Ljubimci Forum Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Studeni 23, 2017, 04:29:30
Forum Pomoć Traži Prijava Registracija
Novosti: U?ivajte u boravku na na?em forumu, zabavite se i educirajte kako bi i vama i va?im ljubimcima su?ivot bio lak?i i ugodniji. Posebnu pa?nju bismo vam htjeli skrenuti na Veterinarski kutak te na vrlo aktualnu temu Ne kupujte pse od ?vercera ili na farmama pasa.
O na?inu na koji forum funkcionira mo?ete vi?e nau?iti u podforumu O forumu, a molimo vas i da pa?ljivo pro?itate pravila foruma te se pona?ate u skladu s njima, tako da i dalje ostanemo najbolji, najve?i i najedukativniji forum o ku?nim ljubimcima u Hrvatskoj.

+  ljubimci-forum
|-+  Naše autohtono blago
| |-+  Pastirski i ovèarski psi (Moderatori: bubica, Rijeka)
| | |-+  "SLAVONSKI BROD" - moji psi
« natrag naprijed »
 Str: [1] 2 3 ... 15 Dolje Ispis
Autor Tema: "SLAVONSKI BROD" - moji psi  (Posjeta: 37862 )
Buco
Super user
**

Spol: Muški

OKO MOJE GARAVO

« : Rujan 24, 2006, 01:55:27 »

Ovdje æu Vam predstaviti svoje pse i pse koji nisu moji a ostali su mi dragi!

Nažalost, neki od njih su uginuli a neki nisu kod mene.

ARO, Otac: Don, majka: Sara
Mužjak kojeg sam sa "strahom" uzeo jer je bio u poodmakloj dobi (12 godina) kad je došao kod mene, nažalost prije par mjeseci je uginuo ali je ostavio potomstvo kod mene, inaèe, to je otac Apolona i Atosa a djed je LipeiSlavonski Brod

LIPA SLAVONSKI BROD
Otac: Aro, majka: Pucica Slavonski Brod
Kuja prirodno kusava i predstavlja produžetak moje linije kusavih pasa, sad je u uzgajaènici u Karlovcu (kod Ljupka)
-->
« Zadnja izmjena: Rujan 24, 2006, 02:24:20 Buco » Evidentirano

Buco
Super user
**

OKO MOJE GARAVO

« Odgovor #1 : Rujan 24, 2006, 02:02:25 »

ARI - pas koji me oduševio plemenitošæu glave i izuzetnom naravi
-->
Evidentirano

Buco
Super user
**

OKO MOJE GARAVO

« Odgovor #2 : Rujan 24, 2006, 02:04:55 »

LELA SLAVONSKI BROD (sestra Lea Slavonski Brod)
Otac: Edo Certisa, majka: Tena Od Vranih Bisera
-->
« Zadnja izmjena: Rujan 24, 2006, 02:25:42 Buco » Evidentirano

Buco
Super user
**

OKO MOJE GARAVO

« Odgovor #3 : Rujan 24, 2006, 02:06:28 »

LUGAR SLAVONSKI BROD, otac: Aro, majka Pucica Slavonski Brod, trenutno je kod uzgajaèa u Viljevu
-->
« Zadnja izmjena: Rujan 24, 2006, 02:20:42 Buco » Evidentirano

Buco
Super user
**

OKO MOJE GARAVO

« Odgovor #4 : Rujan 24, 2006, 02:08:44 »

PIPICA SLAVONSKI BROD - Svjetskaprvakinja 2003.  i hrvatska prvakinja
Otac: Ked Benkro Brod, majka: Tena Od Vranih Bisera
ps. nažalost, do sad je imala samo jedno leglo u uzgajaènici "BROD NA SAVI" Tomislava Mirosavljeviæa
-->
« Zadnja izmjena: Rujan 24, 2006, 02:29:24 Buco » Evidentirano

Ron
Our special friend

Spol: Ženski

« Odgovor #5 : Rujan 24, 2006, 02:11:00 »

Prekrasni su psi, ali osim slika mogao bi nam i malo napisati o svakome od njih, bar reèenicu dvije  lucky lucky lucky
-->
Evidentirano

Buco
Super user
**

OKO MOJE GARAVO

« Odgovor #6 : Rujan 24, 2006, 02:32:14 »

ACO SLAVONSKI BROD pas koji me je oduševljavao i na kraju razoèarao jer ga kao kinolog nemogu iskoristiti u njegovoj punoæi, trenutno je na èekanju novog vlasnika
Otac; Apolon, majka Mareetza Slavonski Brod

-->
Evidentirano

Buco
Super user
**

OKO MOJE GARAVO

« Odgovor #7 : Rujan 24, 2006, 02:35:52 »

BRIK CERTISA
pas koji me se dojmio svojom linijom i još uvijek me dojmi
-->
Evidentirano

Zry
Developer

« Odgovor #8 : Rujan 24, 2006, 09:40:46 »

Èuj Buco, dobro veli Ron - postavljaš nam slike ovih predivnih pasa (mene je Aro oduševio mada više nije s tobom), pišeš nam tko te oduševljava, ali ne daješ razloge zato. Bilo bi interesantno èuti jer na forumu o njima nitko ne piše. Ajde nek ti ne bude mrsko.
-->
Evidentirano

tanja
User
**

« Odgovor #9 : Rujan 25, 2006, 01:21:14 »

Ja sam sad STVARNO ponosna Buco:-). Oko 90% fotki koje si stavio sam ja snimila....:-). Stvarno mi nije jasno kako je toliko generacija hrvatskih ovèara prošlo, a da ih nitko nije pomislio fotkati. Našla sam svega 10tak fotografija starijih pasa. Pa zar nije divno imati fotografiju svog psa i moæi se sjetiti i za par desetljeæa kako su psi izgledali...

