Ljubimci Forum Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Prosinac 13, 2017, 11:40:57
Forum Pomoć Traži Prijava Registracija
Novosti: U?ivajte u boravku na na?em forumu, zabavite se i educirajte kako bi i vama i va?im ljubimcima su?ivot bio lak?i i ugodniji. Posebnu pa?nju bismo vam htjeli skrenuti na Veterinarski kutak te na vrlo aktualnu temu Ne kupujte pse od ?vercera ili na farmama pasa.
O na?inu na koji forum funkcionira mo?ete vi?e nau?iti u podforumu O forumu, a molimo vas i da pa?ljivo pro?itate pravila foruma te se pona?ate u skladu s njima, tako da i dalje ostanemo najbolji, najve?i i najedukativniji forum o ku?nim ljubimcima u Hrvatskoj.

+  ljubimci-forum
|-+  Psi naši najdraži:
| |-+  Ponašanje, školovanje, odgoj i slične teme (Moderatori: Hyla, Rijeka, elf)
| | |-+  Opasni psi ili opasni vlasnici?
« natrag naprijed »
 Str: 1 ... 116 117 [118] Dolje Ispis
Autor Tema: Opasni psi ili opasni vlasnici?  (Posjeta: 180690 )
vili
Super user
**

« Odgovor #1755 : Srpanj 09, 2012, 08:10:58 »

Da Linda slažem se s tobom uvijek se radi o vlasnicima .jer psi se ponašaju kako ih vlasnici odgoje a nažalost uvijek su krivi i plaèaju to i životima a neodgovorni vlasnici i dalje drže pse i njima se ne dogaða ništa -strašno
-->
Evidentirano

---------------------------
uzgajivaènica willibach
JRO
Mini user
*

Spol: Ženski

It's My Life!

« Odgovor #1756 : Srpanj 16, 2012, 08:24:19 »

Ja sam odgovorni vlasnik, pse nabavila upravo za èuvanje kuæe.
I što onda, moram biti sretna kad mi usred noæi u dvorište doðu lopovi? icon_evil
Neæe ništa da rade, samo kradu u onih, koji rade...
Moji psi za 3 godine nikada nikoga nisu ugrizli, adekvatno se ponašaju vani, ali u dvorište kad itko uðe - može biti svašta. icon_wink
Oni su ovèari, ne spadaju u skupinu opasnih pasmina.
Ne bi voljela da nekog ugrizu, ali ako se mora ...

P/S
Od moga zadnjeg posta još tri puta lopovi obilazili oko mog imanja (3 noæi nisam normalno spavala, i ovu samo 2 sata...), ali više nisu ulazili...
Ne ide im na ruku što moja kuja reagira i na bilo koji zvuk i pokret, i dosta su glasni, a tek kada muški krene lajati - na drugom kraju sela se èuje. icon_biggrin
-->
Evidentirano

matsof
New user
*

« Odgovor #1757 : Oujak 26, 2014, 01:39:02 »

etamo se juèer prema veterinaru,oba psa zavezana na lajni.
 Prolazimo pored livade gdje se skupljaju vlasnici pasa (ima ih od malih mješanaca do pitbullova i malih štektavaca).
Pit bullica od cc 6-7 mjeseci odvezana dotrèava do nas,standardno njuškanje i razigranost. S obzirom da naša Cottonica ne voli baš pretjerano velike pse zbog lošeg iskustva u igranju s istima (gaženje,grickanje i slièno) reagira sa cviljenjem,lavežom i bježanjem,napominjem da je privezana na lajnu,gledam gdje je vlasnik pit bulla,a isti s drugima prièa okrenutih leða 80 metara od svog psa.
Vièem da se pas makne jer uznemirava mene i mog psa na što se vlasnik okrene teškom mukom zazviždi nabaci ime svog psa i nastavi prièat sa ljudima. Pas naravno ne reagira na dozivanje jer je oèito još uvijek neodgojen.
Došlo mi je da pogodim cucka nogom pod rebra i vlasniku ga zabijem tamo gdje sunce ne sija  icon_evil
Pas nas je pratio do iza brda i kad je skužio da više nema pasa oko njega vratio se ali èisto sumnjam da je otišao do gazde
 to napraviti u takvoj situaciji? Glupo mi je zvat komunalnog redara jer i mi isto volimo otiæi na tu livadu kad su tamo normalni ljudi i psi.
-->
Evidentirano
Cane corso xxx
New user
*

ARES!

