Ljubimci Forum Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Studeni 20, 2018, 12:56:08
Forum Pomoć Traži Prijava Registracija
Novosti: U?ivajte u boravku na na?em forumu, zabavite se i educirajte kako bi i vama i va?im ljubimcima su?ivot bio lak?i i ugodniji. Posebnu pa?nju bismo vam htjeli skrenuti na Veterinarski kutak te na vrlo aktualnu temu Ne kupujte pse od ?vercera ili na farmama pasa.
O na?inu na koji forum funkcionira mo?ete vi?e nau?iti u podforumu O forumu, a molimo vas i da pa?ljivo pro?itate pravila foruma te se pona?ate u skladu s njima, tako da i dalje ostanemo najbolji, najve?i i najedukativniji forum o ku?nim ljubimcima u Hrvatskoj.

+  ljubimci-forum
|-+  FCI II - Pinčeri, šnauceri, molosi i švicarski planinski psi
| |-+  Sekcija švicarskih planinskih pasa
| | |-+  Sekcija švicarskih planinskih pasa - Slike naših pasa (Moderatori: Iv@n, Gibb)
| | | |-+  *** Nasmiješeni Berny i mali vražićak - Aron & Zed ***
« natrag naprijed »
 Str: 1 ... 210 211 [212] 213 214 Dolje Ispis
Autor Tema: *** Nasmiješeni Berny i mali vražićak - Aron & Zed ***  (Posjeta: 164508 )
Josi
Manager

Spol: Ženski

« Odgovor #3165 : Svibanj 27, 2010, 03:28:44 »

Ja svratih pogledati par fenomenalnih slika,kad ono ništa  icon_eek slap
-->
Evidentirano

Palicanka
Manager

Jedini! :*

« Odgovor #3166 : Lipanj 02, 2010, 07:56:29 »

Ok, za ovoliko izbivanje sa foruma, mora da "padne" neki izvestaj iz Malnitza!  icon_cool
-->
Evidentirano

Qui me amat, amet et canem meum.
Gibb
Moderator
Manager

Anđeo & Zvijer

« Odgovor #3167 : Lipanj 08, 2010, 10:02:09 »

Evo da vam se malo javimo... Bas sam grozna, jos nisam stavila ni zadnje slike u snijegu od zime (a sada vise nema smisla), a novih slika nemamo. Gazdarica se ubija na faksu i jednostavno nema vremena za slikanje.... Eto ove godine nista od od Mallnitza, ili barem nista od Sennenhunde festivala, cekamo da nam se tata vrati pa mozda se cak i popnemo malo u nase drage Alpe, no budemo vidjeli...
Zedonja nam se bas muci sa alergijom zadnjih par tjedana i ne znamo sto cemo sa njim... bio je bas nesto bubini jedno vrijeme (povisena temp) i opcenito je bio 'nikakav', samo je spavao po cijele dane... nakon antibiotika i puno posjeta vetu, je sada dobro sto se tice kako se osjeca i pov. temp. ali se na tu bubicu koju je imao (sto zapravo ne znamo tocno sto mu je bilo, prvo smo mislili piroplazmoza, ali je nalaz bio negativan, pa lime bolest sto je isto bilo negativno) nadovezala ta glupa alergija koja nikako da prode a ne znamo od cega mu je tocno... prvo smo mislili na neku travu u dvoristu, ali redovito kosimo i nije mu bas bolje... a nista nismo mjenjali (hrana ista bila, sada smo mu uzeli malo 'fancy' hills) u njegovoj okolini na sto bi mogao reagirati...
Redovito ga parem i cistim ranice koje si radi kad se svrbi sa rozim plivaseptom i mazem betadinom koji prakticki preko noci pomaze, ali alergija mu se brze siri po tijelu (odnosno to sto si svrbi) nego sto ranice uspiju prolaziti... Da ga vidite ne bi ga prepoznali, smrsavio je i prakticki je celavi.... ne znam, valjda ce biti bolje uskoro.
Aroncek je super, iz dana u dan je sve mladi umjesto stariji. Postaje sve veca maza (sto je strasno nesto) i kao neka beba vise se zeli igrati i maziti nego kada je bio stene. A da kucnem (kuc, kuc, kuc) zdrav i agilan da bolje ne moze biti. Pokazuje koliko mu fali agility jer redovito skace kroz prozor kada se neko vrati doma lmao Da, ako je prozor otvoren a neko sa autom dode doma, umjesto da ode na ulazna vrata van, skace kroz prozor koji gleda na ulaz u dvoriste, jer ipak je to kraci put lmao
Jos mjesec i nesto... pa ce onda mozda biti slikica icon_wink
puno slinavih pusica od A i Z
-->
Evidentirano

