Ljubimci Forum Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Studeni 23, 2017, 04:34:47
Forum Pomoć Traži Prijava Registracija
Novosti: U?ivajte u boravku na na?em forumu, zabavite se i educirajte kako bi i vama i va?im ljubimcima su?ivot bio lak?i i ugodniji. Posebnu pa?nju bismo vam htjeli skrenuti na Veterinarski kutak te na vrlo aktualnu temu Ne kupujte pse od ?vercera ili na farmama pasa.
O na?inu na koji forum funkcionira mo?ete vi?e nau?iti u podforumu O forumu, a molimo vas i da pa?ljivo pro?itate pravila foruma te se pona?ate u skladu s njima, tako da i dalje ostanemo najbolji, najve?i i najedukativniji forum o ku?nim ljubimcima u Hrvatskoj.

+  ljubimci-forum
|-+  Naše autohtono blago
| |-+  Pastirski i ovèarski psi (Moderatori: bubica, Rijeka)
| | |-+  Tornjak Rex
« natrag naprijed »
 Str: [1] 2 3 ... 14 Dolje Ispis
Autor Tema: Tornjak Rex  (Posjeta: 30103 )
josip2000
User
**

Spol: Muški

« : Svibanj 12, 2005, 07:58:23 »

evo tek sam sada primjetio poruku na drugom forumu....
pozdrav svim clanovima zovem se Josip iz Osijeka sam...
sada malo da predstavim svog psa
Ime: Rex
Vrsta: Tornjak
Starost: uskoro prvi rodjendan  icon_smile
pas je nabavljen u uzgajvicnici Ljupkovi tornjaci od gospodina Ljupka u Tusilovicima....
gospodin je bio vrlo fer i korektan....
takodjer me zanima ako ima jos mozda ljudi na ovom formu koji su iz osijeka a da imaju tornjake

nadam se da cemo suradjivati i dalje...

btw pitanje kako da dodam sliku ovdje ako mi mozete reci?
-->
Evidentirano
bubica
Moderator
Developer

Spol: Ženski

Ziko i Zlo

« Odgovor #1 : Svibanj 12, 2005, 09:17:31 »

Nestrpljivo èekamo slikice!!!!
-->
Evidentirano

Ljiljana
Our special friend

« Odgovor #2 : Svibanj 12, 2005, 10:01:40 »

Josipe ovdi je iz Osjeka s tornjacima još samo Vucak (Anton Vuèak, uzgajivaè, vl. uzgajivaènice CroUCan) ... ostali tornjakaši, a ima nas, smo iz cijele Lijepe naše i iz BiH ... Svi se dobro slažemo i u srcu su nam naši prekrasni psi.

Dobro nam došao, drago mi je da si nam se pridružio welcome
-->
Evidentirano
Rijeka
Moderator
Manager

mudrica Vaja & crno-bijela flekava kokošarka Lili

« Odgovor #3 : Svibanj 12, 2005, 10:08:28 »

welcome Josip! Jedva cekamo da nam predstavis svog Rexa...svaki novi clan nam je posebno drag! Pisi sve o njemu!!!
-->
Evidentirano

tferari is my special friend
josip2000
User
**

« Odgovor #4 : Svibanj 12, 2005, 10:31:29 »

isprika administratorima zbog predstavljanja u pogresnom topicu ovo mi se cinilo logicno zbog vrste psa...
ovdje je slika nadam se da ce raditi...
slikano za bozic imam i novije ali nazalost na drugom komp-u...
nadam se da cu uskoro skinuti podatke...
-->
« Zadnja izmjena: Kolovoz 17, 2006, 10:14:57 josip2000 » Evidentirano
Rijeka
Moderator
Manager

« Odgovor #5 : Svibanj 12, 2005, 10:45:30 »

Rex je predivan! pisi nam vise o njemu! propustili smo cijelu godinu njegovog zivota! znas li ti koliko je to? pricaj! tko su mu roditelji, koliko je star bio kad ste ga nabavili, sta najvise voli raditi, ma sve...
-->
Evidentirano

josip2000
User
**

« Odgovor #6 : Svibanj 12, 2005, 10:52:02 »

u moram sutra izvaditi paipire iz vitirine trenutno ne mogu idem spavati sutra sam na faxu jos uz to idem na posao itd itd....
moram s enapsavati...
sutra cu povaditi papire i malo popisati sto voli i kako ga oduciti od nekih stvari sto voli....
pozdrav svima laku noc....
-->
Evidentirano
bubica
Moderator
Developer

Ziko i Zlo

« Odgovor #7 : Svibanj 13, 2005, 07:51:30 »

Ljepotan!:love love3 love3 i požuri sa slikicama!! icon_wink
-->
Evidentirano

harmony
Mini user
*

« Odgovor #8 : Svibanj 13, 2005, 08:19:35 »

welcome Nadam se da æeš uživati u daljnjem druženju!
-->
Evidentirano

Lidija
josip2000
User
**

« Odgovor #9 : Svibanj 16, 2005, 05:45:50 »

