Ljubimci Forum Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Prosinac 17, 2017, 11:09:31
Forum Pomoć Traži Prijava Registracija
Novosti: U?ivajte u boravku na na?em forumu, zabavite se i educirajte kako bi i vama i va?im ljubimcima su?ivot bio lak?i i ugodniji. Posebnu pa?nju bismo vam htjeli skrenuti na Veterinarski kutak te na vrlo aktualnu temu Ne kupujte pse od ?vercera ili na farmama pasa.
O na?inu na koji forum funkcionira mo?ete vi?e nau?iti u podforumu O forumu, a molimo vas i da pa?ljivo pro?itate pravila foruma te se pona?ate u skladu s njima, tako da i dalje ostanemo najbolji, najve?i i najedukativniji forum o ku?nim ljubimcima u Hrvatskoj.

+  ljubimci-forum
|-+  Psi naši najdraži:
| |-+  Prehrana kuænih ljubimaca (Moderatori: Rijeka, elf)
| | |-+  Što psi SMIJU jesti?
« natrag naprijed »
 Str: 1 ... 28 29 [30] Dolje Ispis
Autor Tema: Što psi SMIJU jesti?  (Posjeta: 92859 )
alma311
User
**

Spol: Ženski

« Odgovor #435 : Kolovoz 17, 2016, 01:10:33 »

Ne znam, meni suha hrana od kilu traje cijeli mjesec, a pes je od 15 kg, pojede samo akd se jako izgladni malu dozu, jednostavno ne zeli to jest.
Uglavnom joj kuham ,ali tesko je to uskladjivat.
Ne sjecam se tko, mozda animacanis je tu jednom spomenuo muvisel prasak kao povoljan vitaminski dodatak.
Zvala sam ljekarnu, nemaju to nego nutrisel , da j eto u principu isto,ali mi je zenska odmah pocela solit pamet da to nije za pse nego biljojede.
Pregledala sam vitaminski sastav, tamo je sve sto se stavlja i u psecu hranu.
Cijena je 20 kn 150 gr.Ne znam kako da doziram.
Na forum.hr sam nasla recept cajna zlicica na litru vode.
Naravno da mi je pocela nuditi odmah preko telefona preparate za pse od 60+ kn.

U pravilu pesu dam pivski kvasac,kokos ulje,ponekad ulje crnog kima,kurkumu, crvenu papriku, kajen, malo koprive od caja i sl. ,
ali uvijek me strah da joj nesto fali jer joj kuham.
Probala sam odmah i s barfom,ali na kraju sam ga skuhala, nije uopce htjela jest.
 Izbirljivo cudoviste.To mi je vec drugi pes koji nece jest barf.
Radije ce tri dana gladovat, ali s obzirom da je stene ne volim ju izlagat toliko postu.

Je li tko probao taj muvisel /nutrisel davat pesu?
Je li tko probao dodavat jod pesu u vodu?
Nedavno sam pocela s jodiranjem i primjetila sam da s e puno bolje osjecam, a kako je jod detox agent i sastavni dio nekih organa u tijelu (jajnici,stitnjaca itd.) i pisu naveliko kako nam u hrani fali joda mislila sam da bi i njoj dobro doslo.
Tvrtka Medin san u strojarskoj ima lugolovu otopinu koja je pak za oralnu upotrebu,deci 49 kn.
Netko je napisao na fb da je pesa izlijecio od tumora koristenjem joda i MMS cuda, produzio joj zivot vec 4 godine od dijagnoze i jos je ziva ako sam dobro razumjela, kuja navodno ima 16 godina.
-->
Evidentirano
 Str: 1 ... 28 29 [30] Gore Ispis 
« natrag naprijed »
Skoči na:  

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines
Marketing: oglaavanje na forumu