 67, Iso vom Zellwaldrand, Ralf Wiesner, D-Marbach
1249, V 68, Yasko Karat's, Hans-Jurgen Wohlrab, D-Marktredwitz
1208, V 69, Nicco vom Eichenplatz, Lutz Wischalla, D-Wimmelburg
1392, V 70, Matscho vom Farbenspiel, Andreas Sobczyk, D-Herzogenrath
1286, V 71, Obelix Mischaland's, Anders Eriksson, S-Orsundsbro
1333, V 72, Valdemar Leri, Karl L?ffler, D-Kefenrod
1216, V 73, Zamp vom steilen Ufer, Frank Tate, US-Central Islip,
1230, V 74, Hannibal von den Burgwiesen, Volker Becker, D-Lustadt
1370, V 75, Zion v. Udithal, Ans Lahey-Van Geffen, NL-Velddriel
1204, V 76, Fedor v. Gelingenstrasse, Gerd Dexel, D-Paderborn
1075, V 77, Eskan von der Noriswand, Dr. Francisco P. Navarro-Reynoso, MX-Mexico City
1390, V 78, Mascot Nordblick's, Stefan Eriksson, S-Horby
1329, V 79, Xerxes Xary v. Udithal, Arie van Geffen, NL-Velddril
1268, V 80, Olex Wilaritts, Mats Eliasson, S-Vallakra
1137, V 81, Lucky vom Sandstein, Kurki Jari, FI-Preitila
1069, V 82, Yassko Heike's, Luis Alonse Aceves, MX-Guadalajara, Jalisco
1227, V 83, Game-Boy v.d. Bloie, Andreas Fend, CH-Saanen (BE)
1285, V 84, Jeltsin Mischaland's, Anders Eriksson, S-Orsundsbro
1140, V 85, Attila Team Zellergrund, Shi Qiang, CN-Qingdao
1154, V 86, Xandro vom Elzmundungsraum, Richard Brauch, D-Mosbach
1187, V 87, Rambo vom Hellufer, Michael Wiedemeier, D-Hattingen
1391, V 88, Iso von Esperanto, Matija Vajsman, D-Ettlingen
1317, V 89, Salo vom Almhof, Andreas Weigel, D-Raschau
1313, V 90, Tchicco von der Kahler Heide, Gerd Reims, D-Ronneburg
1281, V 91, Boby vom Burgerspital, Johann Bauhuber, D-Stephansposching
1101, V 92, Eisenherz zur Worringer Rheinaue, Volker Thul, D-Erftstadt
1271, V 93, Marlo von der Reck-Kamensche, Heide Manfred Kroá, D-Hamm
1068, V 94 Kimon vom T?rkenkopf, Torsten Kallenbach, D-M?hra
1350, V 95, Quero dell'Utveggio, Angelo Di Maio, I-Palermo
1001, V 96, Zeus vom Larchenhain, Klaus Oprei, D-Aachen
1339, V 97, Quai vom Reichertshof, Otto Kattisch, D-M?hlacker
1332, V 98, Shark v. Klostergraben, Jacky Beck, F-Strasbourg
1119, V 99, Nando vom Reichertshof, Werner Geier, D-Walld?rn
1161, V 100, Zito von Dironca, Ronald Fischer, D-Viernheim
1298, V 101, Boss degli Achei, Ciro Fasciglione, I-Qualiano
1373, V 102, Geronimo vom Hohen-Haus, Claudia Pumberger, A-Treubach
1304, V 103, Raul v. Rednex Naim, Can Paksoy, H-Budapest
1132, V 104, Nero vom Ittlinger Moos, Fred M?ller, D-Bad K?nig
1131, V 105, Zelco von Bad-Boll, Traude Vohringer, D-Heiningen
1072, V 106, Sammy von der Kupferhalde, Walter Bickel, D-Bretten
1269, V 107, Rattata Lyshoj's, Kai F. Mortensen, DK-Egtved
1202, V 108, Dusty vom Zinkler, Josef Jager, D-Freiburg
1051, V 109, Pablo vom Winnloh, Anton Tepling, D-Recklinghausen
1251, V 110, Nils von der Rangauhohe, Friedrich Beck, D-Ingelfingen
1258, V 111, Zorko vom Jagerfreund, Leonhard Schalk, D-Herrngiersdorf
1162, V 112, Falk vom Haus Goldschmied, Robert Windolf, D-Duisburg
1047, V 113, Apoll von der Basileia, Marita Schmidt, D-Bad Salzdetfurth
1008, V 114, Enzo vom blauen Kristall, Wilfried Meier, D-Hiddenhausen
1125, V 115, Duncan v.d. Lentfert Hoeve, Jan Lentfert, NL-Overdinkel
1147, V 116, Olando vom Naturpark-Altmuhltal, Josef Neuger, D-Ingolstadt
1383, V 117, Uller Estrellest, Laanetu Piret, EF-Tartu
1030, V 118, Cibas di Turboland, Antonella Niccolini, I-Spianate Altopascio LUCCA
1091, V 119, Xamir von Bad-Boll, Monika Fritz, MX-Jiutepec, Morelos
1337, V 120, Gero vom Klebinger Schloss, Werner Pentzold, D-Zwickau
1265, V 121, Paco Mavic, Krzysztof Solnica, PL-Waszawa
1085, V 122, Jacko v. Arhaus, Hans Roland Reckerth, RO-Arad
1354, V 123, Lucas von den zwei Steinen, Burkhard Fettke, D-Magdeburg
1189, V 124, Balko von Bad-Boll, Theresia Grabherr, D-Isny
1362, V 125, Queno von der Brettachau, Tommaso Vitolo, D-Neckarsulm
1226, V 126, Esko v.d. Bloie, Bruno Zemp, CH-Buchrain
1078, V 127, Spudnik vom Dreisbachtal, Cornelia Steup, D-Bad Marienberg
1116, V 128, Hobby vom Farbenspiel, Max Syrek, D-Grevenbroich
1345, V 129, Oro del Murnighello, Egidio Boselli, I-Foresto Sparso
1282, V 130, Duran vom Baruther Land, Vladimir Petrov, LV-Ogre/Lettland
1198, V 131, Jacco von Bad-Boll, Franz Hellstern, D-Eutingen
1086, V 132, Gorbi von den Leinewiesen, Kerstin Dylda, D-Bitterfeld
1087, V 133, Huppy von den Leinewiesen, Kerstin Dylda, D-Bitterfeld
1381, V 134, Django vom Gultlinger See, Erich Hampel, D-G?ltlingen-Wildberg
1113, V 135, Akim vom Bramberg, Hans Brader, D-Pfiffelbach
1215, V 136, Arco von der Salzblume, Wolfgang Kohrs, D-Diesdorf
1169, V 137, Navolino Avax Hof, Jaromir Anderle, CZ-Jihlava
1255, V 138, Alf von der Hammer, Burg Peter Szafranski, D-Seevetal
1209, V 139, Filou vom Leinder Land, Ferdinand Muller, D-Konigsfeld
1244, V 140, Fedo vom Uesener, Ring Ernst Willi Engelke, D-Langwedel
1040, V 141, Nero zum grauen Hirsch, Pia Hirsch, D-Aschaffenburg
1060, V 142, Saber vom Hasenborn, Franz Josef Schorr, D-Lebach
1335, V 143, Quino v.d. Ossenstal, J. v. Wolferen v. Os, NL-Sprundel
1010, V 144, Ursus aus dem Furstentum Lippe, Bernd Wegerhoff, D-Marienheide
1004, V 145, Karl von der Wernburg, Bruno Stor, D-Wernberg-Koblitz
1315, V 146, Gabasso vom Struwwelpeter, Herbert Volz, D-Kellmunz
1199, V 147, Hero vom Spitalfeld, Horst Kaim, D-Pressig
1375, V 148, Camillo vom Arolser Holz, Jana Kuckova, SI-Poprad
1022, V 149, Ingor vom Wildsteiger Land, Andreas Knecht, D-Muhlingen
1261, V 150, Uriel vom Arolser Holz, Horst Sitzmann, D-Schlitz
1359, SG 1, Fedor vom Silberhals, Jessica Steppuhn, D-Kolbingen
1172, SG 2, Wanko von Kosters Eck, Stefan Thurwachter, D-Kandel
1377, SG 3, Arko vom Kocherwald, Karlheinz Pahl, D-Koblenz
1053, SG 4, Lago vom Ortskern, Torsten Hagele, D-Billigheim
1277, SG 5, Doksy Bady-Ron, Renata Angelovova, CZ-Zdice
1287, G 1, Frankie Anrebri, Jiri Mach, CZ-Ojek
1094, U 1, Markus vom Magisterdamm, Marisa Bosco, I-Benevagienna
1105, U 2, Yak vom Frankengold, Hermann Niedergassel, D-Bielefeld
1326, U 3, Rasko d'Ulmental, Gabriele Francioni, I-Montecatini Terme
1159, U 4, Hugo v. Juerikstall, J. B. P. Hofkamp-Reurink, NL-Ter Apel
1340, U 5, Jackson Blue-Iris, Herbert Schwindt, D-Erlensee
1341, U 6, Kuschy Blue-Iris, Friedolin Adler, D-Alzenau
1050, EZ, Anton von der Romerau, Heinz Reininger, D-Waibstadt
1061, EZ,Calvin vom Frankengold, Detlef Obersundermeyer, D-Bunde
1328, EZ, Basko vom Deininghauser Park, Jurgen Wicht, D-Bamberg
1059, EZ, Bago vom schonen Wippertal, Werner Zwiertz, D-Beverungen
1351, EZ, Bar vom Luttjenhan, Dominik Stangl, D-Tiefenbach
1039, EZ, Dux vom Steinenberger Land, Armin Blessing, D-Winnenden
1073, EZ, Joschy vom Danischen Hof, Florence Clautour-Boulaire, F-Giremoutiers
1197, EZ, Xando von der Elfenbeinschlucht, Friedhelm Otte, D-Bad Lippspringe
1334, EZ, Tyson du Domaine du Parc, Bruno Trentenaere, F-Hebuterne
1012, EZ, Olymp von der Morscht, Klaus Klitsch, D-Pfungstadt
1002, EZ, Gonzalez von Tronje, Uday Jani, GB-Surrey, KT 27 DU
1207, EZ, Oscar Bizmarks Hof, Kevin Ohlund, S-Bispgarden
1170, EZ, Hardy vom Starkenburg-Blick, Dieter Leineweber, D-Dienheim
1157, EZ, Ulk vom Wildsteiger Land, Bernhard Haaß, D-Oberau
1224, EZ, Xanto vom steilen Ufer, Klaus Kraft, D-Weinsberg
1009, EZ, Ingo von der Chattenburg, Frank Zinn, D-Staufenberg
1228, EZ, Kris von der Datze, Klaus Kempin, D-Neubrandenburg
1238, EZ, Zasko vom Thermodos, Erika Freundel, D-Ganderkesee
1144, EZ, Enko vom Moorbeck, Alfred Boselager, D-Bockhorn
1130, EZ, Iggo von Fangde, Jinfei Chen, CN-Beijing,P'R
1025, EZ, Kinto vom Stoffler Deich, Erika Schmitz, D-Velbert
1011, EZ, Gundo vom Madlenerweg, Rita Schubert, D-Weil am Rhein
1272, EZ, Karo van de Herdersfarm, Jimmy Brandt Rasmussen, DK-Them
1020, EZ, Oliver vom Laacher-Haus, Dieter Hofmann, D-Mannheim
1035, EZ, Stano vom Hasenborn, Werner Maxein, D-Neuwied
1266, EZ, Atlas von Thurmont, Helder Garcia, US-Emmitsburg,
1270, T1, Jannes vom Larchenhain, Rudolf Schermayer, D-Neresheim
1017, T1, Quenn vom Monchberg, Uwe Sprenger, D-Netphen
1054, T2, Harrison-Ford vom Kreuzbusch, Werner Zwiertz, D-Beverungen
1243, T2, Zamp vom Thermodos, Dipl.Ing.(FH) Albrecht Woerner, D-Lauffen
1275, T2, Andy des Nuits Fauves, Laurence Jacob, B-Lesve
1273, T2, Branko v. Tamaraspitze, Alfons Van Sweevelt, B-Diepenbeek
1003, T3, Neno vom Farbenspiel, Erwin Wieser, D-Eschweiler
1027, T3, Pit du Clos du Schauenberg, Dieter Schonhut, D-Frielendorf
1360, T3, Arco vom Arkanum, Thomas Diehl, D-Sinsheim
1029, T3, Axel von C'adiz, Maike Kroll, D-Norden
1348, T3, Foxi di Casa Lupo, Mario Tullio Della Rosa, I-San Giorgio A Liri FR
1380, T3, Indo vom Klosterlmoos, Rudolf Schermayer, D-Neresheim
1346, T3, Celo Angel Delight, Branko Gvacic, D-Ludwigsburg
1352, T3, Fax vom Holtkamper Hof, Manfred Lessmann, D-Bad Salzuflen
1367, T3, Karly vom Leithawald, G?nther Beck, D-Umkirch
1349, T3, Jeck Poggio Normanno, Carmelo Lombardo, I-Palermo
1124, T3, Jeck dell' Antico Maniero, Heiko Rothbarth, D-Freiberg
1343, T3, Nado van Noort, Erschat Salimow, KZ-Almaty
1203, T3, Arex vom Herbramer-Wald, Gerd Dexel, D-Paderborn
1181, T3, Uran vom Moorbeck, Alfred Boselager, D-Bockhorn
1177, T3, Rocco dei Verdi Colli, Michela Ticchi, I-Torgiano
1166, T3, Omen vom Ochsentor, Dr. Carlo Curci, I-San Genesio ed Uniti
1153, T3, Boss vom Elzmundungsraum, Richard Brauch, D-Mosbach
1135, T3, Rau von Pol Margman, Rene Tunder, EF-Leppneeme k?la, Viimsi vald
1246, T3, Quinn von Trafalga, Joachim Krieg, D-Parchim
1248, T3, Kimbor vom Zellwaldrand, Ralf Wiesner, D-Marbach
1123, T3, Ossi v.d. Dolomiten, Heiko Rothbarth, D-Freiberg
1257, T3, Justus vom Dromlingsrand, Andrea Helbing, D-Wolfsburg
1259, T3, Cash vom Drei-Knabenhaus, Hans Werner Aden, D-Greven
1263, T3, Ulk vom Reuschenberger Land, Willi Patten, D-Neuss
1115, T3, Erik von der Ehrenfeste, Franz Waltl, D-Hohenwart
1312, T3, Hoss vom Hirmer Teich, Jochen Janz, D-Haáloch
1316, T3, Ursus vom Almhof, Andreas Weigel, D-Raschau
1063, T3, Natz van de Herdersfarm, Jessy Schmeitz, D-Selfkant
1310, T3, Kanto von der Schanzlache, Manfred Hanf, D-Viernheim
1303, T3, Zello av Thorarinn, Klaus Mellinghaus, D-Leverkusen
1301, T3, Gauner vom Almhof, Andre Kovacs, D-Johanngeorgenstadt
1079, T3, Sam vom Dreisbachtal, Hans Werner Steup, D-Bad Marienberg
1290, T3, Athos von der Forstkammer, Sonia van Kraayenburg, ZA-Hercules,Pretoria
1089, T3, Jeremias v.d. Vier, Thomas Teubert, D-Dobritz
1288, T3, Scott du Clos de Patmisand, Gerald Gomes, F-Signy L'Abbaye
1283, T3, Dux vom Niemberger Eck, Wolfgang Klingner, D-Niemberg
1280, T3, Uno v. Sheytan's Home, J.C.G. Hemmes, NL-Holwerd
1279, T3, Buffalo B. v. Haus Curak Onda, Vekoslav Potocnik, SI-Verzej
1276, T3, Grim Gildewangen's, Lennart Maagerod, N-Skjetten
1126, T4, Barry v.d. Lentfert Hoeve, Jan Lentfert, NL-Overdinkel
1355, T4, Romero du Lamentin, Sylviane Schmitz, D-Rheinau-Lings
1109, T4, Sikkor del Seprio, Roberto Colombari, I-Zerbolo (PV)
VA= vorzüglich Auslese; V = vorzüglich; SG = sehr gut; G = gut; U = ungenügend; EZ = entschuldigt zurückgezogen
T1 = läßt nicht ab, ohne Bew. TSB; T2 = TSB vorhanden; T3 = TSB nicht genügend; T4 = abgebrochen wegen mangelnder Führigkeit


SV-Bundessiegerzuchtschau Karlsruhe 2004
Gebrauchshundeklasse HUNDINNEN
2121, VA 1, Kamilla vom Romerland, Ambrogio Verpelli, I-Cernusco Lombardone (CO)
2108, VA 2, Tabata du Val D'Anzin, Eric Trentenaere, F-Fontenay St. Pere
2117, VA 3, Uschka vom Osterberger-Land, Dirk Wortmann, D-Lotte
2139, VA 4, Cristal della Valle dei Rovi, Hans-Dieter Wust, D-Lorsch
2027, VA 5, Larissa vom Fichtenschlag, Marco Oßmann, D-Weiáenbrunn
2287, VA 6, Nanda vom Wildsteiger Land, Martin Gobl, D-Wildsteig
2008, VA 7, Shalome von Oasis, Dr. Alfons Roerkohl, D-Castrop-Rauxel
2122, VA 8, Germany vom Bierstadter Hof, Rudiger Mai, D-Wiesbaden
2018, VA 9, Oprah di Fossombrone, Jurgen Manser, D-Wiesloch
2198, VA 10, Olivia vom Abendland, Frank Goldlust, D-Berlin
2217, VA 11, Aike zum Gigelsfelsen, Konrad Sigmund, D-Neckargerach
2069, V 1, Gitte vom Haus Babilon, Wolfgang Babilon, D-Iserlohn
2300, V 2, Uffi vom Fiemereck, Pia Ripplinger, D-Oberhausen/Rheinhausen
2004, V 3, Atrice von Regina Pacis, Uwe Sprenger, D-Netphen
2179, V 4, Zora vom Ochsentor, Ottmar Grunewald, D-Neu-Isenburg
2193, V 5, Trixi vom Schacher, Dietmar Schußler, D-Pornbach
2029, V 6, Aebby von der villa musica, Melanie Schleuter, D-Altenberge
2172, V 7, Ussina von Waterloo, Eugen Hartmut Lorosch, D-Erlensee
2212, V 8, Osaka von der Noriswand, Bodo Curth, D-Landsberg
2260, V 9, Rimini von Tronje, Nikolaus Meßler, D-Koln
2051, V 10, Tambka vom Dreisbachtal, Anita Habel, D-Badmarienberg
2081, V 11, Tana des Collines du Boischaut, Eric Trentenaere, F-Fontenay St. Pere
2151, V 12, Boa von Arline, Johan Emile Bausch, D-Leimen
2222, V 13, Ulme del Lagorai, Claudio Bosetti, I-Zambana (TN)
2310, V 14, Romi von der Arenzburg, Alfred Maaß, D-Kalletal
2098, V 15, Diva vom Elzmundungsraum, Richard Brauch, D-Mosbach
2017, V 16, Cendy von der kleinen Birke, Hans-Peter Rieker, D-Aichelberg
2026, V 17, Baby vom Fichtenschlag, Bernd Oßmann, D-Weißenbrunn
2240, V 18, Fenia della Gens Pontina, Egidio Esposito, I-Neapel
2053, V 19, Grace vom Reichertshof, Michael Claus Reichert, D-Buchen-Hettingen
2278, V 20, Lana vom Klebinger Schloss, Christian Biomonti jun., D-Riemerling
2082, V 21, Flamme von der Ehrenfeste, Werner Farrenkopf, D-Walldurn
2256, V 22, Romy v. Huis v. Sallandstreek, Helmut Buß, D-Bohmte
2132, V 23, Ofi vom Huhnegrab, Willi Satony, D-Flacht
2044, V 24, Arlett della Cerza, Santi Grasso, I-Catania
2203, V 25, Exi av Thorarinn, Klaus Mellinghaus, D-Leverkusen
2043, V 26, Heksa von der Werther-Muhle, Budiman Salihin, D-Wetter
2247, V 27, Alessandra vom Christinen Brunnen, Susanne Schomann, D-Bielefeld
2174, V 28, Ertha von der Urbecke, Friedrich Stenner, D-Hemer
2135, V 29, Palme vom Streek, Leo Behrens, D-Wardenburg
2158, V 30, Queen von der Martinskapelle, Josef Stettner, D-Lobbach
2283, V 31, Carolin vom Fichtenschlag, Renate Haágall, D-Kulmbach
2083, V 32, Debby vom Sonnenhaus, Werner Farrenkopf, D-Walld?rn
2093, V 33, Xitte van't Paulushof, Elizabeth Hyatt, US-Afton,
2112, V 34, Zaskia von der Liebeswarte, Petra Sp?th, D-Neu-Ulm
2023, V 35, Texane du Domaine du Val d'Aulnoy, Jean-Luc Dehedin,f
2252, V 36, Gilla vom Thaipan, Sascha Janz, D-Haßloch
2164, V 37, Anke vom Streithahn, Lutz Wischalla, D-Wimmelburg
2099, V 38, Zora vom Elzmundungsraum, Richard Brauch, D-Mosbach
2268, V 39, Talia de Parilly, Eric Trentenaere, F-Fontenay St. Pere
2060, V 40, Quiny von der Radsieksbeeke, Werner Ploger, D-Lemgo
2275, V 41, Indiana von Kuramathi, Charlotte Jochum, D-Ulm
2061, V 42, Eulalia vom Uhlbachtal, Michael Jakesch, D-Althutte
2078, V 43, Quincy vom Thuringer-Weg, Manfred Hessler, D-Bremen
2157, V 44, Nikita vom Ochsentor, Martina Paulke, D-Potsdam
2143, V 45, Ronda v. Adelplatz, Harry Boontjes, NL-Rotterdam
2002, V 46, Greta von der Freiheit Westerholt, Ralf Lang, D-Beverungen
2258, V 47, Dackie von der Sandkautschneise, Lothar Galinski, D-Messel
2309, V 48, Banja vom Bockerter Land, Sigrid Busen, D-Niederkruchten
2165, V 49, Tiara vom Haus Dexel, Gerd Dexel, D-Paderborn
2171, V 50, Eila von der Leiersmuhle, Ulrich Hausmann, D-Wermelskirchen
2022, V 51, Xena v. Simonhof, Klaus Kubczak, D-Lahr
2045, V 52, Onja von der Jahnhohe, Franz Kopfinger, D-Neuburg
2025, V 53, Lufti vom Huhnegrab, Gunter Gutmann, D-Seybothenreuth
2177, V 54, Nadia von der Urbecke, Friedrich Stenner, D-Hemer
2305, V 55, Emelie vom Hofjagerhaus, Nadja Leder, D-Stutensee
2257, V 56, Sheila vom Tatzend, Frank Goldlust, D-Berlin
2114, V 57, Anabella von Lancelot, Heinz Preller, D-Schw?bisch Hall
2314, V 58, Lisa von Esperanto, Girolamo Bonacasa, D-Ettlingen
2284, V 59, Cinara vom Elzmundungsraum, Herbert Malle, A-Oberhofen
2036, V 60, Janara vom St.-Michaels-Berg, Werner Zwiertz, D-Beverungen
2127, V 61, Gusti vom Moorbeck, Alfred Boselager, D-Bockhorn
2037, V 62, Jolly vom St.-Michaels-Berg, Werner Zwiertz, D-Beverungen
2313, V 63, Dori von Batu, Peter Krank, D-Schwarzenbach a d Saale
2123, V 64, Bonia vom Moorbeck, Alfred Boselager, D-Bockhorn
2111, V 65, Sita di Piazza Navona, Michel Belarte, F-Haguenau
2235, V 66, Beauty Bimbo Gildewangen's, Stefan Eriksson, S-Horby
2307, V 67, Paola v. Minsara, Josip Dragicevic, HR-Skrljevo
2295, V 68, Randa von Oxsalis, Gyula Szivos, H-Kunhegyes
2113, V 69, Quina vom Uckerstrom, Hartmut Rosenthal, D-Gollmitz
2089, V 70, Yollina vom Osterberger-Land, Manfred Kroß, D-Hamm
2271, V 71, Olana vom Hause Monika, Alois Mader, D-Ascha
2085, V 72, Dorle von Arminius, Sari Nohe, D-Viernheim
2214, V 73, Wende vom Trienzbachtal, Leopold Bucher, D-Mosbach
2242, V 74, Tschipsi vom Almhof, Andreas Weigel, D-Raschau
2109, V 75, Tiphaine du Val D'Anzin, Eric Trentenaere, F-Fontenay St. Pere
2033, V 76, Bella vom schonen Wippertal, Werner Zwiertz, D-Beverungen
2306, V 77, Roxy vom Tankgraben, Bernd Vogel, D-Rheinstetten
2282, V 78, Dixy von der Brossmerhohe, Michaela Schworer, D-Ettenheim
2196, V 79, Nixe von der Reck-Kamensche Heide, Liane Seiler, D-B?nen
2229, V 80, Selly della Grande Valle, Giovanni Milano, Benevento
2264, V 81, Jil vom Lechtal, Edeltraud Kaufmann, D-Schonach
2054, V 82, Petra vom Reichertshof, Michael Claus Reichert, D-Buchen-Hettingen
2202, V 83, Tina von Modithor, Edgar Holzmann, D-Dormitz
2047, V 84, Yenny vom Danischen Hof, Florence Clautour-Boulaire, F-Giremoutiers
2048, V 85, Kandi vom St.-Michaels-Berg, Andre Ehles, F-Soultz s/s Forets
2168, V 86, Viola vom Mulheimer-Bach, Hermann Josef Haymann, D-St. Sebastian
2280, V 87, Franca vom Holtkamper Hof, Sibylle Klammer, D-L?neburg
2308, V 88, Jana vom Eichenplatz, Frank Ottilie, D-Emseloh
2147, V 89, Esmee v. Alt Nauders, John Doeland, NL-Woensdrecht
2090, V 90, Nala von der Reck-Kamensche Heide, Gisela Eggert, D-Bergkamen
2244, V 91, Tonia von der Liebeswarte, Robert Fix, D-Waltenhausen
2031, V 92, Mira von der Salzstrasse, Klaus Decker, D-Sommerda
2223, V 93, Xilla v. Lammersbeek, Anneke Hemmes, NL-Holwerd
2021, V 94, Carin vom Wildsteiger Land, Christian Hankofer, D-Stephansposching
2064, V 95, Ster Laika aus Famke's Zauberwald, Norbert Schleuter, D-Altenberge
2210, V 96, Bonnie vom Tonsbrock, Ralf Habrock, D-Gutersloh
2199, V 97, Frenzi Competition's, Peter Haberland-Akerstrom, S-Gullringen
2155, V 98, Jennina vom Schlicher Hof, Werner Schlicher, D-Offenbach-Hundheim
2095, V 99, Tessi vom Feldle, Gerhard Mayer, D-Untergruppenbach
2246, V 100, Conny von den Fairy Trees, Gabriela M?ller, D-Bergneustadt
2197, V 101, Pam vom Haus Erlebach, Donald Schwarz, D-Kotzschau
2080, V 102, Soffy du Pre Moussey, Jocelyne Paupon, F-Virey Sous Bar
2046, V 103, Haifa von der Heisterquelle, Edgar Jochum, D-Illingen
2161, V 104, Ollie vom Eichenplatz, Lutz Wischalla, D-Wimmelburg
2167, V 105, Veronika vom Mulheimer-Bach, Hermann Josef Haymann, D-St. Sebastian
2052, V 106, Cora von der Waldesruh, Frank Peter, D-Waldesruh
2110, V 107, Soshua du Normont, Philippe Unger, F-Nogent sur Oise
2120, V 108, Vossy vom Freudental, Reinhold Hubner, D-Oggelshausen
2055, V 109, Hasel von den Leinewiesen, Kerstin Dylda, D-Bitterfeld
2119, V 110, Jara von der Burdenow, Andre Klifot, D-Grevesmuhlen
2298, V 111, Perle du Clos de la Monnerie, Georges Pied, F-Astille
2011, V 112, Cara von der Piratenschlucht, Jutta Lempp, D-Bodman-Ludwigshafen
2273, V 113, Naddel zur Worringer Rheinaue, Gunter Beel, D-Lingen
2125, V 114, Karina vom Alten Postweg, Inge Folber, D-Seevetal
2019, V 115, Palme von der Wernburg, Paul Schwarz, D-Wernberg-K?blitz
2012, V 116, Caty vom Taubergieáen, Andreas Strack, D-Frankfurt
2041, EZ, Saskia des Gorges du Fier, Alain Merguin, CH-Thonex Geneve
2297, EZ, Tasia dell Ambra Selvaggia, Carmelo Di Stefano, I-Trecastagni (CT)
2270, EZ, Sally vom Hause Monika, Tibor Magyar, H-Nagykanizsa
2312, EZ, Candy von der Rieser Perle, Hans-Jurgen Schneider, D-Haundorf
2007, EZ, Isah aus Wattenscheid, Dr. Alfons Roerkohl, D-Castrop-Rauxel
2187, EZ, Miki von der Wilhelmswarte, Gunter Schwedes, D-Dietzh?lztal
2225, EZ, Flexy vom Huhnegrab, Pauline Collen, GB-Waymouth Dorset
2206, EZ, Jacky v.d. Zomerdijkslanden, Janny Krabbe-Ijzerman, NL-Zwartsluis
2142, EZ, Fee v. Marbach, Michael Stindl, BR-Sao Paulo-S.P.
2015, T1, Polara vom Schaumbergerland, Heike Gerber, D-St. Wendel
2118, T2, Zissie vom Osterberger-Land, Dirk Wortmann, D-Lotte
2189, T2, Barbie vom Wildsteiger Land, Matthias Erhard, D-Kinsau
2102, T2, Lycka Nordblick's, Marc van Hout, B-Brecht
2034, T2, Kelly vom St.-Michaels-Berg, Werner Zwiertz, D-Beverungen
2253, T2, Kelly vom Kuckucksland, Sanjay Desai, IN-Pune
2028, T2, Frauke von der Grafschaft, Mark Andreas Aschke, D-Frechen
2013, T2, Espa v. Dan Alhedy's Hoeve, A.V.G. Middelkamp, NL-Nyverdal
2234, T2, Nora del Giarizzo, Giorgio Mazzei, I-Pistoia
2152, T2, Geli von der See, Jutta Recker, D-Ahlen
2176, T3, Kia von der Urbecke, Friedrich Stenner, D-Hemer
2185, T3, Cindia von der Piste Trophe, Steve Pelosi, US-Bethany,
2003, T3, Frizi von der Freiheit Westerholt, Ralf Lang, D-Beverungen
2133, T3, Isa dei Profeti, Andrea Vivaldi, I-Empoli
2281, T3, Gaia di Casa Nobili, Ciro Coppola, I-San Giovanni a Teduccio WA
2086, T3, Bambi von Lentulo, Lutz Nix, D-Prenzlau
2106, T3, Pepper v. Breustedterhof, Loes Haan-Ernst, NL-Tilburg
2128, T3, Nokya vom Schuberthauschen, Jan Bikker, D-Moormerland
2134, T3, Alyssa vom Schloss Runding, Sylvia Schieál, D-Regensburg
2299, T3, Romie v. Gaenswald, Georges Pied, F-Astille
2136, T3, Hera vom Duxbachtal, Gerhard Ropers, D-Selsingen
2140, T3, Tosca Fixfrutta, Harald Hohmann, D-Knittlingen
2032, T3, Dana von Arminius 2000, Roswitha Jurgens, D-Nordenham
2227, T3, Hera v. Uebeschi-See, Irmgard Rychener, CH-Uetendorf
2224, T3, Biene vom Burgerspital, Gabriele Bauhuber, D-Stephansposching
2293, T3, Gaby v. Dan Alhedy's Hoeve, Norbert Schleuter, D-Altenberge
2228, T3, Fara v. Uebeschi-See, Irmgard Rychener, CH-Uetendorf
2035, T3, Kandie von der Strothheide, Werner Zwiertz, D-Beverungen
2067, T3, Uma di Casa Beggiato, Stefano Beggiato, I-Monza (MI)
2220, T3, Dasti von Bella, Victoria E. Driggs, US-Molalla,
2218, T3, Ellen della Grande Valle, Antonio Pennino, I-Napoli
2068, T3, Ilse v. Nordsee Sturm, Joost Peschier, NL-Meedhuizen
2062, T3, Ambra, (Gennaro Pepe) Domenico Mantello, D-Viernheim
2072, T3, Wilka vom Fichtenschlag, Herbert Nerlich, D-Marktzeuln
2065, T3, Wari vom Holtkamper See, Willi Sudmeyer, D-Minden
2074, T3, Nadja vom Emkendorfer Park, Karin Kudszus, D-Gnutz
2226, T3, Halina v. Uebeschi-See, Irmgard Rychener, CH-Uetendorf
2200, T3, Isabell von Modithor, Edgar Holzmann, D-Dormitz
2075, T3, Josi vom Sandersdorfer Waldchen, Volker Hofsass, D-Sandersdorf
2269, T3, Margot di Casa Beggiato, Constanza Colombo, I-Monza
2192, T3, Zambaja von Batu, Erich Bosl, D-Schwandorf
2274, T3, Intra vom Langenbungert, Erschat Salimow, KZ-Almaty
2103, T4, Bella II vom Mittelwest, Julie Martinez, US-Bolingbrook,
2263, T4, Mona vom Team Fiemereck, Uday Jani, GB-Surrey, KT 27 DU
2178, T4, Celly di Ca'San Marco, Pasquale Chicchirichi, I-Poggio Morello (Teramo)
VA= vorzüglich Auslese; V = vorzüglich; SG = sehr gut; G = gut; U = ungenügend; EZ = entschuldigt zurückgezogen
T1 = läßt nicht ab, ohne Bew. TSB; T2 = TSB vorhanden; T3 = TSB nicht genügend; T4 = abgebrochen wegen mangelnder Führigkeit


