Ljubimci Forum Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Prosinac 12, 2018, 10:02:38
Forum Pomoć Traži Prijava Registracija
Novosti: U?ivajte u boravku na na?em forumu, zabavite se i educirajte kako bi i vama i va?im ljubimcima su?ivot bio lak?i i ugodniji. Posebnu pa?nju bismo vam htjeli skrenuti na Veterinarski kutak te na vrlo aktualnu temu Ne kupujte pse od ?vercera ili na farmama pasa.
O na?inu na koji forum funkcionira mo?ete vi?e nau?iti u podforumu O forumu, a molimo vas i da pa?ljivo pro?itate pravila foruma te se pona?ate u skladu s njima, tako da i dalje ostanemo najbolji, najve?i i najedukativniji forum o ku?nim ljubimcima u Hrvatskoj.

+  ljubimci-forum
|-+  FCI III - Terijeri
| |-+  Sekcija terijera (Moderator: elf)
| | |-+  Yorkshire terrier
« natrag naprijed »
 Str: 1 ... 18 19 [20] Dolje Ispis
Autor Tema: Yorkshire terrier  (Posjeta: 115245 )
lolika
New user
*

Spol: Ženski

« Odgovor #285 : Studeni 13, 2010, 11:14:39 »

Pozdrav svim ljubiteljima ove rase!  icon_biggrin  Ja imam jednu devojčicu koja je zasada J CH.Ima 15 meseci. icon_biggrin
-->
Evidentirano
kaira
New user
*

« Odgovor #286 : Prosinac 02, 2010, 06:48:14 »

istina ....Yorkici su najlijepsi psici na svijetu iako imam i drugu pasminu i ljubiteljica sam svih zivotinja ali Yorkici cu plavon svemira obozavam ih ......
sve u svemu gospodja luce ima jako slatke Yorkice a i jako mi je drago da uz svoj uzgoj nije zaboravila i one koji trebaju njenu pomoc ....mislim psi koji su napusteni i ugrozeni ......ja osobno ju neznam ali bi ju rado upoznati htijela .....jer sa svih strana sam cula o njenom velikom srcu prema zivotinjama ....a pogotovo o njenim yorkicima i hrtovima.....lijep pozdrav .....
-->
Evidentirano
Delodi
User
**

Spol: Muški

« Odgovor #287 : Rujan 14, 2011, 11:53:17 »

samo da se pohvalim ... konačno imam i svoj web i odgajivačnicu :

www.deilodi.com
-->
Evidentirano

Tara007
Mini user
*

« Odgovor #288 : Listopad 17, 2011, 08:49:48 »

Mogu li znati zasto svi spominju uzgajivacnicu iz Splita kao losu i na dr forumima se isto pise,a niko ne pise zasto?
Moze odgovor i na PP...

-->
Evidentirano
Mala Yorkica-Tere
Manager

« Odgovor #289 : Studeni 09, 2011, 12:33:20 »

ZooTycoon
mogu samo reć, pusti pesa nek uživa, ako prati ptičare nek ih prati, pes sam zna najbolje koliko može  icon_wink
Moja manja cura od manje od dvije kile, uredno je znala jurit za velikim psima (pogotovo ako su imali štap u njušci)  lmao i čak ih je dost dobro uspjela pratit, a inače idem s njima u šetnju po brdima, planinama, po snjegu kiši (u prijevodu moji psi su psi a ne lutke - tj. nisu samo u stanu) i niš im ne fali.
-->
Evidentirano

YorkieMax
New user
*

« Odgovor #290 : Oľujak 06, 2013, 09:45:31 »

Pozdrav ljudi icon_biggrin
Vidim da je ovo bio zanimljiv topic pa neznam zasto se stali pricati.
Mi bismo vam se pridruzili ako je netko voljan pricati?

Ja imam yorkica od 1.5god. zove se Max icon_wink
-->
Evidentirano
AnteTina
New user
*

Spol: Muški

« Odgovor #291 : Svibanj 08, 2013, 01:07:35 »

Bilo je zanimljivo citati sve o yorkijima iz prve ruke...steta sto je negdje stalo...imam par pitanja za postaviti i molio bi odgovor sto prije moguce...imamo yorkija starog skoro 4 mjeseca,za 2 dana ce napuniti 4 mjeseca i vrlo je zivahan,prave karakteristike yorkija,laje na sve sto se mice kad se naljutim,podignem prijeteci prst,naljuti se mene...samo sto nema papire,nazalost...kod vrhunskog veterinara u najboljoj veterinariji Buba u Zagrebu je dobio potvrdu da je yorksirski terijer...sad ne znam dal je to on ili netko drugi,usi su se same podigle sa 3 mjeseca,slusa sve naredbe u roku od par dana sto je dobro...ali opet htio bih vas pitati dal je to on?

http://img267.imageshack.us/img267/6712/mhveitckeelgmqmbzrzfsa.mp4

A drugo pitanje glasi...ja zivim na cetvrtom katu bez lifta,a Paddy obozava ici na stepenice na cetvrti kat,tako se razigra na tim stepenicama da me izaziva ko ce prvi na 4 kat,cak i na spustanju...a neki su rekli da to nije dobro za njega zbog kicme da ce mu puknuti...a drugi su rekli da su yorkiji snazni i otprni na sve i neumorni (uvjerio se kad sam se igrao s njim,on bi jos i jos)...sto napraviti?Da ga nosim na stepenicama ili da ga pustim da ide po stepenicama?Unaprijed zahvaljujem na odgovoru!
-->
Evidentirano
 Str: 1 ... 18 19 [20] Gore Ispis 
« natrag naprijed »
Skoči na:  

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines
Marketing: oglašavanje na forumu