Ljubimci Forum Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Lipanj 24, 2018, 02:04:00
Forum Pomoć Traži Prijava Registracija
Novosti: U?ivajte u boravku na na?em forumu, zabavite se i educirajte kako bi i vama i va?im ljubimcima su?ivot bio lak?i i ugodniji. Posebnu pa?nju bismo vam htjeli skrenuti na Veterinarski kutak te na vrlo aktualnu temu Ne kupujte pse od ?vercera ili na farmama pasa.
O na?inu na koji forum funkcionira mo?ete vi?e nau?iti u podforumu O forumu, a molimo vas i da pa?ljivo pro?itate pravila foruma te se pona?ate u skladu s njima, tako da i dalje ostanemo najbolji, najve?i i najedukativniji forum o ku?nim ljubimcima u Hrvatskoj.

+  ljubimci-forum
|-+  FCI II - Pinèeri, šnauceri, molosi i švicarski planinski psi
| |-+  Sekcija pinèera i šnaucera
| | |-+  Sekcija pinèera i šnaucera - Slike naših pasa (Moderatori: Iv@n, elf)
| | | |-+  Nasi patuljasti pinceri - "Mali Zmaj"
« natrag naprijed »
 Str: 1 ... 8 9 [10] Dolje Ispis
Autor Tema: Nasi patuljasti pinceri - "Mali Zmaj"  (Posjeta: 31552 )
kazak
Super user
**

Spol: Ženski

« Odgovor #135 : Oujak 10, 2011, 10:08:39 »

Èestitamo na uspesima pasa  i novim šampionatima !
Puno poljubaca od malih šnaucera  pusica
-->
Evidentirano

CRNO SREBRNI PATULJASTI  NAUCERI HOUSE KAZAK
www.housekazak.com
Zorica-malizmaj
User
**

« Odgovor #136 : Oujak 11, 2011, 10:22:18 »

Hvala puuuuno! Uzvracamo  pusica malim i velikim bradonjama! pinklove1
-->
Evidentirano

Obozavam moje Male Zmajeve
www.malizmaj.co.rs
Zorica-malizmaj
User
**

« Odgovor #137 : Oujak 15, 2011, 08:48:37 »

Mi opet imamo lepe vesti iz Nemacke.

Na klubskoj izlozbi PSK-OG-schau Gladbeck (Nemacka) 13.03.2011. Loony Mali Zmaj osvojio je V1 i BOB a Jupiter Mali Zmaj - V. Sudio je Mr. Hans Lange (D).

Na internacionalnoj izlozbi CACIB Offenburg takodje 13.03.2011. Cedric Mali Zmaj osvojio je V1 CAC. Sudija je bila Mrs. Rossier (Svajcarska).

-->
Evidentirano

www.malizmaj.co.rs
Zorica-malizmaj
User
**

« Odgovor #138 : Oujak 21, 2011, 02:41:39 »

U subotu pre dva dana nam je stigla nasa prva nemacka pincerica (Deutscher Pinscher) SAMBA Black Bohemia ostenjena 18.11.2010. Mozda ste videli nas post na FB. Black Bohemia je poznata i cenjena ceska odgajivacnica. Na zalost, posle naseg dogovora i rezervacije Sambe odgajivac Kristyna Klichova je iznenada umrla (iako je bila mlada zena). Tako je Samba stigla kod nas par meseci ranije nego sto je planirano. Malena je veoma perspektivna, nadamo se da ce se lepo predstavljati na izlozbama. Njena majka je kuja uvezena iz Finske, Ch Dn Sw Cz Inter Aida Adelanta Hickson. Sambin otac je pas Black Bohemia uzgoja potvrdjen kao veoma kvalitetan priplodnjak (i njegov otac je uvezen iz Finske) Ch Cz Pl Sk VDH Inter UNO Black Bohemia. Nemam jos uvek Sambine slike u stavu (potrudicemo se da ih bude sto pre) one neobavezne ste pretpostavljam videli vec na FB. Evo njenih roditelja:

Otac Uno Black Bohemia:

Majka Aida Adelanta Hickson:

-->
Evidentirano

www.malizmaj.co.rs
Lilla i Odella
Mini user
*

moje crno blago

« Odgovor #139 : Oujak 23, 2011, 12:52:41 »

Zmajiæi dragi clap i èestitke od srca na svim postignutim uspjesima, samo tako nastavite i dalje  heart

...Naravno i velika dobrodošlica Sambi, njoj nikada neæe biti dosadno sa vašim patuljcima  lmao... baš mi je drago da ste se odluèili i za Njemaèkog pinèa, jer stvarno je rasa nepravedno zapostavljena na ovim prostorima..vrijeme je da se ljudi upoznaju pobliže s njom.