SV-Bundessiegerzuchtschau Karlsruhe 2004
Junghundklasse RUDEN
3104, SG 1, Ken vom Elzmundungsraum, Richard Brauch, D-Mosbach
3273, SG 2, Nicos vom Leithawald, Erich Ehrenhofer, A-Wampersdorf
3161, SG 3, Lorenzo von Isidora, Martin Schneider, D-Herschbach
3008, SG 4, Dux de Cuatro Flores, Wolfgang Haßgall, D-Kulmbach
3029, SG 5, Quenn vom Loher Weg, Uday Jani, GB-Surrey, KT 27 DU
3286, SG 6, Bravos vom Steffen Haus, Pia Mross, D-Lahnstein
3145, SG 7, Xaro d'Ulmental, Daniele Francioni, I-Montecatini Terme
3055, SG 8, Idol vom Holtkamper Hof, Jorg Niedergassel, D-Bielefeld
3064, SG 9, Aiko vom Goldenen Zweig, Lothar Quoll, D-Turkenfeld
3086, SG 10, Arro Delori, Giuseppe Mascia, I-Franceville Fontana (BR)
3281, SG 11, Hannibal vom Stieglerhof, Georg Dietrich, D-Worms
3014, SG 12, Richy vom Westervenn, Bernhard Norda, D-Papenburg
3188, SG 13, Pascha vom Zellwaldrand, Marcello Casto, I-Matino (LE)
3015, SG 14, Ramon vom Kottersbusch, Werner Kotters, D-Niederkirchen
3167, SG 15, Pulko vom Huhnegrab, Frank Kadur, D-Mulheim-K?rlich
3169, SG 16, Puma Monchbrau, Hans-Peter Rieker, D-Aichelberg
3212, SG 17, Dux v. Jabora, Heerco Walinga, NL-Leeuwarden
3062, SG 18, Kally vom Bierstadter Hof, Rudiger Mai, D-Wiesbaden
3158, SG 19, Attila von der Piste Trophe, Erich Bosl, D-Schwandorf
3130, SG 20, Tim vom Frankengold, Frank Goldlust, D-Berlin
3022, SG 21, Ronaldo von der Noriswand, Erschat Salimow, KZ-Almaty
3115, SG 22, Olly vom Grauen, Alexander Fries, D-Goch
3275, SG 23, Quasso von der Grotte, Gerd Dexel, D-Paderborn
3264, SG 24, Orkan vom Finkenschlag, Herbert Spiwek, D-Baruth
3202, SG 25, Alf von Wilhendorf, John E. Henkel, US-New Milford,
3037, SG 26, Hasper Fest Kiefer, Denis Belov, EF-Tallinn
3057, SG 27, Mikka vom Anger, Roland Gartner, D-Hainburg
3241, SG 28, Onex aus Wattenscheid, Waldemar Kober, D-Bochum
3052, SG 29, Yasin von der hohen Eiche, Hans-Peter Rieker, D-Aichelberg
3259, SG 30, Scott vom Emkendorfer Park, Hans-Jurgen Begier, D-Ellerdorf
3166, SG 31, Ali vom Poxdorfer-Tannenhof, Matthias Singer, D-Poxdorf
3058, SG 32, Torro vom Huhnegrab, Gerhard Verhesen, NL-Maasbracht
3017, SG 33, Izaro Triumphs, Irene Nyman, S-Vallentuna
3222, SG 34, Huppy aus Agrigento, Pia Ripplinger, D-Oberhausen/Rheinhausen
3079, SG 35, Hannes von dem Waldgraben, Alois Osteresch, D-Rhede
3249, SG 36, Waiko di Casa Massarelli, Andrea Massarelli, I-Acquasparta (TR)
3192, SG 37, Dancer von Dakota, Peter Meurer, D-Groámaischeid
3134, SG 38, Quill von der Urbecke, Friedrich Stenner, D-Hemer
3232, SG 39, Adidas di Casa Rino, Francesco Rino, D-Merchweiler
3098, SG 40, Igor von Pallas Athene, J?rgen Maib?chen, D-K?rten
3054, SG 41, Miro von der Magistrale, Hermann Niedergassel, D-Bielefeld
3283, SG 42, Daniel vom Haus Licher, Budiman Salihin, D-Wetter
3186, SG 43, Nick vom Leithawald, Josef Merzenich, D-Elsdorf
3140, SG 44, Wulkaano di Fossombrone, Antonino Geraci, D-Hohenthann
3061, SG 45, Jaskor vom Moorbeck, Alfred Boselager, D-Bockhorn
3213, SG 46, Yimmy v. Contra, Benko Koloman, SI-Martjanci
3196, SG 47, Ohio vom Hohen-Haus, Nicole Hafner, D-Denzlingen
3152, SG 48, Quantos von der Vallendarer Hohe, Carsten Honig, D-Simmern
3243, SG 49, Robin vom Abendland, Hinrich Meinen, D-Ihlow
3234, SG 50, Kurt von Tronje, Ralf Peters, D-Duisburg
3031, SG 51, Seven vom Assaut, Ingrid Sendzik, D-Much
3271, SG 52, Niccor von Bad-Boll, Hans-Peter Rieker, D-Aichelberg
3010, SG 53, Quax von der Lapperdinger Hohe, Bernd Helfrich, D-Riedering
3172, SG 54, Bac vom Usinger Schloss, Rainer Busch, D-Usingen
3021, SG 55, Yukon vom Trompetersprung, Heinz Brehm, D-Herzberg
3016, SG 56, Qandos von Bad-Boll, Wilhelm Euscher, D-Herne
3272, SG 57, Odin Nordblick's, Stefan Eriksson, S-Horby
3050, SG 58, Wastel vom Winnloh, Doris Tepling, D-Recklinghausen
3080, SG 59, Santos von der Jahnhohe, Franz Heigl, D-Straubing
3042, SG 60, Zambi Sabatini, Renzo Gallana, I-Vescovana (Padova)
3044, SG 61, Backx v. Haus Santo, Marc Vansant-Engelen, B-Geel
3220, SG 62, Willy di Casa Beggiato, Stefano Beggiato, I-Monza (MI)
3040, SG 63, Idefix von den Leinewiesen, Kerstin Dylda, D-Bitterfeld
3091, SG 64, Perro v. Haus Lacherom, Gerard H. Bakker, NL-Erm
3224, SG 65, Kondrat Lovforsens, Leif Einarsson, S-Alvesta
3109, SG 66, Yari v. Lammersbeek, Gert Lammertink, NL-Enter
3148, SG 67, Tango di Fossombrone, Allevamento di Fossombrone, I-S. Mauro
3147, SG 68, Robin di Casa Piellier, Ambrogio Verpelli, I-Cernusco Lombardone (CO)
3119, SG 69, Yasper v. Contra, Harald Stiegler, D-Hetzles
3200, SG 70, Loppi vom Larchenhain, Helmut Buß, D-Bohmte
3191, SG 71, Bello von der Piste Trophe, Erich Bosl, D-Schwandorf
3210, SG 72, Mirko von Kassandra, Kurt Koch, D-Schermbeck
3026, SG 73, Lucky vom Duxbachtal, Sandra Heveker, D-Grasberg
3111, SG 74, Humo v. Del Dido, Oscar Cal, RA-Rosario - Santa Fe
3136, SG 75, Elvis von Garden, Rainer Siebrecht, D-Hamm
3129, SG 76, Marco von Esperanto, Edgar Schwerz, D-Tholey
3118, SG 77, Quadros von Bad-Boll, Ulrike Melzer, D-Frickenhausen
3205, SG 78, Amaro von Cleo, Willi Schott, D-V?lklingen
3274, SG 79, Hulk aus Agrigento, Werner Schroder, D-Schwerte
3110, SG 80, Yasko v. Lammersbeek ,Gert Lammertink, NL-Enter
3043, SG 81, Jango vom Tunnel Hochbuhl, Siegfried Breu, D-K?tzting
3225, SG 82, Yumbo v. Contra, Dora Szeplaki, H-Erd
3041, SG 83, Tony vom Reichertshof, Jurgen Hahn, D-Walldurn
3244, SG 84, Gorbi vom Koriser See, Mieczyslaw Kowalczuk, PL-Goleniow
3073, SG 85, Bac vom Zisawinkel, Melanie Kruger, D-Neuenkirchen
3105, SG 86, Indo vom Elzmundungsraum, Richard Brauch, D-Mosbach
3097, SG 87, Andy von Busbach, Burkhard Schmidt, D-Bockhorst
3068, SG 88, Rudolf von der Rangauhohe, Uwe Rober, D-Nennslingen
3181, SG 89, E.T. von Sendling, Ognjen Kapidzic, D-Krailing
3032, SG 90, Klavin von Batu, Johann Meindl, D-Nordendorf
3124, SG 91, Waldo dei Verdi Colli, Michela Ticchi, I-Torgiano
3011, SG 92, Athos vom Suderhof, Karl-Heinz Nordhoff, D-Marienfeld
3051, SG 93, Wuppo vom Winnloh, Anton Tepling, D-Recklinghausen
3121, SG 94, Cay vom Wisninger Land, Werner Hasenkrug, D-Magdeburg
3122, SG 95, Werro vom Haus Wendl, Wendelin Weiher, D-Wolnzach
