Ljubimci Forum Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Prosinac 12, 2018, 09:37:23
Forum Pomoć Traži Prijava Registracija
Novosti: U?ivajte u boravku na na?em forumu, zabavite se i educirajte kako bi i vama i va?im ljubimcima su?ivot bio lak?i i ugodniji. Posebnu pa?nju bismo vam htjeli skrenuti na Veterinarski kutak te na vrlo aktualnu temu Ne kupujte pse od ?vercera ili na farmama pasa.
O na?inu na koji forum funkcionira mo?ete vi?e nau?iti u podforumu O forumu, a molimo vas i da pa?ljivo pro?itate pravila foruma te se pona?ate u skladu s njima, tako da i dalje ostanemo najbolji, najve?i i najedukativniji forum o ku?nim ljubimcima u Hrvatskoj.

+  ljubimci-forum
|-+  FCI I - Ovčarski i govedarski psi (osim Švicarskih govedarskih pasa)
| |-+  Sekcija njemačkih ovčara (Moderatori: Frenchi, JANA)
| | |-+  Pozdrav svim zaljubljenicima u ovu prekrasnu pasminu
« natrag naprijed »
 Str: [1] 2 3 ... 19 Dolje Ispis
Autor Tema: Pozdrav svim zaljubljenicima u ovu prekrasnu pasminu  (Posjeta: 42747 )
Mia007
Maxi user

Spol: Ženski

Dante & 9 krugova pakla

« : Prosinac 18, 2003, 07:34:24 »

Dobro došli u sekciju njemačkih ovčara, najstariju pasminsku sekciju na forumu. Ovdje možete naći teme vezane uz dragu nam pasminu.
-->
« Zadnja izmjena: Oľujak 14, 2006, 07:20:56 Mia007 » Evidentirano

cotogna
New user
*

« Odgovor #1 : Prosinac 18, 2003, 08:04:39 »

Bok,
super da imamo podforum za njemačke ovčare. Htjela bih ubaciti sliku svog Tigra (imam samo jednu skeniranu), al ne znam kak! Pomoć molim!
Potrudit ću se da nam forum bude što zanimljiviji i informativniji, koliko god budem stigla!
-->
Evidentirano
cotogna
New user
*

« Odgovor #2 : Prosinac 18, 2003, 08:06:24 »

Mia, jel šećeš svog psa kaj na Starom gradu? Ja sam dolazila prije, sad više zbog posla ne stignem toliko.
-->
Evidentirano
ninaa
Our special friend

--> Mozzila <--

« Odgovor #3 : Prosinac 18, 2003, 09:00:50 »

wow ,,,super sto je stiglooo,,,cim sam ugledala moja kosa je ovako   jiiki   icon_razz  icon_razz
-->
Evidentirano

Vise informacija na nasoj web stranici!

Uzgajivacnica Americkih Stafordskih terijera  F.C.I. - 15/06
http://www.crvenamunjakennel.hr/index.htm
Mia007
Maxi user

Dante & 9 krugova pakla

« Odgovor #4 : Prosinac 19, 2003, 12:34:42 »

Citat: cotogna
Mia, jel šećeš svog psa kaj na Starom gradu? Ja sam dolazila prije, sad više zbog posla ne stignem toliko.

Na žalost ne šećem ga po Starom gradu,ja ti u Varaždinu imam labradora,a njemački ovčarček mi je kod bake i dede u Maruševcu(Selu 18 km od V?),ali sa tamo svaki dan tak da nema problema-"užasno" se veseli kad dođem. icon_biggrin  A tvoji njemački ovčari imaju li oni rodovnike i ideš li po izložbama? icon_wink
-->
Evidentirano

Mia007
Maxi user

Dante & 9 krugova pakla

« Odgovor #5 : Prosinac 19, 2003, 12:36:52 »

Citat: Ljiljana
Bok,
super da imamo podforum za njemačke ovčare. Htjela bih ubaciti sliku svog Tigra (imam samo jednu skeniranu), al ne znam kak! Pomoć molim!
Potrudit ću se da nam forum bude što zanimljiviji i informativniji, koliko god budem stigla!

Pošalji meni sliku Tigra na private mail ljiljana@allpetrinas.com pa ću ti ga ja ubaciti na forum u neki tvoj post.

Daj napravi album(onakav kakav je na svijetu ljubimaca) tak da nam olakšaš postavljanje slikica. icon_rolleyes
-->
Evidentirano

cotogna
New user
*

« Odgovor #6 : Prosinac 19, 2003, 04:57:10 »

Moji psi nemaju rodovnik, Tigra nismo kupili od vlasnika već su ga oni ostavili u Veterinarskoj stanici kad je imao 8 mjeseci pa ga je moja mama, koja tamo radi, dovela doma. Tako da ne sudjelujemo na izložbama.
-->
Evidentirano
Ljiljana
Our special friend

« Odgovor #7 : Prosinac 19, 2003, 06:00:38 »

Citat: Mia007
Daj napravi album(onakav kakav je na svijetu ljubimaca) tak da nam olakšaš postavljanje slikica. icon_rolleyes

Mia ti si relativno nova ovdje, pa moram reći samo za tebe da ja nisam webmaster ove stranice. Ja sam jedna od administratora, a ima nas dvije i ta naša druga adminica, Ira je webmasterica stranice, ali momentalno je Ira spriječena obiteljskim obvezama i trenutno je uopće nama na netu. Naime pred par dana je postala mama ... rodio se mali Nikolas (u kafiću ćeš naći malo više o tome) i prošlu subotu su stigli doma, znači sada Nikolas nema još puna dva tjedna.

Eto tako, a što se tiče foto albuma to ostaje u planovima za neku skoriju budućnost. No ne ovisi o meni, već isključivo o Iri i naravno malenom Nikolasu.

Inače u svezi slika i postavljanja na net, zapravo ništa lakše ... možeš uzeti za sebe prostor na Lycosu (50 MB free) i stavljati slikice kako ti srce želi ... to i ja radim ...... a to isto radi i Old Yeller, Maja, evo i Ninaa je krenula ..... i 790 000 drugih ljudi (toliko naime ima free stranica na Lycosu) ..... ovaj provider je zgodan jer slobodno pušta linkati slikice sa svojih stranica bilo kuda, što mnogi drugi ne dozvoljavaju, prvi primjera radi to ne pušta Svjetov farmamed, tako da slikice koje su na njemu nigdje drugo ne možeš linkati.

Više o slikicama na Lycosu i kako ih postaviti imaš gore u podforumu Sve o forumu u topicu Lycos web hosting ...
-->
Evidentirano
Mia007
Maxi user

Dante & 9 krugova pakla

« Odgovor #8 : Prosinac 20, 2003, 11:55:06 »

E super!
-->
Evidentirano

Mia007
Maxi user

Dante & 9 krugova pakla

« Odgovor #9 : Prosinac 20, 2003, 11:58:02 »

Moji psi nemaju rodovnik, Tigra nismo kupili od vlasnika već su ga oni ostavili u Veterinarskoj stanici kad je imao 8 mjeseci pa ga je moja mama, koja tamo radi, dovela doma. Tako da ne sudjelujemo na izložbama.

Da nebi mislila da patim na rodovnike pitam tek tako.Rodovnici nisu važni glavno da ti voliš svog psa.
-->
Evidentirano

Sonja
New user
*

« Odgovor #10 : Prosinac 22, 2003, 12:16:28 »

niti Don ni Rex namju rodovnicu ali meni su zakon!! Na forumu ljubimaca od Farmameda su mi rekli da na agility show mogu i bez rodovnice.Jel stvarno? Postoji li kakvo natjecanje ili izlozba za NJO bez rodovnice?
-->
Evidentirano
Mia007
Maxi user

Dante & 9 krugova pakla

« Odgovor #11 : Prosinac 22, 2003, 02:39:00 »

Na agility stvarno smiju bez rodovnika,a izložbe pasa bez rodovnica se organiziraju-barem jedna na godinu u HR. icon_wink
-->
Evidentirano

ninaa
Our special friend

--> Mozzila <--

« Odgovor #12 : Prosinac 22, 2003, 05:33:06 »

To za sada koliko sam cula samo u Osijeku. :?
-->
Evidentirano

http://www.crvenamunjakennel.hr/index.htm
Mia007
Maxi user

Dante & 9 krugova pakla

« Odgovor #13 : Prosinac 23, 2003, 09:47:39 »

BILO IH JE I U ZG,dan prije CACIB-a,ali ne i na ovom jesenskom.
-->
Evidentirano

ninaa
Our special friend

--> Mozzila <--

« Odgovor #14 : Prosinac 23, 2003, 07:21:25 »

Znam da je i bilo u Zagrebu,,,, icon_razz
-->
Evidentirano