Ljubimci Forum Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Listopad 30, 2014, 01:56:58
Forum Pomoć Traži Prijava Registracija
Novosti: Uživajte u boravku na našem forumu, zabavite se i educirajte kako bi i vama i vašim ljubimcima suživot bio lakši i ugodniji. Posebnu pažnju bismo vam htjeli skrenuti na Veterinarski kutak u kojem na vaša pitanja odgovara Tamara Ferari Miškulin - Veterinarska ambulanta Kućni ljubimci te na vrlo aktualnu temu Ne kupujte pse od švercera ili na farmama pasa.
O načinu na koji forum funkcionira možete više naučiti u podforumu O forumu, a molimo vas i da pažljivo pročitate pravila foruma  te se ponašate u skladu s njima, tako da i dalje ostanemo najbolji, najveći i najedukativniji forum o kućnim ljubimcima u Hrvatskoj.

+  ljubimci-forum
|-+  Mali oglasi
| |-+  Mali oglasi (Moderator: Krešo)
| | |-+  Amariuss - Karolina Hitrec
« natrag naprijed »
 Str: [1] Dolje Ispis
Autor Tema: Amariuss - Karolina Hitrec  (Posjeta: 36 )
Kuki
New user
*

« : Listopad 28, 2014, 05:45:56 »

Da li netko zna kakvi su psi iz ovog uzgoja i sam uzgajivać
Navodno da ima shih-tzu i bishon hanavezere
Zainteresiran sam za kupnju , pa da budem siguran šta kupujem
Unaprijed hvala
-->
Evidentirano
Nextto
User
**

« Odgovor #1 : Listopad 28, 2014, 06:54:20 »

imas je na facebooku icon_smile pitaj je kakve pse ima
a na jednoj stranici imas nj.legla icon_smile

ovdje njezin oglas, ima 12 glasova sve po pet zvijezdica

http://zoomanija.com/AMARIUSS

ovdje kazu da ilegalno trguje psima:

http://forum.dnevnik.hr/dnevnik/h/37525/neometano-trguju-psima-zahvaljujuci-rupama-u-zakonu
radomir Jecmenica
Prije 2 godina
Posteto ti ... nisam ti ja smjestila tv... već drugi toliko da znaš Pristigla poštax Karolina HitrecPoštovana gđo. Hitrec, Šaljem Vam mail prema dogovoru. Molim Vas pomozite mi ... 1. 5. (Prije 3 dana) Poštovana gđo. Hitrec, Šaljem Vam mail prema dogovoru. Molim Vas pomozite mi ... Karolina Hitrec1. 5. (Prije 3 dana) Učitavanje... Karolina Hitrec 1. 5. (Prije 3 dana) za mene Poštovana gđo. Hitrec, Šaljem Vam mail prema dogovoru. Molim Vas pomozite mi barem kontaktima, ukoliko sami odlučite ne izlaziti u javnost s ovom pričom. Naime, uz sav angažman policije, najčešće se u 'Lijepoj našoj' nešto pomakne tek kad se mobilizaraju mediji. Sigurno ćete se složiti da bi najbolja prevencija ovakvog tipa kriminala bila medijsko razotkrivanje počinitelja.Očekujem Vaš mail, ovanje svi gledatelji i citatelji. Ovako dostavljam vam mail,da vidite novinarske lazi,dolje navedena novinarka izjavljuje kako nas je nasla preko oglasa,ali ovo potvrdjuje kako je u dogovoru sa tkz,Milenom,sa snimka dogovarala snimanje.

A znas kakvi su danas nabaci lazno ime i pljuj po konkurenciji.  icon_mrgreen
-->
Evidentirano

Moj život traje između 10 i 15 godina. Prije nego me kupiš imaj na pameti da će svako odvajanje od tebe, za mene bit bolno.
Daj mi vremena kako bi shvatio što od mene tražiš
Imaj povjerenja u mene – to mi je važno
Ja nikad ne zaboravljam. Zato pazi kako se ponašaš prema meni.
Ja imam zube kojima vrlo lagano mogu slomiti kosti na tvojim rukama. Ali ja to neću učiniti. Sjeti se toga svaki put kada me želiš udariti.
Prije nego vičeš na mene, jer smatraš da sam lijen i tvrdoglav zapitaj se dali me što muči?! Možda ne dobivam pravu hranu, možda sam predugo bio na suncu/hladnoći ili je moje srce preslabo.
Pazi na mene i kad ostarim. Svi starimo, pa i ti.
Kada mi je teško ne govori da to više ne možeš gledati ili da si umoran od mene. Zašto? Sve mi je lakše kad si uz mene.
Ne ljuti se na mene i ne kažnjavaj me zatvaranjem. Ti imaš posao, slobodno vrijeme i prijatelje. Ja imam samo tebe.
Pričaj sa mnom ponekad. Iako ponekad ne razumijem tvoje riječi, prepoznajem tvoj glas kad mi govoriš.
Kuki
New user
*

« Odgovor #2 : Listopad 28, 2014, 07:13:55 »

Mene zanima da li ima tko pse iz njenog uzgoja !
Mislim da te zvjezdice ništa ne znače, ipak komentari puno više govore
Nažalost nemam fejs pa nemogu vidjeti a ni pitati.
puno oglasa ima na njuškalu pa me zanimalo da li netko više zna o uzgajivaću i svemu ostalom.
Ne želim biti od onih koji kupuju mačka u vreći
-->
Evidentirano
Nextto
User
**

« Odgovor #3 : Listopad 28, 2014, 07:25:22 »

Ne mogu ti pomoci u tom pogledu, al ono sta iz iskustva znam da je najbolje da se spremis i svojim ocima vidis. Nekad znaju tudje slike krast pa objavit kao svoje, il izgled psa uljepsat nego sto zaista izgleda...
-->
Evidentirano

Moj život traje između 10 i 15 godina. Prije nego me kupiš imaj na pameti da će svako odvajanje od tebe, za mene bit bolno.
Daj mi vremena kako bi shvatio što od mene tražiš
Imaj povjerenja u mene – to mi je važno
Ja nikad ne zaboravljam. Zato pazi kako se ponašaš prema meni.
Ja imam zube kojima vrlo lagano mogu slomiti kosti na tvojim rukama. Ali ja to neću učiniti. Sjeti se toga svaki put kada me želiš udariti.
Prije nego vičeš na mene, jer smatraš da sam lijen i tvrdoglav zapitaj se dali me što muči?! Možda ne dobivam pravu hranu, možda sam predugo bio na suncu/hladnoći ili je moje srce preslabo.
Pazi na mene i kad ostarim. Svi starimo, pa i ti.
Kada mi je teško ne govori da to više ne možeš gledati ili da si umoran od mene. Zašto? Sve mi je lakše kad si uz mene.
Ne ljuti se na mene i ne kažnjavaj me zatvaranjem. Ti imaš posao, slobodno vrijeme i prijatelje. Ja imam samo tebe.
Pričaj sa mnom ponekad. Iako ponekad ne razumijem tvoje riječi, prepoznajem tvoj glas kad mi govoriš.
Kuki
New user
*

« Odgovor #4 : Listopad 28, 2014, 07:40:59 »

hvala Nextto
nadam se da će mi netko moći odgovoriti
-->
Evidentirano
 Str: [1] Gore Ispis 
« natrag naprijed »
Skoči na:  

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave