Ljubimci Forum Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Prosinac 18, 2018, 01:40:09
Forum Pomoć Traži Prijava Registracija
Novosti: U?ivajte u boravku na na?em forumu, zabavite se i educirajte kako bi i vama i va?im ljubimcima su?ivot bio lak?i i ugodniji. Posebnu pa?nju bismo vam htjeli skrenuti na Veterinarski kutak te na vrlo aktualnu temu Ne kupujte pse od ?vercera ili na farmama pasa.
O na?inu na koji forum funkcionira mo?ete vi?e nau?iti u podforumu O forumu, a molimo vas i da pa?ljivo pro?itate pravila foruma te se pona?ate u skladu s njima, tako da i dalje ostanemo najbolji, najve?i i najedukativniji forum o ku?nim ljubimcima u Hrvatskoj.

+  ljubimci-forum
|-+  FCI II - Pinčeri, šnauceri, molosi i švicarski planinski psi
| |-+  Sekcija pinčera i šnaucera
| | |-+  Sekcija pinčera i šnaucera - Slike naših pasa (Moderatori: Iv@n, elf)
| | | |-+  Dobermani - Of Blackmagic Land
« natrag naprijed »
 Str: [1] 2 3 ... 60 Dolje Ispis
Autor Tema: Dobermani - Of Blackmagic Land  (Posjeta: 117797 )
chipa
Super user
**

Spol: Muški

VINKOVCI

« : Srpanj 06, 2005, 03:41:33 »

GITTA OF BLACKMAGIC LAND - CAC, BOB (Županja CAC)

Čestitam na super rezultatima! clap  :beee
-->
Evidentirano

Kod nas lopovi štite i protežiraju nesposobne da im ne ugroze biznis, onda nesposobni podržavaju lopove da im ne ugroze pozicije... 
Kriminal je u završnoj kriminalnoj imperijalističkoj fazi, a lopovi u kinologiji su zauzeli sve pozicije.
Tako je njima 'laž od Boga dana', kao i svojatanje tuđeg.Kinološki lopovi kad pričaju o lopovluku drugih, opisuju sami sebe. ( interesantno je danas čitati dopise tih lopova )
Bassano
Our special friend

Spol: Ženski

« Odgovor #1 : Srpanj 06, 2005, 03:44:38 »

Čestitam Nina!!! icon_biggrin  icon_biggrin  icon_biggrin
-->
Evidentirano

Sandi
www.dealfafiera.com - DOGO ARGENTINO KENNEL
kells
Super user
**

« Odgovor #2 : Srpanj 08, 2005, 08:48:36 »

25.06.05 Gospić
Gitta of Blackmagic Land BOB, 2.mjesto u grupi
Ginger of Blackmagic Land CAC,

Cure su super, dazi će one još rezultata !!! icon_razz
-->
Evidentirano
borra
Maxi user

« Odgovor #3 : Kolovoz 05, 2005, 05:34:53 »

Hvala društvu na čestitkama!   :hvala

Ima toga još: Golden dobermann balkan winner show: GITTA bila prva u razredu 9-18 mj. i osvojila titulu: BALKAN YOUTH WINNER ( sudac P. PEZZANO ), a na Eurodobermann Trophy Winner Show u međurazredu također je bila prva ( suci: H. Wiblishauser, P. Pezzano ), i osvojila titulu AUSTRIA WINNER.
Na istoj izložbi njene sestre GINGER i GWENDY u razredu 14-18 mj treća i četvrtoplasirana.
Došla su i SET-ova braća i bili drugi i treći u klasi 6-9 mj.
A bio je i naš VICIO sa svojom ABOM i bila je četvrta u svojoj izuzetno jakoj klasi.
Od ostalih hrvatskih izlagaća, izuzetan uspjeh je imala REA BEST OF ISLAND I RAUL BEST OF ISLAND koji su osvojili prva mjesta u svojim klasama, te RITA  i RAMOS BEST OF ISLAND sa četvrtim mjestima također u mladima. Također i FERES ROYAL BELL sa osvojenim drugim mjestom u klasi otvorenih.
Svakako fantastični uspjesi naših dobermana! icon_lol  icon_lol  icon_lol
Svima velike čestitke!

