Ljubimci Forum Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Lipanj 24, 2018, 02:05:32
Forum Pomoć Traži Prijava Registracija
Novosti: U?ivajte u boravku na na?em forumu, zabavite se i educirajte kako bi i vama i va?im ljubimcima su?ivot bio lak?i i ugodniji. Posebnu pa?nju bismo vam htjeli skrenuti na Veterinarski kutak te na vrlo aktualnu temu Ne kupujte pse od ?vercera ili na farmama pasa.
O na?inu na koji forum funkcionira mo?ete vi?e nau?iti u podforumu O forumu, a molimo vas i da pa?ljivo pro?itate pravila foruma te se pona?ate u skladu s njima, tako da i dalje ostanemo najbolji, najve?i i najedukativniji forum o ku?nim ljubimcima u Hrvatskoj.

+  ljubimci-forum
|-+  Naše autohtono blago
| |-+  Pastirski i ovèarski psi (Moderatori: bubica, Rijeka)
| | |-+  TORO- IMOTSKI TORNJAK
« natrag naprijed »
 Str: 1 2 [3] Dolje Ispis
Autor Tema: TORO- IMOTSKI TORNJAK  (Posjeta: 8805 )
tomo
User
**

« Odgovor #30 : Kolovoz 11, 2006, 06:10:41 »

Umjesto Antimona, (nadam se neæe se ljutiti, zaista je zautzet) odgovorit æu.   Jagoda, hvala ti na javljanju, a za sve postoje razlozi! Hvala ti što si našla imenjaka baš meðu tornjacima. Javljaj se èešæe, piši nam o svome ljubimcu, tornjakaše sve zanima.  Pokaži nam mjesto na forumu u kojem si aktivna, pratit æemo, i ukljuèiti se kao i ti u tornjakaše.  Milo za drago! Uživaj u našim topicima i dopusti nam uživati na mjestima gdje si ti aktivna.
-->
Evidentirano
antimon
New user
*

« Odgovor #31 : Kolovoz 11, 2006, 11:52:28 »

A tko se može na tebe naljutiti Tomo. Nadam se da ste se na Blidinju lijepo zabavili. Oprosti što nisam stigao jer ovih dana doslovno ne znam gdje mi je glava. Sad sam slobodan tjedan dana pa æu sigurno doskoèiti do gore, do planine Torinog oca.

Prelijep je Toro na svim slikama, prekrasna dlaka love3
Iako rado posjeæujem topice tornjaka, ovaj posjet je iz još jednog razloga.
Toro je imenjak mog crnog pudla Tora pa mi je to privuklo pozornost.
 pusica pusica od imenjaka

Hvala Jagoda što si došla na ovaj topic i na lijepom komentaru. Volio bih te èešæe viðati tu. Mim tornjakaši uvijek znamo uzvratiti posjetom i lijepim komentarom. Zar ne Tomo? Zar ne Zry?

-->
Evidentirano
tomo
User
**

« Odgovor #32 : Kolovoz 17, 2006, 02:51:25 »

Antimone, di si? Kako Toro podnosi poveæanje temperature?
-->
Evidentirano
antimon
New user
*

« Odgovor #33 : Kolovoz 17, 2006, 08:10:17 »

Bog Tomo! Evo taman smo se vratili iz šetnje ja i Toro. Drago mi je da smo se vidjeli. Toro relativno dobro podnosi vruæinu.  Inaèe uživam u posljednim danima godišnjeg. Ivica ti hvali kujicu stalno. Malo sam manje na netu. Sutr æu ako uspijem ubaciti još poneku novu sliku (ostao mi USB kabel u Splitu).
-->
Evidentirano
tomo
User
**

« Odgovor #34 : Kolovoz 17, 2006, 09:37:43 »

Drago mi je da je Ivica zadovoljan. Torine slike æe me radovati i u sljedeæim danima, doæi æeš do USB-a.
-->
Evidentirano
 Str: 1 2 [3] Gore Ispis 
« natrag naprijed »
Skoči na:  

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines
Marketing: oglaavanje na forumu