Evo još fotografija... Na žalost ne znam napisati nešto ''intimnije'' o psima jer nisu moji:

Atos, otac: Aro (veæ predstavljen), majka: Ema Certisa

Apolon, Atosov brat

Mawlch Grom, otac: Apolon, majka: Drava Certisa

Èane Slavonski Brod, otac: Pusa Kormoš Slavonski Brod, majka: Stella Slavonski Brod

-->
Evidentirano
njoko
Moderator
Manager

eeee njoko, njoko...

« Odgovor #10 : Rujan 25, 2006, 06:52:45 »

Sve predivni psi,ne znaš koji je bolji od koga... loveeye
-->
Evidentirano

mštz
Maxi user

Saèuvaj me bože kuge, rata i narodnjaka!

« Odgovor #11 : Rujan 26, 2006, 09:25:41 »

Juèer sam baš malo listao katalog CACIBA ´94 kada je bilo izloženo 73 slovom sedamdeset i tri Hrvatska ovèara.

Buco je izlagao Jan-a u štencima i Enu u otvorenima.
Lijepa prošla vremena
-->
Evidentirano

tanja
User
**

« Odgovor #12 : Rujan 28, 2006, 10:16:49 »

Vidim da je Buco prezauzet da se redovitije javlja:-), pa da ja ipak nešto napišem o hrvatiæima sa fotki....

Naravno, svi psi sa prezimenom Slavonski Brod su iz Bucinog uzgoja:-). Ali vidim da je, iako tema nosi naslov ''moji psi'', predstavio i neke koji nemaju veze sa njim...

Aru je Buco, kao što je rekao, uzeo u vrlo poodmakloj dobi.

Apolon i Atos su Arovi sinovi iz kombinacije sa kujom Emom Certisom (inaèe sestrom od mog Edija:-), a uzgojio ih je Edvard Duka iz Poreèa. Apolon je do prije 2 godine trenirao agility i zbog svoje nevjerojatne brzine redovito oduzimao dah svima prisutnima:-).
Atos je, kao i njegov otac, takoðer kao odrasli pas došao k Buci. Sad je prodan u Finsku, kao jedan od temeljnih pasa za uzgoj njihove baze hrvatskih ovèara. Inaèe, Finci su poludili za hrvatskim ovèarima:-)!

Èane Slavonski Brod je takoðer prodan u Finsku kao parnjak. On je inaèe brat od Èune Slavonski Brod koja je na European Dog Show-u 2005 u Tullnu bila Mlada Europska prvakinja i osvojila i BOB. Psa je inaèe u dobi od oko godine dana spasio Buco iz ruku tadašnjeg vlasnika, koji ga je držao u boksu metar na metar i nije puštao van pa je živio i spavao doslovno na vlastitom izmetu....

Ari (pas koji je na fotki na lancu) je apsolutno prekrasan hrvatski ovèar s prekrasnom naravi iz okolice Slavonskog Broda koji, na žalost nema rodovnicu. Ali sad je ponovo otvoren upis u uvjetni registar, pa æe taj ljepotan ipak moæi ostaviti svog traga na buduæe generacije:-).

Brik Certisa iz uzgoja Nikole Klemena iz Ðakova, a u vlasništvu je gdina. Kiseljaka u Njemaèkoj. Meni se pas osobno ne sviða, izgleda kao umanjeni i kovrèavi njemaèki ovèar, ali Buco je zaljubljen u njega:-). I što se tu može:-).
-->
Evidentirano
tanja
User
**

« Odgovor #13 : Rujan 28, 2006, 10:25:33 »

Eh da i Mawlch Grom.....moja ljubav:-)

Sin Drave Certise, nevjerojatno dobre radne agility kuje i Svjetske prvakinje u ljepoti, i Apolona.

Drava Certisa, tj. Cita (vl. Alen Marekoviæ)

Grom je u vlasništvu Jasne  en iz Slovenije i takoðer žari i pali u agility svijetu:-), a 2005 je bio i Mladi klupski prvak na izložbi hrvatskih ovèara.

Ima još puno pasa za predstaviti, ali pretpostavljam da bi bilo logiènije otvoriti drugi topic za pse koji nisu Bucini, pa æu to uèiniti kad opet naðem nešto vremena.

Book!
-->
Evidentirano
Ron
Our special friend

« Odgovor #14 : Rujan 29, 2006, 09:25:05 »

Prekrasni psi! Svi do jednoga mi se sviðaju  pinklove1
Jako je lijepo znati da se i u dalekoj Finskoj netko zainteresirao za uzgoj hrvatskih ovèara  lucky  lucky  lucky Znaju Finci kaj valja  icon_biggrin
-->
Evidentirano

Str: [1] 2 3 ... 15 Gore Ispis 
« natrag naprijed »
Skoči na:  

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines
Marketing: oglaavanje na forumu