3019, SG 96, Romeo vom Mittelwest, Sandy De Maria, US-Plainfield,
3182, SG 97, Ulk dei Monti della Laga, Mauro Di Festa, I-Giulianova Lido (TE)
3045, SG 98, Degen of Bellanagare, Jouke Faber, NL-Vriescheloo
3056, SG 99, Herman dei Lupi di Mare, Roberto Frattaroli, I-Roseto degli Abruzzi (TE)
3075, SG 100, Diego vom Drei-Knabenhaus, Manfred Nogaitzig, D-D?lmen
3099, SG 101, Till vom Thalberger Land, Ingo Jelitto, D-Treuenbrietzen
3294, SG 102, Ghandi vom Germanenring, Christoph Zollner, D-Germering
3002, SG 103, Immos von der Freiheit Westerholt, Ralf Lang, D-Beverungen
3071, SG 104, Eric van't Groot-Fehn, Werner Zwiertz, D-Beverungen
3060, SG 105, Argo di Casa Ines, Luciano Giordani, I-Fidenza
3053, SG 106, Yacko vom Holtkamper See, Siegbert Schildmann, D-Herford
3063, SG 107, Gambo vom Denteltal, Klaus Ritter, D-W?stenrot
3081, SG 108, Aurum vom Hundegarten, Reiner Bauer, D-Oedheim
3095, SG 109, Rikkor von der Vallendarer Hohe, Carsten Honig, D-Simmern
3096, SG 110, Isaak von Pallas Athene, Anita Gehrmann, D-Wahlheim
3291, SG 111, Boss vom Mastholter Land, Christa Kleinert, D-Langenhagen
3195, SG 112, Rondo vom Eichenplatz, Lutz Wischalla, D-Wimmelburg
3033, SG 113, Vello vom Lehnhof, Norbert Schutz, D-Schauenburg
3083, SG 114, Ucello Blue-Iris, Simone Balbasus, D-Koln
3082, SG 115, Aiko vom Hundegarten, Reiner Bauer, D-Oedheim
3219, SG 116, Uno vom Stein Quelle, Thomas G. Wilcox, US-Fillmore,
3069, SG 117, Eros von der Rodbaude, Enrico Kieslich, D-Dorndorf
3142, SG 118, Wilco vom Uesener Werk, Fred Sch?tte, D-Langwedel
3278, SG 119, Nick vom Langenbungert, Bernhard Schmidt, D-Waldrohrbach
3238, SG 120, Urio von der Urbecke, Manfred Mondrzik, D-B?nen
3277, SG 121, Boomer von der Piste Trophe, Rino Cassi, I-Ponte Nelle Alpi Belluno
3077, SG 122, Indo vom Holtkamper Hof, Hermann Niedergassel, D-Bielefeld
3144, SG 123, Kuwo von der Grafschaft, Mark Siegbert Aulbach, D-Aschaffenburg
3153, SG 124, Jupp aus Agrigento, Richard Brauch, D-Mosbach
3267, SG 125, Vico vom Blackwood Castel, Johanna Reponen, FI-Kalanti
3204, SG 126, Trol du Naphil, Andre Grosse, F-Chef Boutonne la Boudranche
3120, SG 127, Lerry von Gravius, Leonardo Pietrantuoni, D-Bretten
3280, SG 128, Kutcho vom Glaeser Haus, Sari Nohe, D-Viernheim
3208, SG 129, Kally aus Agrigento, Konrad Sigmund, D-Neckargerach
3066, SG 130, Isko vom Bramberg, Sieglinde Brader, D-Pfiffelbach
3173, SG 131, Zampano von der Piste Trophe, Manfred Haubner, D-Neumarkt
3059, SG 132, Dando vom Beyenburger Stausee, Bernhard Bieker, D-Wuppertal
3257, SG 133, Luke von Domenica, Elke Muller, D-Grettstadt
3218, SG 134, Larry v. Uebeschi-See, Beat Rychener, CH-Uetendorf
3024, SG 135, Kosmos du Dikato, A.G. Skvortsova-Tshetskay, UA-Dnepropetrowsk
3231, SG 136, Olk aus Wattenscheid, Grzegorz Lewandowski, PL-Nieporet
3226, SG 137, Exon Viernheimi, Laszlo Szigeti, H-Pecs
3270, SG 138, Gangster vom Wildsteiger Land, Stefano Galastri, I-Montelupo Fiorentino
3027, SG 139, Ajax vom Luxenstein, Harry Langbein, D-Crawinkel
3102, SG 140, Carlo vom Vilmnitzer Gorr-Blick, Dieter Schr?ter, D-Vilmnitz
3233, SG 141, Timo de la Huche Normande, Floriane Mellis, F-Reyvroz
3253, SG 142, Yago del Ruedo, Anastasio Tricarico, I-Isernia
3240, SG 143, Amor von der Piste Trophe, Manfred Mondrzik, D-B?nen
3007, SG 144, Bobby Sachsenbluts, Veronika Axelsson, S-Rolfstrop
3209, SG 145, Elo von Lapidar, Martina Stormer, D-Herford
3227, U 1, Lexus von Batu, Ingeborg Cerba, D-Homberg
3138, U 2, Canto Quattrogardens, Carina Dahleman, S-Umea
3013, U 3, Rudolf vom Westervenn, Bernhard Norda, D-Papenburg
3123, U 4, Karas Crveni Mayestoso, Rainer Mast, D-Oberstadion-Moosbeuren
3150, U 5, Fancho vom Billberg, Bruno Walter, F-Schaffhouse
3065, U 6, Rio von Haus Yu, Roland Rath, D-Ratingen
3020, U 7, Tasso von der Hechtenbach, Harald Schuster, D-Stebach
3289, U 8, Geros vom Wildsteiger Land, Goran Rokic, HR-Pozega
3113, U 9, Pass Dlha Roven, Albin Majsniar, SK-Vyhne
3197, U 10, Orkan vom Hohen-Haus, Fredl Egger, A-Villach
3107, U 11, Cliffo vom Zisawinkel, Andrea Schlenther, D-Schneverdingen
3199, U 12, Quartz Garodkin, Jurgen Goltermann, D-Lemgo
3269, U 13, Figo della Valcuvia, Luciano Musolino, I-Cittiglio (Varese)
3112, U 14, Django v. Jabora, Jouke Faber, NL-Vriescheloo
3230, U 15, Kanto aus Agrigento Uwe Volk, D-Rothenberg
3126, EZ, Robin vom Kottersbusch, Petra Lumpe, D-Lahr
3128, EZ, Emo aus der Burgenstadt, Hede Eichhorn, D-Haselbach
3108, EZ, Rascos vom Messebau, Wolfgang Riefling, D-Erlensee
3180, EZ, Bax vom Jasban, Andreas Bausch, D-Salzhemmendorf
3198, EZ, Tribun vom Akazien-Waldchen, Sven Pauker, D-Castrop-Rauxel
3160, EZ, Ropot van Noort, Alfons Licher jun., D-Bosel
3154, EZ, Toss du Manoir de Junon, Xavier Gosselin, F-Quibou
3178, EZ, Hermes von der Sandkautschneise, Wilfried Sendemer, D-Groáefehn
3216, EZ, Jaz Victor Gildewangen's, Hilde Wangberg, N-Hobol
3282, EZ, Whisky Braidallen, John Wong, IE-Ballymena
3183, EZ, Racker vom Westervenn, Gabriele Willemsen, D-Bocholt
3006, EZ, Natz zu den drei Wieken, Konrad Siemers, D-Ostrhauderfehn
3089, EZ, Macho v. Haus Lacherom, Anja Boonemmer, NL-Erm
3094, EZ, Chico vom stillen Rain, Siegfried Plepsch, D-R?ckeroth
3018, EZ, Galaxy von Ajaye, Maren Friedhoff, US-Stevensville,
3255, EZ, Wigant Blue-Iris, Winfried Sommer, D-Waldsolms
3239, EZ, Ilko zum Kolbenguá, Juan Carlos Calderon Segura, CR-Guadalupe, San Jose
3036, EZ, Guss della Valcuvia, Luciano Musolino, I-Cittiglio (Varese)
3235, EZ, Domi aus Raetia, Jesus Perez Rodriguez, E-Pt De La Cruz/Tenerife
3028, EZ Amadeus Russtannenwald, Mikhail Opengeym, RU-Moskau-Oreckovo-Suewo
3176, EZ, Cash von der Hardtstraáe, Harald Hohmann, D-Knittlingen
3201, EZ, Norbo zu den drei Wieken, Konrad Siemers, D-Ostrhauderfehn
3206, EZ, Sando vom Gletschertopf, Karl Heinz Baldauf, D-Scheidegg
3159, EZ, Pan vom Team Fiemereck, Georg Grau, D-Hochstadt
3116, EZ, Figo von Batu, Harald Muller, D-Hochstadt,
VA= vorzüglich Auslese; V = vorzüglich; SG = sehr gut; G = gut; U = ungenügend; EZ = entschuldigt zurückgezogen
T1 = läßt nicht ab, ohne Bew. TSB; T2 = TSB vorhanden; T3 = TSB nicht genügend; T4 = abgebrochen wegen mangelnder Führigkeit


SV-Bundessiegerzuchtschau Karlsruhe 2004
Junghundklasse HUNDINNEN
4231, SG 1, Wafa di Casa Cacozza, Mario Bochicchio, I-Aprilia (Latina)
4259, SG 2, Oduscha vom Team Fiemereck, Jurgen Wicht, D-Bamberg
4256, SG 3, Xara vom Agilolfinger, Lothar Quoll, D-Turkenfeld
4035, SG 4, Brenda vom Weinbacher Land, B?rbel M?ller, D-Geeste
4262, SG 5, Lyra von Batu, Ingeborg Cerba, D-Homberg
4166, SG 6, Renee von der Vallendarer Hohe, Carsten Honig, D-Simmern
4055, SG 7, Zadana vom Holtkamper See, Hermann Niedergassel, D-Bielefeld
4020, SG 8, Diva vom Badsee, Karl Straub, D-Boll
4162, SG 9, Limara vom Bierstadter Hof, Rudiger Mai, D-Wiesbaden
4131, SG 10, Chakira vom Osterberger-Land, Dirk Wortmann, D-Lotte
4281, SG 11, Tana von Arlett, Heinz-Willi Pottgens, D-Ubach-Palenberg
4147, SG 12, Taiga vom Steigerhof, Albert Germann, D-Bann
4033, SG 13, Rimini vom Suentelstein, Hinrich Muller, D-Ostercappeln
4093, SG 14, Pamela vom Huhnegrab, Dieter Gotthard, D-Koblenz
4045, SG 15, Daggi de Cuatro Flores, Rafael Llantada, E-Nigran
4210, SG 16, Fendi von Wilhendorf, Jeannie Lee, US-Stroudsberg,
4151, SG 17, Bama von der Grafenburg, Corinna B?hr, D-Erkner
4194, SG 18, Anschi vom Goldenen Zweig, Helmut Buß, D-Bohmte
4102, SG 19, Desiena vom Streek, Leo Behrens, D-Wardenburg
4160, SG 20, Quennja von der Urbecke, Friedrich Stenner, D-Hemer
4214, SG 21, Yasmin v. Contra, Gunter Gluck, A-Attnang-Puchheim
4018, SG 22, Otana von Bad-Boll, Hans-Peter Rieker, D-Aichelberg
4004, SG 23, Olga von Rapicar, Mandy Menzel, D-Erlensee
4148, SG 24, Joga Splitberg, Gerhard Olemotz sen., D-Gieáen
4087, SG 25, Wanja von Oxsalis, Dieter Hufnagel, D-Pfungstadt
4053, SG 26, Fritzi vom Haus Malle, Domenico Mantello, D-Viernheim
4244, SG 27, Benny d' Ulmental, Daniele Francioni, I-Montecatini Terme
4082, SG 28, Oxa di Camporeale, Dr. Carlo Curci, I-San Genesio ed Uniti
4129, SG 29, Jola vom Holtkamper Hof, Jorg Niedergassel, D-Bielefeld
4216, SG 30, Helge zum Gigelsfelsen, Konrad Sigmund, D-Neckargerach
4036, SG 31, Gilda della Valcuvia, Luciano Musolino, I-Cittiglio (Varese)
4017, SG 32, Finess vom Hasenborn, Frank Maxein, D-Neuwied
4019, SG 33, Eva della Valcuvia, Luciano Musolino, I-Cittiglio (Varese)
4057, SG 34, Penelope vom Haus Zieglmayer, Hans-Peter Rieker, D-Aichelberg
4056, SG 35, Baronesse vom Holtkamper See, Hermann Niedergassel, D-Bielefeld
4121, SG 36, Hanni von dem Waldgraben, Oskar Herzing, D-H?chstadt
4299, SG 37, Wendy Gaborland ,Gabor Atilla, H-Kecskemet
4260, SG 38, Fanta de El Lagar Alto, Irene Huber, D-Bischberg
4241, SG 39, Waikiki von Arlett, Nevio Dalla Via, I-Vedano Olona (VA)
4040, SG 40, Rhonda von Vierhundert Hertz, Franz Schlenzig, D-Laudenbach
4130, SG 41, Romina vom Kottersbusch, Werner Kotters, D-Niederkirchen
4288, SG 42, Dalida vom Haus Licher Alfons Licher jun., D-Bosel
4111, SG 43, Kopie von Tronje, Jack Brouwers, NL-Tilburg
4037, SG 44, Gitana vom Streek, Monika Deharde, D-Wiefelstede
4187, SG 45, Nadina vom Pfreimdthal, Erich Bosl, D-Schwandorf
4086, SG 46, Dubi von Dakota, Kerstin Meurer, D-Groámaischeid
4120, SG 47, Gelana von Batu, Harald Stiegler, D-Hetzles
4099, SG 48, Java vom Elzmundungsraum, Richard Brauch, D-Mosbach
4039, SG 49, Uranie de la Vallee des Mustangs, Christine Marchand
4164, SG 50, Joulie Gildewangen's, Hilde Wangberg, N-Hobol
4062, SG 51, Tyra v. Bisschofsheim, Harry Kooistra, NL-Dokkum
4169, SG 52, Isa von Pallas Athene, Jurgen Maibuchen, D-Kurten
4072, SG 53, Wickie vom Rumbachtal, Arno Beckers, D-Geilenkirchen
4221, SG 54, Germa vom Niemberger Eck, Wolfgang Klingner, D-Niemberg
4059, SG 55, Duffy Duk di Val del Lambro, Constanza Colombo, I-Monza
4254, SG 56, Kombi von Tronje, Ralf Peters, D-Duisburg
4047, SG 57, Ule von der Radsieksbeeke ,Petra Gronau-Bucken, D-G?tersloh
4143, SG 58, Franka von der Dusselquelle, Helmut Albrecht, D-D?sseldorf
4183, SG 59, Mamba vom Langenbungert, Ansgar Kartheiser, D-Feuerscheid
4023, SG 60, Yessica vom Fichtenschlag, Marco Oßmann, D-Weiáenbrunn
4104, SG 61, America della Loggia dei Mercanti, Franco Magistrelli, I-Ancona /AN
4085, SG 62, Elena von der Dillenburg, Achim Schilling, D-Datteln
4002, SG 63, Madonna von Satyr, Christine Klefisch, D-Bornheim
4065, SG 64, Rebeca v.h. Tjeuke Meer, Wolfgang Muller, D-Koblenz
4150, SG 65, Zarri Rahimzhan, Erschat Salimow, KZ-Almaty
4199, SG 66, Perris vom Canisphere, Garry Eng, CA-Winnipeg, Manitoba R3B 0X3
4201, SG 67, Wendi di Val Calore, Guiseppe di Nome, I-Salerno (SA)
4010, SG 68, Xiri vom Haus Salihin, Budiman Salihin, D-Wetter
4209, SG 69, Ferrari von Wilhendorf, John M. Henkel, US-New Milford,
4117, SG 70, Carrie vom Fichtenschlag, Deborah Theodossis, US-Arden,
4038, SG 71, Tolede de Gauchin Verloingt, Michel Estienne, F-Belloy En France
4068, SG 72, Xenia vom Angelbaum, Jurgen Hinkel, D-Uelversheim
4280, SG 73, Asti v. Schaferhof, Christian Kempke, D-Wendorf/Plaaz
4261, SG 74, Uraya du Domaine de Cheristan, Catherine Francois, F-Antrain
4300, SG 75, Tamata du Buisson Chardin, Ingrid Villette, F-Les Ventes
4088, SG 76, Frida von Wiessen Hund, Jesus Salgado Guerrero, MX-Col.Prado Del.Tlalpan
4222, SG 77, Hella vom Niemberger Eck, Wolfgang Klingner, D-Niemberg
4001, SG 78, Frenzi vom Meierhof, Franz-Bernd Everinghoff, D-Ennigerloh
4255, SG 79, Ferrie von der Sandkautschneise, Lothar Galinski, D-Messel
4141, SG 80, Enka vom Praester-Land, Heinz Leuker, D-Emmerich
4133, SG 81, Bessie Quattrogardens, Bjorn Larsson, S-Umea
4316, SG 82, Arlett vom Goldenen Zweig, Josef Karmann, D-Karlshuld
4024, SG 83, Zaskia vom Fichtenschlag, Marco Oßmann, D-Weiáenbrunn
4076, SG 84, Joyce v. Haus Hazelda, Thomas Jankowski, D-Bochum
4074, SG 85, Quasti von der Noriswand, Dieter Stenger, D-H?sbach
4268, SG 86, Anoek v. Jurgetij, J.A.G. Boon, NL-Nijmegen
4227, SG 87, Xindi del Seprio, Rinaldo Brunello, I-Montecchio Maggiore
4112, SG 88, Baya v. Hennegauland, Jack Brouwers, NL-Tilburg
4025, SG 89, Quina vom St.-Michaels-Berg, Werner Zwiertz, D-Beverungen
4013, SG 90, Senta vom Hannoveranerhof, Branko Baranja, D-Schorndorf
4207, SG 91, Faberge von Wilhendorf, Karen Henkel, US-New Milford,
4014, SG 92, Hillary zum Gigelsfelsen, Eugen Geissner, D-Hesseneck
4115, SG 93, Hilary von Babylon, Heinz Preller, D-Schwabisch Hall
4285, SG 94, Helfy del Murnighello, Maria Angela Pagnoni, I-Foresto Sparso
4061, SG 95, Harrja Almett, Lubomir Ulmann, CZ-Teskovice-Bezirk Opava
4022, SG 96, Amanda vom Fichtenschlag, Marco Oámann, D-Weiáenbrunn
4297, SG 97, Perla del Grenico, Ammeli Franco, I-Concordia
4107, SG 98, Henka dell' Archetipo, Marco Angelozzi, I-Chieti
4110, SG 99, Eischa vom Fiemereck, Thomas van Hiel, NL-Leeuwarden
4126, SG 100, Wicky dei Verdi Colli, Michela Ticchi, I-Torgiano
4205, SG 101, Gabi von Wilhendorf, John E. Henkel, US-New Milford,
4189, SG 102, Micki von Satyr, Reiner Gunst, D-Neustadt
4083, SG 103, Anna vom Haus an der Wern, Toni Strelow, D-Gehaus
4116, SG 104, Kasha vom Glaeser Haus, Pat Saul, IE-Dublin
4180, SG 105, Welle vom Hause Kampenhuber, Erich B?sl, D-Schwandorf
4069, SG 106, Nicki vom Langenbungert, Robert Kl?ser, D-Bruchm?hlbach-Miesau
4246, SG 107, Siwa vom Gelper Hof, Karl Neil, AU-Marong Vic.
4319, SG 108, Sharon del Mauriziano ,Adriano Bottazzi, I-Reggio Emilia
