Ljubimci Forum Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Studeni 18, 2018, 12:44:10
Forum Pomoć Traži Prijava Registracija
Novosti: U?ivajte u boravku na na?em forumu, zabavite se i educirajte kako bi i vama i va?im ljubimcima su?ivot bio lak?i i ugodniji. Posebnu pa?nju bismo vam htjeli skrenuti na Veterinarski kutak te na vrlo aktualnu temu Ne kupujte pse od ?vercera ili na farmama pasa.
O na?inu na koji forum funkcionira mo?ete vi?e nau?iti u podforumu O forumu, a molimo vas i da pa?ljivo pro?itate pravila foruma te se pona?ate u skladu s njima, tako da i dalje ostanemo najbolji, najve?i i najedukativniji forum o ku?nim ljubimcima u Hrvatskoj.

+  ljubimci-forum
|-+  FCI IV - Jazavčari
| |-+  Sekcija jazavčara (Moderator: Iv@n)
| | |-+  Pripreme za ispite u radu, izlozbe i sl.
« natrag naprijed »
 Str: 1 [2] 3 4 ... 25 Dolje Ispis
Autor Tema: Pripreme za ispite u radu, izlozbe i sl.  (Posjeta: 42288 )
Laa Laa
Maxi user

Bolje BOB nego ROB!

« Odgovor #15 : Svibanj 19, 2005, 07:25:04 »

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!
ola
Zecovi!
-->
Evidentirano

Prodajem 1 kg Canivitona forte 30 za 300 kn!
calisto
User
**

« Odgovor #16 : Svibanj 19, 2005, 07:40:37 »

Citat: Amalka
Ovaj vikend je Varazdin.

Mozda slijedeci? Ne treba nam nista, ici cemo traziti zeceve. Moze icon_question

Kak stojite sa četvrtkom? Neradni je dan  :?
-->
Evidentirano

Amalka
Our special friend

Spol: Ženski

« Odgovor #17 : Svibanj 19, 2005, 07:41:59 »

Ja mislim da u cetvrtak nemogu, jos vas obavjestim. Ali ni cetvrtak nije losa opcija. Cure?
-->
Evidentirano

Laa Laa
Maxi user

Bolje BOB nego ROB!

« Odgovor #18 : Svibanj 19, 2005, 07:51:43 »

Meni paše, samo ne odmah ujutro, imam neku grupu turista koju trebam provesti gradom. No, ako mi javiti gdje ste, mogu ja doći i naknadno.
Mi smo uvijek za zecove spremni!  :grinsz
-->
Evidentirano

calisto
User
**

« Odgovor #19 : Svibanj 19, 2005, 09:43:33 »

Hmm imam jedno pitanjce  icon_rolleyes

OK kužim za zecove, to se traži u samom IPO-u, ali zanima me kaj sa fazanima?? Je li dobro poticati psa da ih traži i "diže" i kako vi to radite? Naime, tamo di odlazim na jahanje na svakom koraku su fazani (dignem ih u pol sata desetak). Grisa je tako malena, a trava tako visoka pa ih ni ne skuži. A kad polete ni onda ne reagira  icon_sad
Šta da radim?? ...da vičem, mašem, skačem kad polete? kaj? kaj? kak da ju nabrijem na njih da laje?? (Doma na dvorištu je fest ljuta na ptice, a na terenu se samo koncentrira da me prati u stopu, a sve okolo nije interesantno)
-->
Evidentirano

Amalka
Our special friend

« Odgovor #20 : Svibanj 19, 2005, 09:59:08 »

Normalno da ju potices da "dize" fazane.

Ja sam zaboravila da nemam nijednog psa u Zagrebu za cetvrtak. Ekipa ide na Velebit i vraca se za tri tjedna.
-->
Evidentirano

Laa Laa
Maxi user

Bolje BOB nego ROB!

« Odgovor #21 : Svibanj 19, 2005, 10:08:35 »

Citat: calisto
Grisa je tako malena, a trava tako visoka pa ih ni ne skuži. A kad polete ni onda ne reagira

Ni moj Danić ne reagira na ptice, a bome ni na mačke, a bome ni na bilo koje druge žeivine.
Bila sam jako tužna zbog toga, no jedan je dan vidio ježa koji je pred njim hodao i prolajao  icon_wink
Onda se to desilo još jednom. Onda je lajao na srndaćevu kožu.
No, na ptice još uvijek ništa. Samo sada me to više ne muči, jer sam skužila da svakom psu treba dati vremena. Bude on, bude i tvoj jazek...
Isto sam tako primijetila da je jako poticajno druženje s drugim lovačkim pesekima u "divljini". Pas se počne potpuno drugačije ponašati...

Baš mi je krivo kaj Amalka nema cure za četvrtak, bez nje, druženje neće biti isto... :cry3
-->
Evidentirano

calisto
User
**

« Odgovor #22 : Svibanj 19, 2005, 12:24:23 »

Citat: Amalka

Ja sam zaboravila da nemam nijednog psa u Zagrebu za cetvrtak. Ekipa ide na Velebit i vraca se za tri tjedna.

Hehehe pa nemrem vjerovati  laughing  laughing  laughing

Blago im se!!

