Ljubimci Forum Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Prosinac 12, 2018, 09:53:01
Forum Pomoć Traži Prijava Registracija
Novosti: U?ivajte u boravku na na?em forumu, zabavite se i educirajte kako bi i vama i va?im ljubimcima su?ivot bio lak?i i ugodniji. Posebnu pa?nju bismo vam htjeli skrenuti na Veterinarski kutak te na vrlo aktualnu temu Ne kupujte pse od ?vercera ili na farmama pasa.
O na?inu na koji forum funkcionira mo?ete vi?e nau?iti u podforumu O forumu, a molimo vas i da pa?ljivo pro?itate pravila foruma te se pona?ate u skladu s njima, tako da i dalje ostanemo najbolji, najve?i i najedukativniji forum o ku?nim ljubimcima u Hrvatskoj.

+  ljubimci-forum
|-+  FCI II - Pinčeri, šnauceri, molosi i švicarski planinski psi
| |-+  Sekcija dogo argentino (Moderatori: surefire, max)
| | |-+  Horor u Faletićima
« natrag naprijed »
 Str: [1] Dolje Ispis
Autor Tema: Horor u Faletićima  (Posjeta: 6067 )
DADAN78
New user
*

« : Lipanj 19, 2012, 01:38:37 »

Horor u Faletićima: Teško bolesni psi u zatočeništvu (VIDEO)
Na videu se može primjetiti da psi boluju od veoma teških bolesti i u jako su zapuštenom stanju

Autor Redakcija | Objavljeno 19.06.2012. u 12:49    

Na mail naše redakcije jutros je stigao link sa videom na kojem je zabilježena nevjerovatna tortura nad psima koja se provodi u sarajevskom naselju Faletići.

Kako nam je čitateljica saopštila u mailu vlasnica tridesetak pasa, oboljelih od teških bolesti, je, navodno, izvjesna Najda Đulić.

Na videu se može primjetiti da psi boluju od veoma teških bolesti i da su u veoma zapuštenom stanju.

Kako nam je čitateljka saopštila, snimak je pokazan i veterinaru koji je, nakon što je vidio pse, ustanovio da im je potrebna što hitnija medicinska pomoć.

http://www.oslobodjenje.ba/vijesti/sarajevo/horor-u-faleticima-uzasno-zlostavljanje-pasa

Ovdje negdje u blizini zivi Aruba  pa ako zna nesto vise o ovome da nam javi...
-->
« Zadnja izmjena: Lipanj 19, 2012, 07:07:27 max » Evidentirano

max
Administrator
Manager

Spol: Ženski

« Odgovor #1 : Lipanj 19, 2012, 07:06:56 »

Ispravila sam ti link jer onaj ne radi. Ako se ne varam riječ je o Arubi...
-->
Evidentirano

"Dogs are not our whole lives, but they make our lives whole!"
Shinko
Maxi user

Spol: Muški

I'll be back

« Odgovor #2 : Lipanj 19, 2012, 10:49:39 »

Ispravila sam ti link jer onaj ne radi. Ako se ne varam riječ je o Arubi...
Da, to je njeno dvorište... a ovaj horror ne želim komentirati
-->
Evidentirano

Se Deus é por nós, quem será contra nós?
Tajana_ri
Manager

Komandos

« Odgovor #3 : Lipanj 20, 2012, 07:34:39 »

Jadni psi icon_sad Jedini odgovor od te žene koji smo dobili je bio da joj je cijev pukla pa da je dvorište u neredu...a za kuje ni riječ nije rekla!! Nadam se da će ju se sankcionirati!!
-->
Evidentirano

bibi
Our special friend

moja 3 sunca

« Odgovor #4 : Srpanj 01, 2012, 03:43:40 »

psi su preuzeti i morali su biti eutanazirani na žalost, evo slika ovdje ako se vidi... ne znam šta bi rekla o toj osobi osim što joj doživotno treba zabranit držanje životinja icon_sad(
R.I.P dogice icon_sad
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.415373138513312.106384.100001218888344&type=1
-->
Evidentirano

ni Carnegie, ni Vanderbilt ni Astor - svi zajedno nebi mogli prikupit dovoljno novaca kojim bi kupili najmanji djelić moga malog psa...
surefire
Administrator
Manager

Istina iznad svega

« Odgovor #5 : Srpanj 02, 2012, 01:46:05 »

Jadni psi... Još jednom se potvrdilo da je najveća zvijer čovjek.
-->
Evidentirano

elif
Our special friend

Ginger, my pride and happiness !

« Odgovor #6 : Srpanj 03, 2012, 06:47:48 »

Jadni psi icon_sad Jedini odgovor od te žene koji smo dobili je bio da joj je cijev pukla pa da je dvorište u neredu...a za kuje ni riječ nije rekla!! Nadam se da će ju se sankcionirati!!

A sta se ipak oglasila? Kome, kako, na koji nacin? Face, novine ili nekom na pp? Jako me zanima!!! Jadni psi  icon_cry I naravno, proci ce nekaznjeno, kao i mala sta je bacala stence u vodu, kao i xy osoba koje zlostavljaju zivotinje, ali u vecini slucajeva to su psihicki bolesni ljudi koji ne vole zivotinje, a ona je stalno pricala kako jako voli svoje pse  icon_twisted i slovi za nekog " uzgajivaca" Prestrasno koliko je zanemarila kuje i tvrdila da ce se to samo povuci, ako sam dobro shvatila citajuci clanak u novinama  icon_rolleyes icon_redface

ninaa
Our special friend

--> Mozzila <--

« Odgovor #7 : Srpanj 03, 2012, 09:13:26 »

Morala sam javiti,,ovo mi je bas sokiralo, to sto se dogodilo jadne dogice.