4304, SG 109, QuintaValentine v.d. Ramonjahoeve, Jan de Waal, NL-Duiven
4311, SG 110, Gama od Tiganjice, Darko Ostojin, YU-Zrenjanin
4234, SG 111, Milla della Gens Pontina, Mario Bochicchio, I-Aprilia (Latina)
4287, SG 112, Crilli di Casa Parziale, Mario Tullio Della Rosa, I-San Giorgio A Liri FR
4181, SG 113, Perrie vom Danischen Hof, Ahmet Benzes, D-Neuburg
4277, SG 114, Ila von der Springer Au, Manfred Schork, D-Reichshof
4007, SG 115, Emmy von Oasis, Dr. Alfons Roerkohl, D-Castrop-Rauxel
4292, SG 116, Anja v. Schaferhof, Christian Kempke, D-Wendorf/Plaaz
4315, SG 117, Luna Rorbaek's, Kristoffer Rorbak, DK-Viborg
4015, SG 118, Alina de Louis, Jurgen Ludwig, D-Nassau
4161, SG 119, Melissa von Satyr, Randy Brent, US-Nokesville,
4075, SG 120, Kelly vom Sandersdorfer Waldchen, Nicole Hofsass, D-Sandersdorf
4217, SG 121, Asia v. Gerianian Hoff, Antonio Pennino, I-Napoli
4122, SG 122, Trixi von der Hechtenbach, Edgar Eul, D-Willroth
4251, SG 123, Yenny von Arlett, Margit van Dorssen, D-Koln
4144, SG 124, Frisa von der Dusselquelle, Helmut Albrecht, D-Dusseldorf
4213, SG 125, Lana v. Dan Alhedy's Hoeve, A.V.G. Middelkamp, NL-Nyverdal
4236, SG 126, Monja v. Uebeschi-See, Irmgard Rychener, CH-Uetendorf
4032, SG 127, Corlet No Bartas Krasta, Sanita Goricka, LV-Liepaja
4026, SG 128, Raika vom St.-Michaels-Berg, Werner Zwiertz, D-Beverungen
4114, SG 129, Cindy el Carraperal, Antonio Chavero Torregrosa, E-Grinon (Madrid)
4176, SG 130, Dany vom wilden Gehege, Hans-Udo Heinen, D-Herschbach
4012, SG 131, Currie zum Turmacker, Josef Zintl, D-D?rrlauingen
4258, SG 132, Anchy di Casa Rino, Daniel Rino, D-Merchweiler
4284, SG 133, Gessy del Murnighello, Daniele Guastella, I-Bottanucco
4041, SG 134, Donna vom Schmetterholz, Torsten Thiemig, D-Fischbach
4301, SG 135, Bibi v. Haus Flamboyant, Jose Graca Aranha, CH-Versoix
4306, SG 136, Donna von Sabrina's Paradies, Toni Brezel, US-Hendersonville,
4250, SG 137, Wega vom Almhof, Andreas Weigel, D-Raschau
4009, SG 138, Wanja vom Rheinbogen, Budiman Salihin, D-Wetter
4158, SG 139, Aischa vom Schloá Rosenfels, Karl Karnutsch, D-Igersheim
4248, SG 140, Senta v. Alexyrvo Hof, Gerhard Wita, D-Bad Bentheim
4317, SG 141, Tolga du Mont du Tassili, Mustapha Anane, F-Hausbourdin
4067, SG 142, Woopy von Honduras, Irmgard Vandamme, D-Berlin
4034, SG 143, Lona von Domenica, Gisela Kirsch, D-Erlangen
4267, SG 144, Ceres v. d. Ianhoeve, Yvonne Timman, NL-Bilthoven
4228, SG 145, Chia, Maurizio Cironi, I-L'Aqulia (AQ)
4272, SG 146, Beauty von der Piste Trophe, Franziska Behr, D-Schwandorf
4073, SG 147, Ulana von der Radsieksbeeke, Jurgen Koch, D-Schieder-Schwalenberg
4218, SG 148, Brenda di Casa Massarelli, Maria Rosaria Paterni, I-Santa Gemini (TR)
4091, SG 149, Gina vom Koriser See, Ramona Schulz, D-Klein-K?ris
4027, SG 150, Kapuchina du Dikato, A.G. Skvortsova-Tshetskay, UA-Dnepropetrowsk
4142, SG 151, Hely vom Wimbach-Schloss, Peter Langej?rgen, D-Bad Salzuflen
4028, SG 152, Sambuka Bai Hati, Svetlana Zharikova, UA-Odessa
4051, SG 153, Warisa von Oxsalis, Dieter Hufnagel, D-Pfungstadt
4146, SG 154, Ramona v.h. Tjeuke Meer,, Francisca van de Kruisweg, D-Goch
4100, SG 155, Cassi v. Marketal Guy Verheyen, B-Merksplas
4090, SG 156, Cora vom stillen Rain, Siegfried Plepsch, D-R?ckeroth
4289, SG 157, Ika von Salerno, Rachelle Salerno, US-Menifee,
4118, SG 158, Shakisa vom Zellwaldrand, Nadine Mehlhorn, D-Reinsdorf
4021, SG 159, Quendy vom Haus Marthold, Karsten Luck, D-Trusetal
4163, SG 160, Nena vom Hutberg, Gerhard Schneider, D-Mulfingen
4278, SG 161, Buffy von Saskatoon, Angelika Oslawski, D-Wiesbaden
4294, SG 162, Taty di Valchemonia, Giuseppe Cascino, I-Palermo
4276, SG 163, Holly vom Kreuzstein, Maik Kaufmann, D-Blankenheim
4003, SG 164, Kira vom Dromlingsrand, Andrea Helbing, D-Wolfsburg
4078, SG 165, Kimba vom Gimpelhof, Andrea Betz, D-Dulmen
4080, SG 166, Vaiper Margman, Kaidi Kohv, EF-Tartu
4313, SG 167, Bety z Hanyzkovic, Jaromir Anderle, CZ-Jihlava
4220, SG 168, Cera v. d. Ianhoeve, Yvonne v.d. Aarssen-v.Driel, NL-Woudenberg
4195, SG 169, Tara von Haus Grimaldi, Michael Ruppert, D-Lauterbach
4096, SG 170, Obirah vom Sandstein, Silke Frannek, D-Winden
4279, SG 171, Goa Kreislauf, Sami Baggstrom, FI-Summa
4283, SG 172, Hextra del Murnighello, Egidio Boselli, I-Foresto Sparso
4029, SG 173, Pana vom Team Fiemereck, A. Ryaboschapko, UA-Odessa
4243, SG 174, Marcella von Bad-Boll, Luise Klatt, D-Herne
4167, SG 175, Dunja vom Gansebrunnen, Hans-J?rgen Prante, D-Herford
4097, SG 176, Mary vom kleinen Mohr, Torsten Baese, D-Beeskow
4005, SG 177, Kandi vom Bierstadter Hof, Heribert Schwamb, D-Norderstedt
4191, SG 178, Raisa aus der Brunnenstraáe, Werner Zwiertz, D-Beverungen
4275, SG 179, Tella vom Bergmannshof, Jochen Janz, D-Haáloch
4224, SG 180, Hanny del Ceresio, Francesca Cuoco, CH-Giubiasco
4031, SG 181, Evi vom Stoppelberger Wald, Bernd Breker, D-Steinheim
4266, SG 182, Xeike Oger Schloss, Alona Sakada, LV-Riga
4095, SG 183, Cora vom Vilmnitzer Gorr-Blick, Dieter Schr?ter, D-Vilmnitz
4229, A 1, Kelly v. Aphrodite Kennel Vasilis Balakas-Vasiliou, GR-Marathon/Attikis 19007
4204, U 1, Irka vom Uhlenhorster Land, Albert Heidschmidt, D-Hagen
4153, U 2, Reni von der Rangauhohe, Paul Graf, D-Uehlfeld
4174, U 3, Jede aus Agrigento, Richard Brauch, D-Mosbach
4318, U 4, Yuppy v. Contra, Dora Szeplaki, H-Erd
4016, U 5, Opal Alderslyst, Helle Jurgensen, DK-Lem
4043, EZ, Gittana aus Agrigento, Friedrich Reichert, D-Buchen-Hettingen
4296, EZ, Karla v. Aphrodite Kennel, Kyriacos Georgiou, CY-Larnaca
4309, EZ, Isa vom Leckebusch, Alfons Licher jun., D-Bosel
4310, EZ, Ipsy von Batu, Goran Rokic, HR-Pozega
4132, EZ, Adda vom Zisawinkel, Iris Haas, D-Schneverdingen
4290, EZ, Sendra van Noort, Edzard Muller, D-Moormerland
4008, EZ, Greta von Oasis, Dr. Alfons Roerkohl, D-Castrop-Rauxel
4092, EZ, Serra von der Neuen Welt, Dr.med.vet. Herbert Preiser, US-Northbrook,
4136, EZ, Bine Quattrogardens, Carina Dahleman, S-Umea
4128, EZ, Zaire zur Worringer Rheinaue, Jan Bikker, D-Moormerland
4046, EZ, Luna von der Ullenburg, Stefan Baudendistel, D-Renchen
4170, EZ, Hetja von Pallas Athene, Melanie Schikora, D-Hambuch
4049, EZ, Elischa v. Jabora, Jouke Faber, NL-Vriescheloo
4184, EZ, Merle vom Blumenkamp, Edgar R?senberg, D-Schieder-Schwalenberg
4192, EZ, Yara vom Ermingerweg, Rainer Mast, D-Oberstadion-Moosbeuren
4196, EZ, Quana vom Hohen-Haus, Nicole Hafner, D-Denzlingen
4197, EZ, Quendi vom Hohen-Haus, Johann Enders, A-Dobriach
4208, EZ, Fionna von Wilhendorf, Jeannie Lee, US-Stroudsberg,
4223, EZ, Irca vom Niemberger Eck, Wolfgang Klingner, D-Niemberg
4058, EZ, Ica vom Holtkamper Hof, Jorg Niedergassel, D-Bielefeld
4052, EZ, Kali vom Uhlbachtal, Michael Jakesch, D-Althutte
4252, EZ, Tascha vom Hauswalder Bach Wolfgang Feldbinder, D-Bischofswerda
4050, EZ, Fenna vom Fahrpatt, Jan Middelborg, D-Jemgum
4154, EZ, Peggy vom Team Fiemereck, Georg Grau, D-Hochstadt
4212, EZ, Della von Wilhendorf, John M. Henkel, US-New Milford,
VA= vorzüglich Auslese; V = vorzüglich; SG = sehr gut; G = gut; U = ungenügend; EZ = entschuldigt zurückgezogen
T1 = läßt nicht ab, ohne Bew. TSB; T2 = TSB vorhanden; T3 = TSB nicht genügend; T4 = abgebrochen wegen mangelnder Führigkeit


SV-Bundessiegerzuchtschau Karlsruhe 2004
Jugendklasse RUDEN
5233, SG 1, Ex von Arline, Reinhardt Meyer, D-Borken
5057, SG 2, Pedro aus Agrigento, Kerstin Schweikert, D-Waghausel
5010, SG 3, Ultrabox von Ducati, Peter Wilmers, D-Lippetal
5104, SG 4, Logo v.d. Dolomiten, Jens Becker Olsen, E-Casares (Malaga)
5078, SG 5, Giovanni vom Kapellenberg, Sandra Czech, D-Mannheim
5061, SG 6, Sammo vom Team Fiemereck, Jurgen Wicht, D-Bamberg
5159, SG 7, Veit von der Jahnhohe, Matthias Singer, D-Poxdorf
5162, SG 8, Xicco vom Baronenwald, Ludwig Zieglmayer, D-Rottenburg
5014, SG 9, Fango von der hohen Erle, Hans-Peter Rieker, D-Aichelberg
5011, SG 10, Nando vom Gollerweiher, Hans-Peter Fetten, D-M?nchengladbach
5037, SG 11, Percy vom Wolkenstein, Bernd Helfrich, D-Riedering
5034, SG 12, Liedo vom Kuckucksland, Ottmar Grunewald, D-Neu-Isenburg
5182, SG 13, Natz del Caiatino, Antonio Pennino, I-Napoli
5201, SG 14, Nero del Caiatino, Gaetano Cerreto, I-Marcianise CE
5127, SG 15, Mike aus dem Haus Zygadto, Manfred Hanf, D-Viernheim
5023, SG 16, Barry de Chiamir, Bernhard Norda, D-Papenburg
5012, SG 17, Yukon vom Klostermoor, Bernhard Norda, D-Papenburg
5153, SG 18, Odino vom Steinway-Park, Walter Bellgarth, D-Seesen
5179, SG 19, Campino von der Piste Trophe, Erich Bosl, D-Schwandorf
5226, SG 20, Larus vom Haus Cerba, Nicole Nuhn, D-Kassel
5263, SG 21, Lord v.d. Dolomiten, Annelies Gasser Plaikner, I-Vintl-Vandoies (Bolzano)
5026, SG 22, Hill vom Fichtenschlag, Marco Oßmann, D-Weißenbrunn
5099, SG 23, Nobody vom Larchenhain, Helmut Buá, D-Bohmte
5048, SG 24, Ronaldo vom Zellergrund, Uday Jani, GB-Surrey, KT 27 DU
5146, SG 25, Lex vom Elzmundungsraum, Richard Brauch, D-Mosbach
5100, SG 26, Ajax vom Muhlbach, Ansgar Kartheiser, D-Feuerscheid
5183, SG 27, Ulk Honigwald, Marc Houver, F-Sarreinsming
5045, SG 28, Gismo vom Kleinen Holzweg, Horst Kramer, D-Kassel
5087, SG 29, Marco dell Alpe Adria, Vittorio Maestroni, I-Muggia Trieste
5258, SG 30, Nantes aus Agrigento, Christian Ziegler, D-Waghausel-Wiesental
5232, SG 31, Joschka von der Freiheit Westerholt, Ralf Lang, D-Beverungen
5259, SG 32, Pando von Groá-Zunde,r Friedhelm Bark, D-Diepholz
5177, SG 33, Tito d. Rote Krieger, Armin Braunwarth, D-Mertingen
5195, SG 34, Janzo Thomsebo, Thomas Larsen, DK-Frederiksvaerk
5105, SG 35, Elton vom Drei-Knabenhaus, Otto Rothkopf, D-Deggendorf
5264, SG 36, Ossi vom Furstenhugel, G?nther Bauer, D-Biblis
5229, SG 37, Ron delle Antiche Muse, Seng Teck Yap, SG-Singapore
5120, SG 38, Farus vom Schmetterholz, Klaus-Peter Schumann, D-Demitz-Thumitz
5033, SG 39, Kalli von der Werther-Muhle Arthur Raab, D-Bocholt
5270, SG 40, Wegos von der Kahler Heide, Gerd Reims, D-Ronneburg
5069, SG 41, Matty Karat's, Ralf Jurgens, D-Schloá Holte-Stukenbrock
5165, SG 42, Dax de Gilbay-Gos, Claudio Vicente Gil-Roig, E-Alginet (Valencia)
5170, SG 43, Arko vom Butjenter Land, Uwe Wienbarg, D-Nordenham
5040, SG 44, Ursus vom Reichertshof, Michael Claus Reichert, D-Buchen-Hettingen
5013, SG 45, Vittorio van Noort, Edzard Muller, D-Moormerland
5071, SG 46, Uran von Haus Yu, Roland Rath, D-Ratingen
5267, SG 47, Ascko del Tessitore, Mario Del Sala, I-Olmi-Quarrata-(Pistoia)
5150, SG 48, Ovo von Batu, Willi Stieger, D-Schwabm
-->
Evidentirano

Uzgajivaenica Njemaekih oveara
VON DER BOROVO BOX
May
Mini user
*
Offline Offline

Postova: 98


« Odgovor #1 : Rujan 10, 2004, 11:12:55 »

Ima li koja slikica??
-->
Evidentirano
Mihaela
Manager
*****
Offline Offline

Spol: Ženski
Postova: 7451



« Odgovor #2 : Rujan 13, 2004, 03:13:18 »

Ovaj bi poredak drukčije izgledao da smo mi bili tamo icon_wink he,he...
-->
Evidentirano

Mia007
Maxi user
***
Offline Offline

Spol: Ženski
Postova: 1486


Dante & 9 krugova pakla


WWW
« Odgovor #3 : Rujan 13, 2004, 08:13:09 »


Evo morala sam negdje staviti ovu prekrasnu sliku...u sredini je VA Ando von Altenberger land.
Slijeva je Cary - Andov otac,a sdesna jedan od boljih Andovih sinova Rocky.
-->
Evidentirano

surefire
Administrator
Manager
*****
Offline Offline

Spol: Ženski
Postova: 11933


Istina iznad svega


WWW
« Odgovor #4 : Rujan 13, 2004, 09:13:28 »

Tri mušketira, tri različite generacije i tako slični. Vidi se da je Cary dominantno prenio sve svoje eksterijerne osobine na potomke.
-->
Evidentirano

Mihaela
Manager
*****
Offline Offline

Spol: Ženski
Postova: 7451



« Odgovor #5 : Rujan 14, 2004, 08:46:48 »

Baš su zgodni i stvarno u tipu!
-->
Evidentirano

Mia007
Maxi user
***
Offline Offline

Spol: Ženski
Postova: 1486


Dante & 9 krugova pakla


WWW
« Odgovor #6 : Rujan 14, 2004, 08:31:15 »



VA1 Larus von Batu
F: Yasko Von Farbenspiel M: Jitta Von Batu


VA2 Hill Von Farbenspiel
F: Huppy Von Arlett M: Dasti von Farbenspiel


VA3 Erasmus Van Noort
P: Yasko Von Farbenspiel M: Alke Van Noort


VA4 Orbit vom Hühnegrab
P: Yasko Von Farbenspiel M: Pirie vom Haus Dexel


VA5 Quirin Von Hochmoor
P: Wallace Agrigento - M: Asta aus der neuen Hauffstrasse


VA6 Quantum Von Arminius
P: Dux Della Valcuvia M: Only Wutachtal


VA7 Ando von Altenberger Land
P: Cary vom Fiemereck M: Evita von den Zomerdijkslanden


VA8 Ghandi Von Arlett  
P: Ursus Von Batu M: Wendrina Kalher Heide


VA9 Pakros d`Ulmental  
P: Bax von der Luisenstraße M: Karma vom Ochsentor
-->
Evidentirano

Mia007
Maxi user
***
Offline Offline

Spol: Ženski
Postova: 1486


Dante & 9 krugova pakla


WWW
« Odgovor #7 : Rujan 15, 2004, 07:53:59 »

Female (VA)


VA1 Kamilla vom Römerland
P: Wallace Aus Agrigento M: Isabella Von Romerland



VA2 Tabata du Val D'Anzin
P: Ursus Von Batu M: Ronda du Val D'Anzin


VA3 Uschka vom Osterberger-Land
P: Esko vom Dänischen Hof M:Clea vom Osterberger-Land


VA4 Cristal Della Valle Dei Rovi
v; Quantum von Arminius m; Rakel della Valle dei Rovi



VA5 Larissa vom Fichtenschlag
P: Pascha von der Jahnhohe M: Holly vom Fichtenschlag



VA6 Nanda vom Wildsteiger Land
P: Nils vom Wildsteiger Land M: Yanke vom Wildsteiger Land



VA7 Shalome von Oasis
P: Orbit von Tronje M: Jule von Oasis


VA8 Germany vom Bierstadter Hof
P: Filou vom Quartier Latin M: Fee von der Ajona Hütte



VA9 Oprah di Fossombrone
P: Bax von der Luisenstraße M: Patty della Cerza



VA10 Olivia vom Abendland
P: Xenius van Noort M: Cindy von der Karl-May Höhle



VA11 Aike zum Gigelsfelsen
P: Kevin Von Murrtal M: Toska zum Gigelsfelsen
-->
Evidentirano

Mia007
Maxi user
***
Offline Offline

Spol: Ženski
Postova: 1486


Dante & 9 krugova pakla


WWW
« Odgovor #8 : Rujan 17, 2004, 07:35:24 »

V1 Karat`s Ulk


Jugendklasse
?:

SG1 Wafa di Casa Cacozza
M:

SG1 Ken vom Elzmündungsraum


SG1 Ex von Arline
-->
Evidentirano

Mia007
Maxi user
***
Offline Offline

Spol: Ženski
Postova: 1486


Dante & 9 krugova pakla


WWW
« Odgovor #9 : Listopad 24, 2004, 11:07:18 »

Tek sam sad skužila da je nama dobro poznati Chuck van der Lust bio izvanredni  V4 !!!
A jel netko možda zna zašto je Buffalo Bill von Haus Curak Onda dobio T3??to znači da nije dobro radio i pao je na rukavu,što si nikako nemogu zamisliti...,baš mi je žao tog psa izgledao mi je kao da obećava uspjeh,stvarno mi je prekrasan...
-->
Evidentirano

JANA
Moderator
Manager
*****
Offline Offline

Spol: Ženski
Postova: 10371


He Man


WWW
« Odgovor #10 : Listopad 24, 2004, 05:25:49 »

Kako je Niko rekao Billi nije imao svoj dan. Nakon svih izložaba prije i veći broj prođenih markiranata gdje je sve odlično odradio, na toj izložbi je malo glumatao igru tako da nije grizao rukav kao obićno. I oni su živi stvorovi, a ne strojevi.
-->
Evidentirano

Mia007
Maxi user
***
Offline Offline

Spol: Ženski
Postova: 1486


Dante & 9 krugova pakla


WWW
« Odgovor #11 : Listopad 25, 2004, 08:52:28 »

Samo velim da mi je žao psa.Izgledao mi je pogodan za rad i izložbe...,pa valjda i je. A to da psi nisu strojevi dobro razumijem. No kad se ide na takvu izložbu,onda se psa pripremi... icon_wink

Imam jednu prekrasnu sliku Billa,pa kad je skipam s CD-a na komp ću je staviti...  icon_biggrin
-->
Evidentirano

JANA
Moderator
Manager
*****
Offline Offline

Spol: Ženski
Postova: 10371


He Man


WWW
« Odgovor #12 : Listopad 26, 2004, 12:39:54 »

Mia nisam te napala sa time što sam rekla da psi nisu strojevi. Kao što rekoh pripremali su ga, ali...... što je tu je. Rukav je pao i  Zamp Thermodos, prošlogodišnji Svjetski šampion.  Sve je to za pse i ljude. I ja sam u izlagačkog stažu doživjela da mi moja Svjetska šampionka nakon kojeg mjeseca na CACIB-u odnese četvorku. Ni meni ni njoj nije bio dan.

Baš me veseli još koja dobra fotkica od Billija!
-->
Evidentirano

Mia007
Maxi user
***
Offline Offline

Spol: Ženski
Postova: 1486


Dante & 9 krugova pakla


WWW
« Odgovor #13 : Listopad 26, 2004, 07:15:55 »

icon_eek ,ali nisam se ni ja osjetila napadnutom...

-------------------------------------------------------------------

Evo jedne slike prekrasnog Billa sa specijelke u Jalkovcu (kraj V?) 24.04.2004.
-tada je bio prekrasan,a danas je Bill sigurno još bolji...

-->
Evidentirano

caruga
User
**
Offline Offline

Postova: 461


« Odgovor #14 : Listopad 26, 2004, 07:51:01 »

Na nasem poligonu zna trckarat Billiyev i Alfin (cini mi se) sin Simba. Jako zgodan pas, po boji se fura na starog.  Jel to Niko malo eksperimentira? Mislim da je to pun pogodak jer crveni malo imaju bradu vec. Jedino mi se kolega malo zali (u sali) sto mu 'znalci' prigovaraju da je to djukela. Nes ti igraca; ak ovcar nije crveno/crni nije ovcar... icon_smile)


malo o.t., bio sam na Klicekovom sajtu (www.castel-cris.com) i iznenadila me cinjenica da gosp. Klicek mjesa radne i izlozbene linije. Cini mi se da je to tek odnedavno i zanimalo bi me jeli netko imao priliku vidjeti stence iz te kombinacije. (imao sam priliku vidjeti nekoliko njegovih pasa(mladih); eksterijerno vrlo lijepi ali jako splaseni, i to vjerojatno nije ova kombinacija)

Dali je moguce da se polako stvari mijenjaju kod nas?
Dali vodeci ljudi u uzgoju kod nas vide da je temperament otisao kvragu i polako pokusavaju uvesti frisku krv?
-->
Evidentirano

v
SARAC
 Str: [1] 2 Gore Ispis 
« natrag naprijed »
Skoči na:  


Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines
Marketing: oglašavanje na forumu
Powered by: GEM Studio
Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!