Ljubimci Forum Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Studeni 18, 2018, 01:29:20
Forum Pomoć Traži Prijava Registracija
Novosti: U?ivajte u boravku na na?em forumu, zabavite se i educirajte kako bi i vama i va?im ljubimcima su?ivot bio lak?i i ugodniji. Posebnu pa?nju bismo vam htjeli skrenuti na Veterinarski kutak te na vrlo aktualnu temu Ne kupujte pse od ?vercera ili na farmama pasa.
O na?inu na koji forum funkcionira mo?ete vi?e nau?iti u podforumu O forumu, a molimo vas i da pa?ljivo pro?itate pravila foruma te se pona?ate u skladu s njima, tako da i dalje ostanemo najbolji, najve?i i najedukativniji forum o ku?nim ljubimcima u Hrvatskoj.

+  ljubimci-forum
|-+  FCI IV - Jazavčari
| |-+  Sekcija jazavčara (Moderator: Iv@n)
| | |-+  Jazui (i ini) - okupljanje na Savskom nasipu
« natrag naprijed »
 Str: [1] 2 3 4 Dolje Ispis
Autor Tema: Jazui (i ini) - okupljanje na Savskom nasipu  (Posjeta: 14540 )
Amalka
Our special friend

Spol: Ženski

« : Veljača 20, 2005, 06:31:35 »

Dakle, danas u 3 skupila se poprilicna hrpica (mocna gomilica icon_biggrin ) na savskom nasipu. Bilo nas je malo vise od deset - iskreno neznam koliko tocno jer stalno su dolazili i odlazili jazici i njihovi vlasnici.

Slike ce nadam se postaviti netko tko je imao fotic jer ja nisam slikala.

Sada malo detalja.

Jazz je faca nad facama - smijesan je za poluditi!!!! Zgodan za poluditi!!! A na kraju je bilo prljav za poluditi!!!!

Zido je jadnik bio citavo vrijeme na lajni jer su on i njegov frend Kvin imali malih dominacijskih problemcica.  Ali moram vam reci da je pobrojao svoje cure i spremno ih branio od svih pasa koji nisu bili s nama.

KVIN SE ZALJUBIO!!! I to ni manje ni vise nego u moju Boricu!! Mali svrco, trcao je za njom cijalo vrijeme i bio strahovito uporan!!

Grisica je smjesna, pravi mali adolescent. Svi hodaju po nasipu ali samo ona okolo naokolo i ima vise od 7x vecu kilometrazu od svih nas.

Fritz je faca - malo je visi nego sto sam ocekivala, ali je bas muskic - malo veci od curica.

Bilo je puuuuuno kratkodlakih - svi uglavnom uzgoja nase Naty - sorry nisam zapamtila sva imena. Ali stvarno su preslatki.

Eto toliko od mene, a slike ce reci vise od 1000 rijeci!
-->
Evidentirano

ružica
Super user
**

Spol: Muški

« Odgovor #1 : Veljača 20, 2005, 07:48:12 »

Citat: ružica
podružili smo se danas nakratko, evo jedna slikica, slabo se vidimo, ali tu smo svi koji smo bili

Zido se super proveo   icon_smile  , prvo se malo podružio sa jednom preslatkom oštrodlakom jazavčarkom,onda se potukao s kratkodlakim jazićem icon_redface , onda je malo mirovao, pa se potukao s oštrodlakim jazićem icon_redface . Onda  smo prošetali i sreli jednog crnog lolu s crvenom maramom koji je očito htio dirati cure iz našeg čopora,pa se Zido opet lagano potukao icon_redface , zatim smo krenuli kući i naišao je jedan veliki crni koji je samo na tren zastao kraj Zide i pogađate šta je onda bilo? Od sveg tog uzbuđenja na kraju je dobio i proljev,a sad spava ko zaklan na svojoj spužvi.
Jazz je preslatki mali zvrkasti jazo.  Najslađi je kad skuži da mu se gazdarica izgubila iz vida.
No, velika je vijest da nam se Kvin zaljubio. U jednu od Amalkinih cura. I bio je preprepresladak, nadam se da ga je netko slikao kako drži šapice na svojoj odabranici. Kvin mi je faca i najdraži jazić poslije Zide, tak je mekani, tak pametno gleda, ma pravi je.

evo prebacila sam ovo iz topica o Jazavčarima i ovdje.
-->
Evidentirano
Tina
Manager

B a t d a v a l d i

« Odgovor #2 : Veljača 20, 2005, 09:27:50 »

Kakva fenomenalna slika , joj super vam je bilo  icon_biggrin
-->
Evidentirano

max
Administrator
Manager

« Odgovor #3 : Veljača 20, 2005, 10:05:34 »

Fotka je mrak icon_cool
-->
Evidentirano

"Dogs are not our whole lives, but they make our lives whole!"
Frenchi
Moderator
Manager

Multi JCH Thornapple America The Beautiful - Maris

« Odgovor #4 : Veljača 20, 2005, 10:07:35 »

fotka je super...još samo da je izbacit ljude i bila bi savršena icon_lol  icon_lol  icon_lol
-->
Evidentirano

Pacifika
Our special friend

LoVe is in the air :)

« Odgovor #5 : Veljača 20, 2005, 10:17:42 »

Samo da kazem da mi je bilo super. Iznenadila sam se kako se ustvari Jezz snašao. Hodao je bez uzice i nije bio full prestrašen.
Nadam se da ćemo to koju put ponoviti po toplijem vremenu kad vani ne bu toliko blata.
Kad je ušao u kuću Jazz je bio ćist kao da je bio non stop u kući...a ja sam izgledala kao da sam se valjala po blatu icon_rolleyes
Probat ćemo nabrojat jazeke
KRATKODLAKIćI:Alma( Jazzova sestra), Baudo(km, nisam sigurna da se tako zove...Jazzov brat, zakasnio je pa nije na slici), Charlie(Jazzov polubrat), Ribica(Jazzova polusestra), Bossy(Jazzova mama), Zido( ja ga stavljam tu zato kaj nema bradu), Kvin i Jazz.
OšTRODLAKIćI:Fritz, Grisa, Cita i Bora
Dal sam nekaj fulala?
A sad ko ima oko sokolovo, a bio je tamo može napisati točan red na slici. Ja mislim:
Hm...Bora?,Kvin (on se lako raspozna pošto je jedini crveni),e sad Cita?, Charlie, Bossy, Alma, Zido, Grisa, Ribica, Jazz i Fritz.
Sorry Amalka nisam sigurna koja je koja icon_redface
-->
Evidentirano

Sign on bulletin board: Puppies for sale. The only love that money can buy.
- Pam Brown
Matea
Maxi user

FCR fan

« Odgovor #6 : Veljača 20, 2005, 10:42:05 »

Preslatki ste mi svi ovako na hrpici, i psi i vlasnici! icon_biggrin
-->
Evidentirano

You may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
JANA
Moderator
Manager

He Man

« Odgovor #7 : Veljača 21, 2005, 12:47:53 »

Svaka čast! GENIJALAN skupić i jazua i vlasnika icon_biggrin
-->
Evidentirano

Old Yeller
Moderator
Manager

Labrador never had a bad day

« Odgovor #8 : Veljača 21, 2005, 01:20:14 »

wow puna klupa malih jazua, super slika.
-->
Evidentirano

Labri
Our special friend

« Odgovor #9 : Veljača 21, 2005, 01:39:26 »

Super vam je bilo!!A slika je fenomenalna!!Kao malo veća uzgojna skupina!! icon_lol E,još da ste svi isto i odjeveni!! icon_lol  icon_wink
-->
Evidentirano

Lucas
Developer

« Odgovor #10 : Veljača 21, 2005, 08:07:54 »

Stvarno predivna fotka, peseki su vam wow love3
-->
Evidentirano
Hyla
Moderator
Manager

« Odgovor #11 : Veljača 21, 2005, 08:47:06 »

Joj, divote jedne. Slika je suuuper!
-->
Evidentirano

Money will buy you a pretty good dog, but it won't buy the wag of his tail...
Amalka
Our special friend

« Odgovor #12 : Veljača 21, 2005, 08:51:28 »

Citat: Pacifika
A sad ko ima oko sokolovo, a bio je tamo može napisati točan red na slici. Ja mislim:
Hm...Cita,Kvin (on se lako raspozna pošto je jedini crveni),e sad Bora, Charlie, Bossy, Alma, Zido, Grisa, Ribica, Jazz i Fritz.
Sorry Amalka nisam sigurna koja je koja icon_redface

E tako je meni bilo s raspoznavanjem kratkodlakih! icon_smile

____

E da zaboravila sam napomenuti, bila je i Sanja Buva, jedna od fotki koja je snimljena s pesekima na klupi ce navodno biti na naslovnici glasila HKS-a Moj pas!!!

Bas me interesira hocemo li stvarno dospjeti na naslovnicu.. :?
-->
Evidentirano

Tanja :)
Maxi user

« Odgovor #13 : Veljača 21, 2005, 09:28:38 »

Citat: Amalka
Zido je jadnik bio citavo vrijeme na lajni jer su on i njegov frend Kvin imali malih dominacijskih problemcica

ispravak netočnog navoda!! Zido nije bio zbog Kvina na lajni! istina da je prvo bilo malo upozoravanja sa jedne i druge strane ali kad je Ružica pustila Zidača on i Kvin su se uredno mimoilazili-kao neki prešutni dogovor-ako Zido ne dira Kvina Kvin ga neće pokupiti a Kvin neće dirat Zidaća jer je imao previše problema sa osvajanjem srca male Bore!
da moj Kvin se je  loveeye !!!!!!!!!!!!
od kad ju je ugledao(a bilo je to odmah na parkingu) pa slijedečih sat i pol se nije micao od nje..samo ju je slijedio i pokušao paaaaa ovaaaaj..jelte.... :whistle  no ajd moram priznat da joj se prvo jako lijepo upucavao..par pusica, malo šetnje oko nje..pa par pusica,šaputanje na uho....capica na nju...uglavnom love3
kad smo došli doma išao je spavat ali je u biti samo tužno ležao..teško vam je to kad se zaljubite a draga nije pored vas icon_sad

sve u svemu ostala sam  wow  love  sa Zidom!! mališan je PRAVI!!!! baš tip jazua kakav ja volim!!!!doduše ja bi ga mrvicu zdebljala(najviše pol kile icon_wink ) ali ima glavu predivnu! onak pravu jaku jazavčarsku!

Grisa mi je najslađa od oštrodlakih , onak sva rasčupana-prava mala buntovnica...i odmah mi je dotrčala i počela skakat da se mazimo icon_biggrin slatkica mala!

slike će biti ili sutra ili preksutra-nisam ih skinula još...
-->
Evidentirano

Kvins rule: It's gonna be my way or a high way!
Tanja:)
surefire
Administrator
Manager

Istina iznad svega

« Odgovor #14 : Veljača 21, 2005, 12:48:10 »

Super druženje, slika je prekrasna, s nestrpljenjem očekujem još.
-->
Evidentirano

Str: [1] 2 3 4 Gore Ispis 
« natrag naprijed »
Skoči na:  

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines
Marketing: oglašavanje na forumu