Nego, kak ćeš ti to stara preživjeti?? Tri tjedna bez cura   bye

Ajme već vidim veselje kad se vrate  ples  ples  ples
-->
Evidentirano

calisto
User
**

« Odgovor #23 : Svibanj 19, 2005, 12:30:35 »

Citat: Laa Laa

Ni moj Danić ne reagira na ptice, a bome ni na mačke, a bome ni na bilo koje druge žeivine......Isto sam tako primijetila da je jako poticajno druženje s drugim lovačkim pesekima u "divljini". Pas se počne potpuno drugačije ponašati...

Pa kaj ti misliš, hoće li Danić i Grisa profitirati od zajedničkog druženja i prolajati na fazane?? Ja mislim da neće  :?

Ali niš' nas ne košta da probamo organizirati jednu zajedničku šetnjicu ha??
Možda uspijemo nagovoriti opasnog Jazza i njegovu gazdaricu da nas nauče lajanju  icon_biggrin
-->
Evidentirano

Laa Laa
Maxi user

Bolje BOB nego ROB!

« Odgovor #24 : Svibanj 19, 2005, 01:06:58 »

Moramo probati, ali nikako bez Jazza!
-->
Evidentirano

Nix
Maxi user

Spol: Muški

"Strike a pose"

« Odgovor #25 : Svibanj 19, 2005, 02:08:31 »

Hej društvo jazavčara, pozdrav.
Bio sam u nedelju na radnom ispitu goniča i jamara u gateru na divlju svinju. Bilo je 15 pasa od njih i jedan oštrodlaki standard jazavčar. Gater je bio grozan, najteži koji sam ja do sad vidio, velik, obrastao niskim raslinjem i kupinama, pun kaljuža..... uglavnom, PRVO mjesto je osvojio taj mali oštrodlaki standard. Oduševio me svojim radom. Bio je najbolji i zasluženo odnio pobjedu. Ovo mu nije prvi radni ispit a niti gater, njegov vodič dosta radi s njim i mali je fantastičan. Od nedelje mi se sve više sviđaju jazeki  icon_biggrin
-->
Evidentirano

dr.vet.med
Laa Laa
Maxi user

Bolje BOB nego ROB!

« Odgovor #26 : Svibanj 19, 2005, 02:27:31 »

Joj, Nix, baš super da si nam se pridružio i što si se zarazio jazavčarskim virusom!
 :cooljump
Čini se da si ti iskusan "gateraš"...
Kao što vidiš mi tek spremamo svoje jazeke za okršaj sa divljom svinjom i tvoji će nam savjeti itekako dobro doći budući da radimo kako "znamo i umijemo"...
Informacija nigdje!
-->
Evidentirano

Pacifika
Our special friend

LoVe is in the air :)

« Odgovor #27 : Svibanj 19, 2005, 02:55:03 »

Citat: Laa Laa
Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!
ola
Zecovi!

Laa Laa pa ti si se ful nabrijala na rad icon_biggrin
Cure, nemojte me zaboraviti... icon_cry , morat cu vas maltretirati da dodjete po mene icon_redface .

Za sada Jazz laje samo u kuću, ma bude on prolajao.icon_biggrin

Nix, da li se zelis nama pridruzitisa Stellom. Treba nam netko iskusan u radu...i covjek i pas.

Amalka, pa kako ces ti prezivjeti 3 tj. bez cura? Budes isla davati nasim cuckacima podrsku ( ma zaboravi cuckace, meni treba moralna podrska)?
-->
Evidentirano

Sign on bulletin board: Puppies for sale. The only love that money can buy.
- Pam Brown
Nix
Maxi user

"Strike a pose"

« Odgovor #28 : Svibanj 19, 2005, 04:20:44 »

Hej, ma naravno nije bad, ja sam uvjek voljan pomoći koliko znam i mogu. Gdje vježbate i kad idete?
-->
Evidentirano

dr.vet.med
Nix
Maxi user

"Strike a pose"

« Odgovor #29 : Svibanj 19, 2005, 04:33:42 »

hehehe, virus baš. Da ne pretjeramo, nedam se ja od svojih terijera ali svidjeli mi se i jazeki u radu. Ma oni jako slicno rade, pa i spadaju u istu grupu FIGHTERA  boxen
Nisam ni ja jako iskusan i ne znam još sve ali učim... pošto lovci svoje metode skrivaju kao zmija noge malo kombiniram knjige :book malo iskustvo, malo spontanost, malo ih prisluškujem... a i nađe se povremeno neki dobar lovac koji pomogne..
 Stela je bila 3 na tom ispitu  :hvala  luxhello  i bio sam jako ponosan jer nismo baš puno radili...
Problem je s tim gaterom što ga je teško pronaći a i nisu u svakom gateru dobri uvjeti za početnika... lovcima je tu lakše jer znaju se međusobno tko ima gdje kakav gater i kakve svinje u njemu a idu i u lov s psima.... mada se njih može dobit na poslušnosti, vodljivosti i mirnoći na pucanj, to se može i doma uvježbat  super
-->
Evidentirano

dr.vet.med
 Str: 1 [2] 3 4 ... 25 Gore Ispis 
« natrag naprijed »
Skoči na:  

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines
Marketing: oglašavanje na forumu