Zanima me da li se netko od dobermanaša forumaša sprema na IDC u Bratislavu?
Za one koji nisu upućeni: to je svjetsko prvenstvo za dobermane i ove godine će se održati u Bratislavi 02.-04.09.
-->
Evidentirano

borra
Maxi user

« Odgovor #4 : Kolovoz 18, 2005, 01:57:45 »

Hello!
I ja sam Bratislavu prijavila zadnji čas, nisam još dobila potvrdu.
Prijavila sam samo Gittu, dugo smo razmišljali da li bi prijavili jer u Bratislavi tek pune 19. mjeseci, a moraju u otvorene, malo je premlada za tu klasu, al' što ću... icon_rolleyes
Samo da nas odmah ne izjure van i dobro je! icon_wink
Mi, nažalost nećemo u subotu biti tamo, dolazimo tek navećer jer trenutno kod kuće imamo bebe ovčare i kroz tjedan dana očekujemo male dobermane icon_lol  icon_lol  icon_lol  koji će tad biti stari nekoliko dana pa moram što više biti kod kuće.
No ako se i ne vidimo u Bratislavi, držim vam fige.
A, uostalom, doći ću pogledati specijalku u Zagrebu! See ya!
-->
Evidentirano

chipa
Super user
**

VINKOVCI

« Odgovor #5 : Rujan 14, 2005, 08:24:48 »

Borra, jedna ženka iz tvog uzgoja je kod nas u Vinkovcima u školici...ja ću markirati...neću imati milosti icon_razz
-->
Evidentirano

Kod nas lopovi štite i protežiraju nesposobne da im ne ugroze biznis, onda nesposobni podržavaju lopove da im ne ugroze pozicije... 
Kriminal je u završnoj kriminalnoj imperijalističkoj fazi, a lopovi u kinologiji su zauzeli sve pozicije.
Tako je njima 'laž od Boga dana', kao i svojatanje tuđeg.Kinološki lopovi kad pričaju o lopovluku drugih, opisuju sami sebe. ( interesantno je danas čitati dopise tih lopova )
kells
Super user
**

« Odgovor #6 : Rujan 14, 2005, 09:15:51 »

Koja ženkica ?
-->
Evidentirano
borra
Maxi user

« Odgovor #7 : Rujan 15, 2005, 07:56:51 »

Citat: chipa
Borra, jedna ženka iz tvog uzgoja je kod nas u Vinkovcima u školici...ja ću markirati...neću imati milosti icon_razz

Siroti pas...
-->
Evidentirano

chipa
Super user
**

VINKOVCI

« Odgovor #8 : Rujan 18, 2005, 10:42:12 »

akciji...icon_arrow ugriz do ušiju... icon_lol  (full grip).
-->
Evidentirano

kells
Super user
**

« Odgovor #9 : Rujan 18, 2005, 01:16:41 »

Naravno, drugo nismo ni očekivali icon_exclaim
-->
Evidentirano
borra
Maxi user

« Odgovor #10 : Rujan 18, 2005, 10:47:57 »

Chipa, ajde probaj ponoviti fotku, ja niš ne vidim! icon_cry
-->
Evidentirano

chipa
Super user
**

VINKOVCI

« Odgovor #11 : Rujan 19, 2005, 07:08:47 »

-->
Evidentirano

borra
Maxi user

« Odgovor #12 : Rujan 19, 2005, 08:53:37 »

Zlato mamino! icon_lol

Chipa, to ti je sve loša genetika! icon_wink
-->
Evidentirano

borra
Maxi user

« Odgovor #13 : Rujan 20, 2005, 03:51:46 »

Si videl kak pesek dere, a?! icon_wink
Vjeruj mi, i uživo je tak impresivan.

Imam želju spariti Astrid s njim, zamisli, dobijem najbolju moguću kombinaciju belgijske i ruske krvi, ljepotu i pamet! A i po rodovniku bi si odgovarali.

Jedina, sitnička preprekica je činjenica da je pas u Moskvi, sitnih 2000 km, al' kaj je to za mene!

Pa ako upali ta kombinacija poslat ću ti jednog malog bebaća, da konačno imaš s čim radit! icon_lol  icon_lol  icon_lol
-->
Evidentirano

kells
Super user
**

« Odgovor #14 : Rujan 20, 2005, 05:51:52 »

Nije Moskva tako daleko !!! Uz put dofuramo nešto vodke i kojeg patuljka, pa kad s njim završimo, da ljudi vide kak patuljek ide na rukav ! Više se nitko ne bude čudio dobermanima koji su sposobni raditi  icon_exclaim
-->
Evidentirano
 Str: [1] 2 3 ... 60 Gore Ispis 
« natrag naprijed »
Skoči na:  

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines
Marketing: oglašavanje na forumu