Ljubimci Forum Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Studeni 18, 2018, 12:43:20
Forum Pomoć Traži Prijava Registracija
Novosti: U?ivajte u boravku na na?em forumu, zabavite se i educirajte kako bi i vama i va?im ljubimcima su?ivot bio lak?i i ugodniji. Posebnu pa?nju bismo vam htjeli skrenuti na Veterinarski kutak te na vrlo aktualnu temu Ne kupujte pse od ?vercera ili na farmama pasa.
O na?inu na koji forum funkcionira mo?ete vi?e nau?iti u podforumu O forumu, a molimo vas i da pa?ljivo pro?itate pravila foruma te se pona?ate u skladu s njima, tako da i dalje ostanemo najbolji, najve?i i najedukativniji forum o ku?nim ljubimcima u Hrvatskoj.

+  ljubimci-forum
|-+  FCI IV - Jazavčari
| |-+  Sekcija jazavčara (Moderator: Iv@n)
| | |-+  Uspjesi jazu na izlozbama
« natrag naprijed »
 Str: 1 [2] 3 4 ... 27 Dolje Ispis
Autor Tema: Uspjesi jazu na izlozbama  (Posjeta: 60980 )
Vidoda
Mini user
*

« Odgovor #15 : Svibanj 28, 2005, 10:16:37 »

Prvo,  moje moje najsrdacnije  cestitke damama i njihovim jazicama i jazekima na uspjesima u Varazdinu. Samo tako naprijed u nove radne pobjede. Imate sve jako dobre pse i imate sto pokazati.

Drugo, Kinolosko drustvo "Duga Resa" organizira izlet u Tulln 04. 06. s tim da se ide u petak navecer, a vraca poslije izlozbe. Kosta 200,00 Kn. Ima mjesta ako je netko zainteresiran. Javite cim prije.

Pozdrav svim forumasima iz Stuttgarta
-->
Evidentirano

Einmal Dackel, immer Dackel!
Valentina
Our special friend

Spol: Ženski

« Odgovor #16 : Lipanj 05, 2005, 05:56:07 »

Evo slika jazua iz Križevaca:

Jazz
http://www.moj-album.com/slike/404207/AwOJHcstZJPngtjk.v.jpg

http://www.moj-album.com/slike/404207/uzztCgPp9f_3oiSh.v.jpg

http://www.moj-album.com/slike/404207/IHovy5s5WMXsbwUO.v.jpg
kujica koja je dobila BOB

http://www.moj-album.com/slike/404207/jijU52oDaOZDts3B.jpg
http://www.moj-album.com/slike/404207/WeKv0j_qBMstK175.v.jpg
bira se BOB...

nadam se da ste zadovoljni.. icon_lol  

Amalka
Our special friend

« Odgovor #17 : Lipanj 06, 2005, 06:43:46 »

Supre slike! Ja cu svoje postaviti za tili cas, samo da ih resise-am i upload-am.
-->
Evidentirano

Laa Laa
Maxi user

Bolje BOB nego ROB!

« Odgovor #18 : Lipanj 06, 2005, 07:13:44 »

Jedna izložba, mene nema, i Valentina odmah slika!
 icon_evil
 icon_cool
Barem je slikala Danijevog brata Donija koji je odnio BOB i bio rBOG!
Bravo, Doni!
O ostalim uspjesima, Amalka i Pacifika...
-->
Evidentirano

Prodajem 1 kg Canivitona forte 30 za 300 kn!
Amalka
Our special friend

« Odgovor #19 : Lipanj 06, 2005, 08:07:53 »

Evo slikica i kratkog komentara.

Dakle, nazalost nisam slikala Jazza u ringu jer radi jako lose organizacije nisam pratila citavo sudjenje jazua jer sam pratila ring s pticarima u kojem sam izlagala bretonku. Jako dobro smo prosli. Doni je od 6 pasa u konkurenciji pobrao zasluzeno BOB-a i r. BOG-a. Jazz je dobio PRM-a i bio je odlican.