« Odgovor #1758 : Travanj 12, 2014, 01:50:58 »

:cry2:Za matsofa-pozdrav , to sta se tebi dogodilo meni je uæestala pojava , samo šta u mom mjestu su psi agresivni  vlasnici pse puštaju bez ikakvog nadzora ,cak sam neke ljude upozoravao ( ali uzalud ).Jednostavno sam poludijo ,poæeo sam pse tuæi nogama ( šta me koštalo iskidanih hlaæa ). A sada sam kupio papar sprej ( suzavac ) i takve stvari rješavam bez problema ,baš danas sam ga upotrjebio a vlasnik  mi nije reka riæi jer zna da æe dobit i on javascript:void(0); . savjetujem ti kupi to i rješio si se tih problema neboj se vlasnika tih pasa , da su ka michelin dobro æe razmislit oæeli ti šta reæ.Sprej ti se zove" PFEFFER  KO" doðe ti oko 40 kn  ( provjereno dobar ) . icon_lol icon_lol icon_lol
-->
Evidentirano
milankoa
New user
*

Spol: Ženski

« Odgovor #1759 : Lipanj 24, 2014, 03:17:13 »

Iman muskog pit bulla.sad ce mu brzo 2g.Pas je izrazito umiljat.prava.maza.nikoga nije napa niti pokazuje znakove agresivnosti prema drugin pasima.stoga ova teorija da su pit bullovi opadni pasi nije realna.jer neznaci ako je pit bull da je opasan.
-->
Evidentirano
Nextto
User
**

« Odgovor #1760 : Listopad 16, 2014, 11:50:16 »

Najopasniji je pas koji se boji
-->
Evidentirano

Moj život traje izmeðu 10 i 15 godina. Prije nego me kupiš imaj na pameti da æe svako odvajanje od tebe, za mene bit bolno.
Daj mi vremena kako bi shvatio što od mene tražiš
Imaj povjerenja u mene – to mi je važno
Ja nikad ne zaboravljam. Zato pazi kako se ponašaš prema meni.
Ja imam zube kojima vrlo lagano mogu slomiti kosti na tvojim rukama. Ali ja to neæu uèiniti. Sjeti se toga svaki put kada me želiš udariti.
Prije nego vièeš na mene, jer smatraš da sam lijen i tvrdoglav zapitaj se dali me što muèi?! Možda ne dobivam pravu hranu, možda sam predugo bio na suncu/hladnoæi ili je moje srce preslabo.
Pazi na mene i kad ostarim. Svi starimo, pa i ti.
Kada mi je teško ne govori da to više ne možeš gledati ili da si umoran od mene. Zašto? Sve mi je lakše kad si uz mene.
Ne ljuti se na mene i ne kažnjavaj me zatvaranjem. Ti imaš posao, slobodno vrijeme i prijatelje. Ja imam samo tebe.
Prièaj sa mnom ponekad. Iako ponekad ne razumijem tvoje rijeèi, prepoznajem tvoj glas kad mi govoriš.
Nextto
User
**

« Odgovor #1761 : Listopad 28, 2014, 09:00:32 »

Nadjoh jedan video pa da ga podijelim
https://www.facebook.com/video.php?v=722289974485108

za hranu sam dozivjela s kokama kako dijeli s njima
-->
Evidentirano

Moj život traje izmeðu 10 i 15 godina. Prije nego me kupiš imaj na pameti da æe svako odvajanje od tebe, za mene bit bolno.
Daj mi vremena kako bi shvatio što od mene tražiš
Imaj povjerenja u mene – to mi je važno
Ja nikad ne zaboravljam. Zato pazi kako se ponašaš prema meni.
Ja imam zube kojima vrlo lagano mogu slomiti kosti na tvojim rukama. Ali ja to neæu uèiniti. Sjeti se toga svaki put kada me želiš udariti.
Prije nego vièeš na mene, jer smatraš da sam lijen i tvrdoglav zapitaj se dali me što muèi?! Možda ne dobivam pravu hranu, možda sam predugo bio na suncu/hladnoæi ili je moje srce preslabo.
Pazi na mene i kad ostarim. Svi starimo, pa i ti.
Kada mi je teško ne govori da to više ne možeš gledati ili da si umoran od mene. Zašto? Sve mi je lakše kad si uz mene.
Ne ljuti se na mene i ne kažnjavaj me zatvaranjem. Ti imaš posao, slobodno vrijeme i prijatelje. Ja imam samo tebe.
Prièaj sa mnom ponekad. Iako ponekad ne razumijem tvoje rijeèi, prepoznajem tvoj glas kad mi govoriš.
fiumano
User
**

« Odgovor #1762 : Lipanj 21, 2016, 02:47:24 »

Moj prijatelj je imao ostroga psa koji je bio u svom dvoristu ,koje je bilo prostrano.Pas  je setkao u dvoristu,usla je susjeda i zatvorila vrta za sobom misleci da je pas na lancu na kojem je uvjek bio.Pas ju je sustigao i napao nanio joj je stasne rane.

Doslo je sudske tuzbe dosli su istrazitelji,prva stvarv koju su unijeli u zapisnik je ,da vrta nisu bila zakljucana,da je ograda na jednom djelu niska,da kraj vrata nema parlafona.Osteeni su trazili 300 000 eura.Sva sreca za mog prijatelja da dok je trajao sud i ugrizena zena i njen muz su umrli,tako da je sve palo u vodu.Treba se drzati zakonskih propisa previse su visoke kazne.
-->
Evidentirano
 Str: 1 ... 116 117 [118] Gore Ispis 
« natrag naprijed »
Skoči na:  

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines
Marketing: oglaavanje na forumu