...Jedva èekam da vidim Sambu uživo, a do tada ogromna pusica vama i veselom društvu Zmajeva  heart heart
-->
Evidentirano
Zorica-malizmaj
User
**

« Odgovor #140 : Oujak 23, 2011, 01:39:16 »

Drage moje, hvala puuuuno! pusica Videcete naravno Sambu (alias Laru, jer nasa patuljica pincerica Samba poludi kad kazemo to ime) a nadam se da ce se razviti onako kako obecava.  heart
-->
Evidentirano

www.malizmaj.co.rs
Zorica-malizmaj
User
**

« Odgovor #141 : Srpanj 25, 2012, 12:11:36 »

Nas bas duugo nije bilo... Malo (ili malo vise  icon_wink) se svadjamo sa vremenom  icon_wink Potrudicemo se da budemo redoniji na nasoj temi. Toliko je vec vremena proslo da ne mogu sve novosti sad ni napisati ali, bice tu bar najvaznije.  icon_biggrin

Evo najpre novosti sa nekih vecih izlozbi.

Izvestaj sa prestizne izlozbe u Nemackoj, jedne od najvecih,  11.05.2012. VDH-Europasiegerschau Dortmund, sudija je bio Vilmos Kardos iz Maðarske:

Naš najuspešniji predstavnik IntCh MultiCh Loony Mali Zmaj osvojio je 1. Place u poèasnom razredu, Ch Jupiter Mali Zmaj osvojio je V1 CAC u razredu šampiona! Ponosni smo na naše momke! Sve èestitke i naša zahvalnost vlasnicima Micaeli i Torstenu Daun!

Loony & Jupiter Mali Zmaj:

Ch Cedric Mali Zmaj osvojio je EXCL2, R.CAC u otvorenom razredu i R.CACIB!! Èestitke vlasnici Corinni Loffler! Ponosni smo na našeg Cedrica! Takoðe Grisu Mali Zmaj 12.05.2012. je položio Mentatlity test, sreæni smo i ponosni takoðe i na Grisua! Velika zahvalnost vlasnici Corinni Loffler za ljubav i brigu prema našim momcima!

20.05.2012.  Svetska izlozba pasa, nas Cedric Mali Zmaj je bio prvi u otvorenom razredu, Excl1 i CACA!!! Velika zahvalnost i cestitke vlasnici Corinni Loffler!

Na najprestiznijoj izlozbi u Nemackoj sto se pincera tice, na godisnjoj izlozbi pincer snaucer kluba Nemacke - 08.07.2012. PSK Jahressiegerauslese Saarbrücken (Germany) - imali smo tri predstavnika!

Cedric Mali Zmaj - razred sampiona - Excl1 CAC ISPU Jahressieger 2012 !!!
Ramona Mali Zmaj - pocasni razred - Plz1
Cosima Mali Zmaj - razred sampiona - Excl2

Cedric Mali Zmaj:

-->
Evidentirano

www.malizmaj.co.rs
Zorica-malizmaj
User
**

« Odgovor #142 : Kolovoz 09, 2012, 09:55:11 »

heej Jos jedan Mali Zmaj postao je sampion Nemacke VDH! lgh  04.08.2012. na  VDH CACIB Schau Bremen nas Jupiter Mali Zmaj osvojio je V1, CAC, CACIB i BOB! lgh Sudija je bila Mrs. T.A. Pillement-Heijden iz Holandije. Sa ovom titulom nas Jupiter je ispunio uslov i postao sampion Nemacke VDH! king Kome nije poznato, u Nemackoj su organizovani po klubovima i klubovi izdaju rodovnike pa imaju i sampione kluba. Da bi pas bio sampion kluba PSK tj. sampion Nemacke PSK, treba da osvoji 5 puta V1 na klubskim izlozbama. Da bi bio sampion Nemacke VDH (VDH je njihov nacionalni kinoloski savez) treba da osvoji 6xCAC. Nije lako i stoga smo veoma ponosni na nase VDH sampione. Sada je Jupiter Mali Zmaj klubsieger, sampion Nemacke VDH, Luksemburga i Srbije i kandidat za intersampionachamp Veoma smo zahvalni vlasnicima Micaeli i Torstenu Daun koji se jako trude oko njihovih Malih Zmajeva, Jupitera i Loony-a.
 ola
-->
Evidentirano

www.malizmaj.co.rs
Zorica-malizmaj
User
**

« Odgovor #143 : Kolovoz 13, 2012, 11:12:32 »

Evo nas opet sa novim rezultatom. Na 2xCACIB Insbruk MALI ZMAJevi su osvojili:

RAMONA MALI ZMAJ - honor class - 2xCAC, Champion of Austria!!!
CEDRIC MALI ZMAJ - champion class - CAC, R.CAC, CACIB, BOB, International Champion!
LOONY MALI ZMAJ - honor class - CAC!