Inace opci dojmi s izlozbe, pa tako tako. Prvo, kisa je padala citavo vrijeme. Mi smo naravno doma izglasali da ne nosimo paviljon jer nam ne treba. Onda kad smo tamo dosli shvatili smo da nam je neophodan jer kisa lije ko iz kabla, pa smo trknuli ga kupiti jer nismo imali drugog izbora, ipak 4 psa nemogu biti na kisi (fuckas ljude, malo prehlade nikoga nije ubilo icon_biggrin ). Organizacija po ringovima koma. Sve je bilo izmjesano, ni jedan ring nije isao kako spada sve z brda z dola. Najurcali smo se ko ludjaci od ringa do ringa. Do samog izlaganja nisam znala kamo idem, kojem sucu. A najvise me smetalo to sto sudac za jazavcare stalno razgovara sa ljudima oko ringa. ali dobro, on je ipak sudac i moras ga respektirati.

Nagrade su bile 3kg hrane za BOG, pehar i butelja vina (u mojoj povijesti izlagannja koja traje od 1991 prvi puta vidjeno)!

Ma sve u svemu nije proslo lose s obzirom na rezultata. Nakon mene ce jos i Tiha dati svoje vidjenje izlozbe.

Ja zadovoljna!

A sada slikice:

Jazz u osnovnim pozama

A onda redom sudjenje i malo naslikavanja

Doni od Breske Zeline

Mlade kuje Zca, i Kozeprigoci Roxana koja je dobila PRM, iako je naza kujica kvalitetnije nije uopce htjela hodati.

Doni i Kozeprigoci Rafael

I Doncek kao r. BOG te pobjednik je Del dunatuli Aida

Eto, pitajte sto vas jos interesira!
-->
Evidentirano

Laa Laa
Maxi user

Bolje BOB nego ROB!

« Odgovor #20 : Lipanj 06, 2005, 08:44:55 »

Ja mogu samo reći da je Doni preeekrasan. Možda zato što je brat od Danija?  icon_cool
-->
Evidentirano

Prodajem 1 kg Canivitona forte 30 za 300 kn!
Pacifika
Our special friend

LoVe is in the air :)

« Odgovor #21 : Lipanj 06, 2005, 10:01:27 »

Meni je bilo super...pogotovo kad sam se presvukla u mnogo hm hm...ugodniju odjecu od one na slikama icon_biggrin
Jazz je bio zacudjujuce miran i veseli...hvala svima koji su ga zvali kad sam bila u ringu jer je bio jako happy kaj ga netko zove...nije se bojao i nije pokusao pojesti suca icon_biggrin
Da se pohvalim...Jazzekova sestra Blueberry je mlada europska sampionka
 icon_biggrin
-->
Evidentirano

Sign on bulletin board: Puppies for sale. The only love that money can buy.
- Pam Brown
calisto
User
**

« Odgovor #22 : Lipanj 06, 2005, 01:16:36 »

luxhello  BRAVO CURE!! Čestitke Pacifika!

Slike su super!  :cooljump
-->
Evidentirano

ružica
Super user
**

Spol: Muški

« Odgovor #23 : Lipanj 06, 2005, 03:42:25 »

super curke, clap na slikama. Amalka volim tvoje opise. Znaš reći točno što nas zanima, uz još malo humora . Ma prava si  icon_wink
-->
Evidentirano
Silly
User
**

« Odgovor #24 : Lipanj 09, 2005, 03:39:46 »

Joj ja sam malo zaostala... icon_rolleyes  icon_lol  Vidim da je već sve ispričano. Dobro ne baš sve: Dani je pobjedio mog Maxića (Amor iz Treglave), koji je dobio r.CACIB, Zen (Erni od Breške Zeline) je dobio CAC, skoro sam slučajno ukrala Amalkin češalj, i nakon natjecanja su se Max, Zen, Dani i Viola zajedno družili iskopavajući krticu čiju su rupu prethodno našli. Dobro kopali su samo Max i Viola ako se dobro sjećam, ali su Dani i Zen navijali! icon_lol  Nakraju su njih dvoje bili tako blatni..... morala sam maksa "okupati" u zdjelici za vodu icon_lol  icon_lol  icon_lol  Strava..... icon_lol  Ma bilo nam je zakon!!!! U Tullnu i Križevcima nismo bili ali idemo na klupsku KK JIG-a!
-->
Evidentirano