evo ovako isprika zbog kasnjena bio je posao u nedjelju i subotu+fax tak da ne stignem
ovako rex je se ostenio 14.05.2004 tj rodjendan mu je bio prije 2 dana....tak da sada ima godinu dana...
uglavnom dosta neobican pas jer interesatno nece jesti svoju suhu hranu ali zato sve sto jeedemo mi pa makar to bio suhi stari kruh ce pojesti sam da mu se da to biti ce presretan...dok s druge strane redovno prevrne zdjelicu s svojom hranom sto mu se da...
isto tako interesano jako slabo pije vode (cak i po vrucinama ovim) te ako popije popije malo i onda isto prevrne zdjelicu(voda je mijenjana konstatno ili ima nesto u vodi sto osjeti a ne svidja mu se ili ne znam stas mu je)
inace dosta zaigran pas bas se vidi da je sretan kada je netko oko njega....sta da kazem velika maza....
interesatno takodjer jako jako se boji stranih ljudi....to mi nikako nije jasno jer nismo ga tukli niti nista nas se neboji nimalo no koga god ne pozna bjezi od njega....jer netko zna mozda zasto...ovo je dosta problematicno kada idem u setnju s njim jer onda pocne jako vuci kao da pobjdgne od prolaznika.....
i da jos jedan aktualni osjecki problem....komarci...
ne znam koliko komaraca ima kod vas ali u Osijeku ih je abnormalno mnogo....te nazalst osim ljudi grzu i zivotinje... e sada ne znam mozda je to pretjerano s moje strane ali kako da mu pomognem ako se moze uopce pomoci kada sa vani s njim branim ga koliko mogu ali ne mogu biti non stop s njim a bude mi ga zao izgrizu ka toliko za nos i sape(tamo ima manje dlake) da mu nos bude cijeli kvrgav koliko otekne....
jel mu moze sta biti od komaraca?
-->
Evidentirano
Rijeka
Moderator
Manager

« Odgovor #10 : Svibanj 16, 2005, 05:58:59 »

josip evo da ti napisem najprije za ovaj strah od ljudi...moguce je da se on boji ljudi jer se nije dovoljno kretao medu njima kada je bio stene. nitko ga nije morao tuci ili biti grub prema njemu - dovoljno je bilo da mu druzenje s ljudima bude ograniceno na vas par u obitelji. neznam kako je to kod vas bilo, ali moguce je ovo sto sam navela jer tornjaci inace nisu poznati kao plasljivci. dapace, poznati su upravo po suprotnom! vise o socijalizaciji i odgoju psa mozes naci na drugim mjestima na ovom forumu prosvrljaj malo. takoder prosvrljaj malo i po zdravlju i njezi nasih pasa pa ces tamo naci sve sto je potrebno znati o komarcima koji mogu biti opasni za tvog psa. postoje specijalne ogrlice koje odbijaju bas komarce! provjeri malo!
reako si da moras papire negdje naci...ajde reci nam od oga si ga nabavio, tko su mu roditelji i druge stvari! u svakom slucaju sretan rodendan Rexu!
-->
Evidentirano

bubica
Moderator
Developer

Ziko i Zlo

« Odgovor #11 : Svibanj 16, 2005, 06:01:15 »

SRETAN ROÐENDAN REXIÆU!!!!  
-->
Evidentirano

josip2000
User
**

« Odgovor #12 : Svibanj 16, 2005, 06:11:30 »

hvala na infou...
ovako sto se tice socijalizacije to sam citao i vodili smo ga kao malog setati svaki dan ali se vec od malih nogu bojao stranih ljudi jako i nije ga proslo dosada....
sto se tice ogrlica nisam znao hvala na informaciji pogledati cu u poljoprivrednoj apoteci ovdje ako imaj ako ne odem do pet centra ako oni
imaju....
shvacate mozda se ja previse brinem no meni bude zao kada vidim koliko ga grizu komarci bude mu njuska otecena palimo oko njega spirale one sto tjeraju komarce ali ne mogu ja njega drzati tamo da on bude premda je sada skuzio da mu to donekle otjera dio komaraca pa se zadrzava u blizini toga...
e sada nabavljen je od gospodina Ljupka Marincica uzgaijvacnica Ljupkovi tornjaci (gospodin je u Tusilovicima navedjn je kao uzgaijvac u knjizi o tornjacima)...
roditelji
HR-CH. RIK "tornjaci"
majka: LEDA KING-TOR-CROATIA...
ne znam da li treba jos sta iz rodovnice....
inace ime iz rodovnice mu je Nick (Rexu)
-->
Evidentirano
unna101
Administrator
Manager

FORNO STARR

« Odgovor #13 : Svibanj 16, 2005, 07:15:49 »

Josipe i moja una (dalmatinka) je bila dosta plaha i to odmah èim sam ju kupila prva 3 dana nije htjela ni izaæi iz svoje košare, bojala se i nas, i onda sam ja poèela da ju vodim u štenje gdje ima ljudi. Ona je uvijek pokušvala odvuæi na supratnu stranu ulice, ali ja sam prolazila namjerno baš izmeðu njih, i to ti želim reæi nije važno samo da ju vodiš meðu ljude nego kako se ti pri tome ponašaš, znaèi nemoj joj ništa govoriti tipa "ajd idemo vuæi ju ili sl) jednostavno nastavi hodat kao da nikoga nema, ne obraæaj pažnju na ljude, pas ne smije primjetit da ti na ljude drugaèije reagiraš, sa vremenom æe i on ostati bez reakcije, ja sam za poèetak prijateljima koje smo kao sluèajno sretali na ulici podjelila keksiæe za pse, pa se Una nauèila da joj se isplati prilazit drugima, i nikada ju ne tjeraj da prilazi neka ugleda keks u tuðim rukama i neka ju prijatelj pozove, ako neæe strpljenja, možda drugi put upali! Naravno, nemoj ju vodit baš gdje ima 20 ljudi poèni za poèetak na manje posjeæena mjesta.
-->
Evidentirano

josip2000
User
**

« Odgovor #14 : Svibanj 16, 2005, 07:36:33 »

prboali smo jednostavno dok ne navikne na ljude (recimo naviao je na moje prijatelje i njih zna i radje se kada dodju) no nepoznate katastrofa...
ne znam pokusati cu u svakom slucaju hvala na svajetu....
-->
Evidentirano
 Str: [1] 2 3 ... 14 Gore Ispis 
« natrag naprijed »
Skoči na:  

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines
Marketing: oglaavanje na forumu