Samo povuci nema sanse, poznato mi je to, vidila sam to kod drugih kuja u pit bulla, pa smo odma to rijesili i sretno zivili,,jer smo na vrijeme izlijecili,,a ovo to je vec dugo tako drzalo,,zalosno , a moglo se to izlijeciti samo isti dan, a ne tako dugo cekati, cccc  icon_sad icon_cry   

Vidi se da to nije svijeza izraslina.

To se dogadja kod kuja koja vise puta okotila i koja se ne brine higijenski pa se rodnica zakomplicira pa dodje do ovakvih problema,,to se naziva (izvala rodnice).

Zao mi je kuje, vidi se u ocima da su htijeli jos zivjeti  icon_cry pusica
-->
Evidentirano

Vise informacija na nasoj web stranici!

Uzgajivacnica Americkih Stafordskih terijera  F.C.I. - 15/06
http://www.crvenamunjakennel.hr/index.htm
Tajana_ri
Manager

Komandos

« Odgovor #8 : Srpanj 03, 2012, 11:57:58 »

A sta se ipak oglasila? Kome, kako, na koji nacin? Face, novine ili nekom na pp? Jako me zanima!!! Jadni psi  icon_cry I naravno, proci ce nekaznjeno, kao i mala sta je bacala stence u vodu, kao i xy osoba koje zlostavljaju zivotinje, ali u vecini slucajeva to su psihicki bolesni ljudi koji ne vole zivotinje, a ona je stalno pricala kako jako voli svoje pse  icon_twisted i slovi za nekog " uzgajivaca" Prestrasno koliko je zanemarila kuje i tvrdila da ce se to samo povuci, ako sam dobro shvatila citajuci clanak u novinama  icon_rolleyes icon_redface

Kad je Jozo stavio to na fejs ju je tagao i samo smo dobili ovaj krasan odgovor o ove predivne "gospođe":

"ovo gčedsm i čitam i ne znam šta da kaem jer koliko vidim lomasča je zapaljena a vidim i da se vatra potpiruje onaj ko zna mene ko zna moje pse i ko zna u koliko vremena ja parim kuje i kad imam legla onda zna sve onaj ko ne zna vjerovat će u šta bude želio, tačnio je da je dvorište trenutno u neredu jer je cijev pukla ali se saniralo juče tako da će dvorište biti čisto kao što je i bilo za dan-dva ili za vikend jer radim, a kad radim nema niko u dvorištu od pasa jer se bojim da ih komšike otruju, a ovi koji su ovo postavili i koji kau kako su zaštitnici ivotinja trebali su onda pokazati i kako su uzeli i spasili pse i napravili snimak kod veta, a zašto je ovo trebalo bilo kome ne znam"

Dokazuje njezinu zabrinutost...ja se iskreno nadam da će joj se sve ovo vratit nekako na kraju. Jel ovo ikoga čudi s obzirom na njezinih hrpu legala godišnje sa raznim pasminama? Mene ne, ali me rastužuje.
-->
Evidentirano

elif
Our special friend

Ginger, my pride and happiness !

« Odgovor #9 : Srpanj 03, 2012, 01:58:04 »

Kad je Jozo stavio to na fejs ju je tagao i samo smo dobili ovaj krasan odgovor o ove predivne "gospođe":

"ovo gčedsm i čitam i ne znam šta da kaem jer koliko vidim lomasča je zapaljena a vidim i da se vatra potpiruje onaj ko zna mene ko zna moje pse i ko zna u koliko vremena ja parim kuje i kad imam legla onda zna sve onaj ko ne zna vjerovat će u šta bude želio, tačnio je da je dvorište trenutno u neredu jer je cijev pukla ali se saniralo juče tako da će dvorište biti čisto kao što je i bilo za dan-dva ili za vikend jer radim, a kad radim nema niko u dvorištu od pasa jer se bojim da ih komšike otruju, a ovi koji su ovo postavili i koji kau kako su zaštitnici ivotinja trebali su onda pokazati i kako su uzeli i spasili pse i napravili snimak kod veta, a zašto je ovo trebalo bilo kome ne znam"

Dokazuje njezinu zabrinutost...ja se iskreno nadam da će joj se sve ovo vratit nekako na kraju. Jel ovo ikoga čudi s obzirom na njezinih hrpu legala godišnje sa raznim pasminama? Mene ne, ali me rastužuje.

Cini mi se da se pita sta je nekom drugom trebalo da ovo stavlja i da se ljuti na nacin kako su uzeti psi, a na sebe sta ih je dovela do te situacije.... ni A ni B.... AJme meni muko moja....
-->
Evidentirano

Tajana_ri
Manager

Komandos

« Odgovor #10 : Srpanj 03, 2012, 02:16:07 »

ma katastrofa...pogledaj malo u grupu "Dogo Argentino International" na fejsu, ima još njezinih krasnih bisera...
-->
Evidentirano

Str: [1] Gore Ispis 
« natrag naprijed »
Skoči na:  

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines
Marketing: oglašavanje na forumu