Piški se i kaka vani na travi! Ovo je upozorenje svim malim zločestim pesekima koji piške i kakaju u kući na tepihu! icon_smile
Silly
User
**

« Odgovor #25 : Lipanj 12, 2005, 10:27:47 »

Na klupskoj je Max osvojio CAC i 5, a Zen 4 jer je premršav. icon_rolleyes  icon_biggrin
-->
Evidentirano

Piški se i kaka vani na travi! Ovo je upozorenje svim malim zločestim pesekima koji piške i kakaju u kući na tepihu! icon_smile
Pacifika
Our special friend

« Odgovor #26 : Lipanj 12, 2005, 10:50:42 »

Na klupskoj je Jazz osvojio BIS, bio je i 3. naj mladi pas.
Sada je mladi klupski prvak icon_biggrin
-->
Evidentirano

- Pam Brown
calisto
User
**

« Odgovor #27 : Lipanj 12, 2005, 03:58:25 »

Citat: Pacifika
Na klupskoj je Jazz osvojio BIS, bio je i 3. naj mladi pas.
Sada je mladi klupski prvak icon_biggrin

Ajmeeeeeeeeee čestitaaaaaaaam!!!!!

ola
-->
Evidentirano

Amalka
Our special friend

« Odgovor #28 : Lipanj 13, 2005, 08:05:16 »

Ljudi, bilo nam je krasno. Dan je bio divan, ekipa odlicna, puno pasa i puno ljudi, jaka konkurencija u NLT-ima.

Cure su bile vrlo upecatljive. Dani je najnekakateristicniji jazu po temperamentu. Citavo vrijeme je bio bez lajne, gledao u svoju Laa-Laa-u kao u boga, ponasao se bezprijekorno.

Jazz i Tiha ko sapunica. Njih dvoje su stalno slinili jedan po drugome, a kad nije gnjavio Tihu onda smo ga mi ostali gnjavili.

Curice su bile bas slatke sa svojim malcima. Kako njih dvije paze na njih to je prekrasno. Taman dok su bile tamo doma im se kujica stenila. Svi smo slusali izvjestaj koji je stizao preko moba. Prvi koji je izasao odmah je slicio na Maxa jos dok mu se posteljica nije skinula. icon_biggrin

Bile su i moje cure. Lutale okolo, zafrkavale ekipu, Viola iskopala jamu do Kine, bilo im je bas dobro.

Jedina negativna strana je sto se jako puno pasa lose osjecalo i povracalo je. Vjerojatno zato sto su tocno u vrijeme dok se odrzavala izlozba spricali kukuruz. A ocito i Tiha ima malo osjetljiviji nos pa je i njoj bilo mrvicu losije. icon_lol

Gulas odlican, zafrkancija super, ponavljanje dogodine icon_question

Moze li sada vec dogovor za slijedeci vikend? Zecovi?
-->
Evidentirano

Pacifika
Our special friend

« Odgovor #29 : Lipanj 13, 2005, 08:20:14 »

Ja sam za, osim ako necu imati show sa Baykom.
Da li netko zna kako se zove NLT koji je dobio BIS2?
Ja sam tuzna kaj nisam jela gulas. Amalka, mi smo zaboravili platit gulas i colu...moramo se naci ovaj vikend 100% da vas pocastim u Jazzovo ime icon_biggrin
-->
Evidentirano

- Pam Brown
 Str: 1 [2] 3 4 ... 27 Gore Ispis 
« natrag naprijed »
Skoči na:  

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines
Marketing: oglašavanje na forumu