Ljubimci Forum Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Studeni 20, 2018, 01:34:10
Forum Pomoć Traži Prijava Registracija
Novosti: U?ivajte u boravku na na?em forumu, zabavite se i educirajte kako bi i vama i va?im ljubimcima su?ivot bio lak?i i ugodniji. Posebnu pa?nju bismo vam htjeli skrenuti na Veterinarski kutak te na vrlo aktualnu temu Ne kupujte pse od ?vercera ili na farmama pasa.
O na?inu na koji forum funkcionira mo?ete vi?e nau?iti u podforumu O forumu, a molimo vas i da pa?ljivo pro?itate pravila foruma te se pona?ate u skladu s njima, tako da i dalje ostanemo najbolji, najve?i i najedukativniji forum o ku?nim ljubimcima u Hrvatskoj.

+  ljubimci-forum
|-+  FCI II - Pinčeri, šnauceri, molosi i švicarski planinski psi
| |-+  Sekcija švicarskih planinskih pasa
| | |-+  Sekcija švicarskih planinskih pasa - Slike naših pasa (Moderatori: Iv@n, Gibb)
| | | |-+  *** Nasmiješeni Berny i mali vražićak - Aron & Zed ***
« natrag naprijed »
 Str: [1] 2 3 ... 214 Dolje Ispis
Autor Tema: *** Nasmiješeni Berny i mali vražićak - Aron & Zed ***  (Posjeta: 164510 )
Gibb
Moderator
Manager

Spol: Ženski

Anđeo & Zvijer

« : Prosinac 15, 2006, 09:45:44 »

Nastavak teme - http://www.ljubimci-forum.com/index.php?topic=2923.0

Danas je bio dan D. :-)
Od jutra smo se veselili da nam još jedan dlakavac dođe raditi probleme. *hiihi*
Ja sam jutros Arona oprala da bude lijepi - mirišljavi i čisti. Svi jako dobro znate koliko se on voli valjati, ne? E, a kupali smo ga prije kaj... kojih tri tjedna za cacib. Dakle... koja je to smazanoča išla sa njega, ne bi vjerovali! Još sam si ja mislila kak to neće biti tako jako... svi su mi govorili da nije toliko smazan kako ja govorim, ali, ali!!! Je bio! :-))
No dobro... evo sve sam bliže uključenju Zeda. :-)
Iza kupanja sam ga ja prvi put išla onak malo, nakon puno brisanja sa ručnikom isfenirati, naravno ne sa toplim zrakom, totalno hladnim, na najslabije, bez grijanja ali ipak da bude malo brže suh da ne smoči sve kao inače. I Aron je bio predobar! Nakon Ivinog uređivanja meni je dao da ga malo zezam i oko uheka (jer se Ivi nije dao oko uha) i baš smo se lijepo zabavili sa našim brzim expresnim sušenjem (inače traje satima :-) )
Prošlo je još jedno vrijeme, mi smo stavili sve što nam je palo na pamet visoko i na mjesto, a onda!!!!
Išli smo veterinaru po Aronovu zadnju pikicu. hihi Jesam vas?
No dobro, nakon veterinara smo išli po već znate koga icon_mrgreen
Tamo su nas dočekale Altea i mama Pia koje su nas glasno najavile.
Aron je ostao sa curama u dvorištu dok smo se mi još malo otišli poigrati sa štencima solo. heart
Od zadnjeg vikenda su svi opet jako narasli, ma predivni svi od reda!
A onda je došlo vrijeme da i njih dvoje upoznamo :-)
Aron je bio cijeli sretan da napokon vidi oko čega smo se mi to cijelo vrijeme vrtili (vidio nas je kroz staklena vrata iz dvorišta).
Malički je malo cvilio u autu dok je Aron bi potpuno miran i proučavao cijelu situaciju. Iz auta do doma sam ja nadrapala sa oba dvoje. Tata je nosio hranu, mami je Zed bio težak a Aron je stalno htio gledati što to ja radim i kamo idem, pa sam i Zeda nosila i Arona vodila pokraj sebe (zapravo ga je mama držala na lajni ali je cijelo vrijeme bio uz mene).
Doma je bilo sve čudno! Zedu je bilo čudno gdje je došao, Aronu je bilo čudno tko je to došao, a nama je bilo čudno jer smo opet imali štene doma nakon duže vremena, ali dobro, snašli smo se.
Imali smo namjeru po Nevenovom dobrom savjetu odmah ga voditi van. I lijepo smo si mi to isplanirali da ga vodimo u dvorište, ali taman kako se doma opustio, vidim spušta guzu, pa brzo van… e ne! Tamo mu je opet sve bilo čudno, pa nije htio. Ajde dobro! Bude prvo na novine pa kasnije vani radio :-))
Nakon toga je dobio svoj prvi obrok kod nas koji je odmah smazao! Pa čovječe, skoro pa da je i samu zdjelicu popapao :-))
E a to je bio pravi cirkus - mi smo znali da moramo namočiti, ali koliko? Pa već dugo nismo namakali hranicu, kada je dovoljno... pa smo opet zvali Petru a odgovor je bio lijepi i jednostavni – kada se namoči, tj. kada postane mekano :-).
I tako je prošlo prvo pipi, prvi obrok i prvo kakanje.
Nakon što je on dobio svoj obrok, ja sam otišla sa Aronom van da obavi svoje, a kada smo se vratili doma Api (od Šlampeka – Apia) ga je imala čast prva upoznati :-).
U to vrijeme Zed je već zaspao ko klada, uopće se nije dao omesti. Aron ga je samo malo ponjušio i otišao svojim putem.
Zed je spavao kojih pola sata, a sada malo cviljuka, zbunjen je, ali kako ne bi bio, no biti će sve dobro. Aron je isto zbunjen i stalno izbjegava Zeda i pažljivo pokraj njega što brže prođe kada mora lmao
Eto, to je za sada. Nije bilo nikakvih naglih reakcija od Arona, samo dobre i izbjegavajuće :-)