Na zalost zbog gustog saobracaja (i velike daljine) Mici i Torsten su zakasnili na prvu izlozbu pa je Loony izveden samo drugog dana. Sudija prvog dana bio je Niksa Lemo (Cro) a drugog Biasolo Giuliano (I).

-->
Evidentirano

www.malizmaj.co.rs
Zorica-malizmaj
User
**

« Odgovor #144 : Kolovoz 14, 2012, 06:29:14 »

Aktualna legla:

Leglo R1 - Romeo, Rhonda, Rose Mary i Rosarita icon_smile Svi imaju oborene usi i odlicne repove, svi su izlozbenog potencijala, muzjak i najmanja zenkica Rosarita imaju izuzetno tamnu crvenu boju, Rhonda takodje samo mozda za nijansu svetliju ali opet, vrlo tamnu a Rose Mary najvise lici na oca, ona ima lepu crvenu jasnu i jednaku po telu. Inace, otac ovog legla Deus Mali Zmaj sada zivi u Nemackoj i u uzgoju je (u odgajivacnici).  Stenci se prodaju.

Najpre muzjak Romeo:

04.08.2012.

Ova je slika od pre mesec dana, nismo poslednji put napravile ni jednu uspelu, nije bas bio voljan da saradjuje a posle nismo imale vremena da ponovimo.

Rhonda:

heart

Rose Mary:

brzo brzo icon_smile

Rosarita:

kao vetar  inlove:
-->
Evidentirano

www.malizmaj.co.rs
Zorica-malizmaj
User
**

« Odgovor #145 : Kolovoz 14, 2012, 06:41:32 »

Da dodam: oba roditelja imaju certifikate za pregledane oci i patelu. Otac Deus je 28 cm visine, majke Victoria 30.5-31cm. Nadam se da ce stenad imati visinu negde izmedju, cini mi se Rosarita i mozda Rose Mary ce biti kao otac a Rhonda i Romeo ocekujem do 30 cm da ce narasti. Svi stenci imaju odlican puppy zagrizaj, poceli su sa promenom sekutica, Romeo, Rhonda i Rose Mary vec imaju sve P1.
-->
Evidentirano

www.malizmaj.co.rs
Zorica-malizmaj
User
**

« Odgovor #146 : Srpanj 01, 2014, 06:40:41 »

Pozdrav svima! Nije nas bilo dugo, skoro dve godine! Moracemo da budemo azurniji icon_smile Puno toga se kod nas promenilo.

Najpre cu vam predstaviti nasu princezu No. 1 - LOTUS MALI ZMAJ - MALENA.

Malena je ViceJuniorEuropeanWinner, intersampion, sampion Srbije i Rumunije, Grand sampion Rumunije, klubski pobednik Srbije i Rumunije, kandidat za sampiona Madjarske i Hrvatrske.

Par njenih slika

Free possing, na izlozbi u Osijeku prosle godine icon_smile
-->
Evidentirano

www.malizmaj.co.rs
Zorica-malizmaj
User
**

« Odgovor #147 : Kolovoz 25, 2014, 05:20:02 »

Nasa MALENA - LOTUS MALI ZMAJ  sad ima leglo. Tata je nas pas uvezen iz najpoznatije svedske odgajivacnice i jedne od najcenjenijih, THENEICAN'S XPOSE - PUNKAS. U leglu imamo 4 steneta, oni su vec napunili 4 meseca. icon_smile tri nsu zenkice, Alisa, Angela i Amber i jedan je decko, Astro.

Alisa verovatno ostaje kod nas, Angela ce ici u Austriju, Astro u Spaniju a Amber verovatno u Svedsku.

Alisa:
(nije kupirana, samo se razmahala repom)

Angela:

Amber:

Astro:
-->
Evidentirano

www.malizmaj.co.rs
 Str: 1 ... 8 9 [10] Gore Ispis 
« natrag naprijed »
Skoči na:  

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines