Ljubimci Forum Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Studeni 23, 2017, 04:17:02
Forum Pomoć Traži Prijava Registracija
Novosti: U?ivajte u boravku na na?em forumu, zabavite se i educirajte kako bi i vama i va?im ljubimcima su?ivot bio lak?i i ugodniji. Posebnu pa?nju bismo vam htjeli skrenuti na Veterinarski kutak te na vrlo aktualnu temu Ne kupujte pse od ?vercera ili na farmama pasa.
O na?inu na koji forum funkcionira mo?ete vi?e nau?iti u podforumu O forumu, a molimo vas i da pa?ljivo pro?itate pravila foruma te se pona?ate u skladu s njima, tako da i dalje ostanemo najbolji, najve?i i najedukativniji forum o ku?nim ljubimcima u Hrvatskoj.

+  ljubimci-forum
|-+  Naše autohtono blago
| |-+  Pastirski i ovèarski psi (Moderatori: bubica, Rijeka)
| | |-+  TORNJAK MAX
« natrag naprijed »
 Str: 1 [2] 3 4 ... 40 Dolje Ispis
Autor Tema: TORNJAK MAX  (Posjeta: 64326 )
unna101
Administrator
Manager

Spol: Ženski

FORNO STARR

« Odgovor #15 : Lipanj 11, 2006, 10:36:48 »

Max ili kako æe se veæ zvat je preljep, sretno sa njime!
A ružno paèe nije uopæe ružno, bit æe to ljepi labudiæ!
-->
Evidentirano

Aladin
Super user
**

Spol: Muški

« Odgovor #16 : Lipanj 12, 2006, 08:20:31 »

Pa znam da æe mu buraz biti jednog dana lijepi labud, pa zato sam stavio pod nazivnike. Danas ako budem imao vremena predstavit æu vam jednog tornjaka sa Vlašiæa kojeg drži jedan moj prijatelj, prava je maza...

A pokazati æu vam i kuèicu od maxa
-->
Evidentirano
bubica
Moderator
Developer

Ziko i Zlo

« Odgovor #17 : Lipanj 12, 2006, 08:25:35 »

Citat:
Ne mogu vam opisati kakav je to osjeæaj kad uzmete u naruèje jednu buhtlicu....
Znamo, o znamo icon_mrgreen icon_mrgreen
 alu na stranu Max je premeden, i sretno vam bilo oboma!!I sad nam šalji puno slikica dok doðe mali deèko!!! pinklove1
-->
Evidentirano

Hor
User
**

« Odgovor #18 : Lipanj 12, 2006, 08:59:10 »

Sad æeš vidjeti što znaèi maza koja bez zadrške osvaja sve živo!
-->
Evidentirano

Ne daj se Floki... :-)
Aladin
Super user
**

« Odgovor #19 : Lipanj 12, 2006, 10:40:22 »

Pronašao sam još neke zanimljive slike, inaèe predstavit æu jednog meni jakog dragog psa Bonia, koji je takoðer sa Vlašiæa a ima oko godinu i pol. Inaèe njegov vlasnik æe raditi meni boks.

Imam dva kratka filmiæa koja su jako zanimljiva (prvi je max a drugi je boni), ali nažalost neznam staviti na net...

Ovo je još jedna igra MAX-a i njegovog brata, inaèe cijelo vrijeme dok smo bili tamo njegov je brat toliko bio ljubomoran da ga je samo napadao a na kraju MAX je pokazao tko je i što je. BRAVO MAX

Za ovu sliku stvarno neznam što bih rekao....

A naravno gdje bih MAX bio nego....

Opet mi je maknuo glavu, joj joj MAX

A sada Boni, Boni je jedan vrlo razmažen pas, toliko je umiljat....

Zar nije lijep?

A ovo je Boni sa menom

Boni iz profila

Nadam se da je dosta sa slikama, jer bojim se da više nema toliko slika do 20. 7. A kad doðe taj dan, vidjet æe te zajedno samnom koliko je moj MAX narastao, a sada pogledaj te kuèicu od Bonia
i moj max æe imati sliènu kuèicu kao i njegov prijatelj Boni

-->
Evidentirano
Rijeka
Moderator
Manager

mudrica Vaja & crno-bijela flekava kokošarka Lili

« Odgovor #20 : Lipanj 12, 2006, 10:51:52 »

super je kucica - boks koliko znam ce biti veci za xxxx
-->
Evidentirano

tferari is my special friend
mag
Mini user
*

« Odgovor #21 : Lipanj 12, 2006, 10:59:29 »

Èestitke i iz Baranje,nadam se da æe to biti jedno lijepo dugogodišnje druženje. lucky
-->
Evidentirano
Aladin
Super user
**

« Odgovor #22 : Lipanj 12, 2006, 11:25:20 »

Da boks æe biti veæi, mislim da æe biti veæi u Lovranu (tj. siguran sam) nego u Bosni. Nisam siguran kaj da stavim na podlogu beton ili veæe daske kao kod Bonia. To još moram razmisliti.

Razgovaro sam sa Mladenom i rekao mi ja da na kuèici ne napravim krov nego da bude samo ravno, kaže da se tornjaci vole popeti na kuæicu.... Kaj misliš?

to se tièe imena bit æe biram izmeðu Bonza i Romula...
-->
Evidentirano
Zry
Developer

« Odgovor #23 : Lipanj 12, 2006, 11:43:45 »

Izvrstan je Boni!
I jako mi je drago da je maza!
Vidjet æeš, kao pasminsku karakteristiku po meni su mogli staviti i "maženje u što veæim kolièinama".
Kuæica je super, no ja bih na nju ipak stavila pravi krov jer tornjaku nije nikakav problem popeti se na ravno ili na koso. Ako ništa, sigurnije je zbog padalina da æe se bez problema sljevati na zemlju. A pod, to æe ti bolje reæi ovi tornjakaši koji drže pse u boksu.
I da, u svakom sluèaju boks ne smije biti malen. 
-->
Evidentirano

Aladin
Super user
**

« Odgovor #24 : Lipanj 14, 2006, 05:06:10 »

Da Zry, maza ali u granicama, ne želim od psa napraviti maèku. Kao što mi je rekao i Mladen. Jedva èekam taj dan, upravo sam danas poslao polog. Znaèi to je definitivno. Kaj mislite o imenu: Romel ili Mesi a može i Kaka.

Ljudi daj te savjet što je bolje betonska ili drvena podloga u boksu.
-->
Evidentirano
tomo
User
**

« Odgovor #25 : Lipanj 15, 2006, 08:15:32 »

Aladine, ni jedna ni druga. Betonska je zgodnija tebi, lakše æeš ošistiti boks, ali beton je zlo za psa.
Na drvenoj kad se stopi psu æe biti klizavo, loše æe se odraziti na njegov stav, šape i došaplja. Odlomljeni oštri komadi drvata, lako se zabiju u tijelo psa, dalje da ne pišem, znaš posljedice. Drvo je malo toplije za psa, brže se suši i sl., ali i upija u sebe sve što ne treba. Ne znam kavi su ti uvjeti, napravi psu boks s ispustom, ako možeš, ako ne, ogradi (uokviri)betonskim zidiæom boks i unutra naspi krupniji pijesak, neretvanski je zakon, naravno, ti æeš ukrasti krupniji negdje s morske plaže, samo nemoj narušavati okoliš. Takva podloga je dobra za šape i došaplje, propušta vlagu, takoðer, zgodna je za èišæenje, ali opet, nakon nekog vremena, nemoj da ti je mrsko taj krupni pijesak zamijeniti novim i sve dezinficirati.
-->
Evidentirano
Aladin
Super user
**

« Odgovor #26 : Lipanj 15, 2006, 09:09:15 »

Tomo ne kužim kako da napravim boks s ispustom, misliš li ti na vrtni boks?. Baš sam to objašnjavao Loreni da æu u Lovranu imati boks (betonirani) u sklopu vrtnog boksa. Shvaæaš li me?

Ovo sa pijeskom, to mi je malo i teže. Ja æu onda svako malo mijenjati pijesak, gdje æu ga nabavljati. Krasti sa plaža u Lovranu ili u Opatiji icon_lol. Iskreno nisam nigdje vidio da je podloga od pijeska.

to se tièe Bosne, tamo ne mislim napraviti vrtni boks, nego obièni boks (negdje oko 4x3 ili 4x4, to još moram vidjeti).
-->
Evidentirano
Zry
Developer

« Odgovor #27 : Lipanj 15, 2006, 09:25:44 »

Koliko znam svi ovi forumaši, ili bar veæina njih, koji drže psa u boksu stavljaju podlogu od pijeska jer je najzdravija za psa. Tomo ti je dao dobar savjet.
-->
Evidentirano

Aladin
Super user
**

« Odgovor #28 : Lipanj 15, 2006, 09:29:24 »

A kako to izgleda, jel ima netko sliku. Kako se to èisti nije mi jasno, kaj svaki tjedan mijenjam pijesak. Znam da je sigurno dobar savjet, ali nije mi stvarno jasno.
-->
Evidentirano
Rijeka
Moderator
Manager

mudrica Vaja & crno-bijela flekava kokošarka Lili

« Odgovor #29 : Lipanj 15, 2006, 09:29:49 »

Aladine vidi se da ne gledas kad nisi nigdje vidio - pod pijesak Tomo je mislio na sljunak - to se da nabaviti pa cak i kupiti.
pogledaj boks sto ga je Medi i Doni napravio Mirko

jos slika ima u njihovom topicu, odi malo pogledaj okolo.
-->
Evidentirano

tferari is my special friend
 Str: 1 [2] 3 4 ... 40 Gore Ispis 
« natrag naprijed »
Skoči na:  

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines
Marketing: oglaavanje na forumu