P.S. Hvala svima koji ovo potpuno novo iskustvo prolazite sa nama, pa ću se potruditi što prije staviti slikice.  wnk
-->
« Zadnja izmjena: Veljača 26, 2007, 03:36:24 Gibb » Evidentirano

elf
Moderator
Manager

Spol: Muški

« Odgovor #1 : Prosinac 15, 2006, 09:51:24 »

lucky za slike!
Baš mi je drago da j e stigao mali Zed  heart
-->
Evidentirano

Za sve to vridi, ma ne i za nas...
max
Administrator
Manager

« Odgovor #2 : Prosinac 15, 2006, 09:52:43 »

megahappy megahappy Čestitke na maloj prinovi! I pusica Aronu da što lakše istrpi odrastanje malog Zeda icon_mrgreen
-->
Evidentirano

"Dogs are not our whole lives, but they make our lives whole!"
iserek
Manager

There's a love that lingers always...

« Odgovor #3 : Prosinac 15, 2006, 09:55:04 »

heart heart heart divno!!! heart heart heart
 jump čestitke i puno pusica pusica pusica
-->
Evidentirano

"Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away."
loo
Maxi user

Loo rođendan 6.11.

« Odgovor #4 : Prosinac 15, 2006, 09:57:50 »

Baš krasno  heart  heart  heart-napokon je mali Zed došao! heart heart heart
Super da je upoznavanje dobro prošlo  icon_biggrin  icon_biggrin-ali nisam ja ni sumljala jer Aron je jako dobar dečko i zna se on ponašati sa malim novim beacom!
Pusa  pusica  pusica Aronu i Zedu!
Jedva čekam slikice.... icon_biggrin
-->
Evidentirano

Iv@n
Moderator
Developer

« Odgovor #5 : Prosinac 15, 2006, 09:58:57 »

ola super!!!!!!!!!!!!!!

puno  pusica pusica ljepotanima heart heart
-->
Evidentirano
surefire
Administrator
Manager

Istina iznad svega

« Odgovor #6 : Prosinac 15, 2006, 10:00:58 »

Baš mi je drago da je prvi dan protekao dobro, jedva čekam čitati što će biti dalje... pusica Zedu i Aronu.
-->
Evidentirano

Api
User
**

« Odgovor #7 : Prosinac 15, 2006, 10:34:36 »

Evo da se pohvalim imala sam čast prva vidjeti novog malog dlakavca(od kako je stigao)...nemoram vam niti govoriti koliko je slatki...joj da mi je jedna takva beba...mali je stvarno ppprrrreeesssllaatttkkkiiiii!!!!! heart
pusica od Apia obojici!
-->
Evidentirano

prevelika slika u potpisu
Gibb
Moderator
Manager

Anđeo & Zvijer

« Odgovor #8 : Prosinac 15, 2006, 10:49:20 »

Evo slikica love2

Uređeni Aron :-)

I kod mame Pie

Nisam uspijela uhvatiti, ali u jednom trenu su ga gledali svi od jednom, zajedno u sjedečem položaju ko TV. heart

I tu su svih 8 heart

pozdravljanje...

Prvo papanje kod nas

I pajki hura

(oči mu izgledaju plave od flesha, ali to je samo zjenica plava, oko mu je inače tamno)

(evo tu se skoro vidi kako mu je inače oko, ne plavo :-) )

-->
Evidentirano

PiSiZ
Maxi user

« Odgovor #9 : Prosinac 15, 2006, 10:55:08 »

megahappy megahappy megahappy

ach-nee ach-nee ach-nee ach-nee ach-nee ach-nee ach-nee ach-nee

pusica pusica pusica pusica pusica pusica pusica pusica

heart heart heart heart heart heart  heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart
-->
Evidentirano

elf
Moderator
Manager

« Odgovor #10 : Prosinac 15, 2006, 10:55:43 »

Ja ne mogu vjerovati kako je ovo predivno stvorenje  heart
Ima li nešto ljepše od ovoga?  heart heart
-->
Evidentirano

Za sve to vridi, ma ne i za nas...
Iv@n
Moderator
Developer

« Odgovor #11 : Prosinac 15, 2006, 11:57:40 »

love2 love love love love

Moramo pod hitno na neko druženje heart lucky
-->
Evidentirano
Gibb
Moderator
Manager

Anđeo & Zvijer

« Odgovor #12 : Prosinac 16, 2006, 12:02:14 »

Neću ga voditi na nikakva velika druženja dok ne dobi sva cijepiva, ali Aron je uvijek spreman za druženja icon_wink
-->
Evidentirano

Iv@n
Moderator
Developer

« Odgovor #13 : Prosinac 16, 2006, 12:17:27 »

Da, naravno nisam ni mislio prije icon_wink

Samo ja pričam nebuloze, mi sad ne možemo na druženje, Ira se tjera, a i Peggy se treba uskoro protjerati icon_redface
-->
Evidentirano
Azriela
Super user
**

**Rea**

« Odgovor #14 : Prosinac 16, 2006, 12:35:36 »

heart malo

stvarno sam bez komentara pinklove1

pusica pusica deckima
-->