Tihomir
Manager

« Odgovor #3168 : Lipanj 08, 2010, 03:51:50 »

Ajoj, Zedonja... ajde sto prije ozdravi  lucky lucky

i vrati kilazu  icon_biggrin lucky

mogu si misliti kak to izgleda kad maleni berner djipne kroz prozor  icon_eek lmao

jel Aron tak docekiva i goste  icon_cool

a gazdarica nek dobro zapne i pocisti taj faks  lucky

pusica
-->
Evidentirano
Palicanka
Manager

« Odgovor #3169 : Lipanj 08, 2010, 04:37:54 »

A koju hranu su ranije papali? Jer u principu nije skroz nemoguce da je odjednom postao alergican. Tacnije, ne odjednom, nego je mozda to tinjalo u njegovom organizmu vec neko vreme pa je sada buknulo toliko da i vi mozete da primetite.
I sta imaju od zastite? Frontline? Advantix? Kiltix? Scalibor? Scudo?
Pada mi na pamet alergija na buve, jer sam sa proslim psom imala slicnu situaciju i ispostavilo se da je tako i da preparat koji smo mu nanosili nije vise jednako delovao te su buve mogle da se namnoze i naprave problem.

Nadam se da se brzo oporaviti pa onda pravac Alpi u prirodu i planine, i slicice!  lucky
-->
Evidentirano

destroyer
Super user
**

Spol: Muški

najbolji prijatelj

« Odgovor #3170 : Lipanj 08, 2010, 08:28:39 »

Drago nam je zbog Arona, kakva mazica...
-->
Evidentirano

zara0306
Developer

..tu u meni još ima snage za sve dobre i loše dane

« Odgovor #3171 : Lipanj 08, 2010, 09:29:23 »

Puno  lucky za Zedonju da bude bolje   pusica heart
-->
Evidentirano

Tajana_ri
Manager

Komandos

« Odgovor #3172 : Lipanj 08, 2010, 10:29:41 »

Uf, Zedonji hrpu lucky lucky
A sad vidim na koga je moj ludi Bernie lmao Također sve luđi i mazniji kao i braco heart
Samo ti riješi fax, lako za slike icon_biggrin
 pusica pusica
-->
Evidentirano

Gibb
Moderator
Manager

Anđeo & Zvijer

« Odgovor #3173 : Lipanj 09, 2010, 07:54:18 »

Palicanka - jeo je Canidae vec nekoliko godina?, ne znam... sada mu dajemo Hills od kojeg je stalno pak gladan icon_rolleyes
Dobivaju mjesecno Frontline Combo, i sigurno nema buhe jer je toliko celav, toliko mu pada dlaka od te alergije da bi vidjela i najmanju tockicu... tako da sam za to sigurna... ostalo ne znamo?
Tihomir - samo one koje zna i naravno kada dode Pizza  icon_mrgreen
Hvala svima na figicama, nadam se da ce mu to uskoro proci...
-->
Evidentirano

Gibb
Moderator
Manager

Anđeo & Zvijer

« Odgovor #3174 : Lipanj 18, 2010, 06:58:08 »

Evo malo slikica od 4 mjeseca kad se gazdarica prvi i zadnji put igrala sa novim objektivom jer nakon toga vise nije imala vremena icon_sad

Zedonja je nesto bolje, koza mu vise nije crvena, osjetljiva, i ne svrbi ga toliko.... jos je ocelavio, kako su mu ranice zacijelile, tako mu je dlaka padala, ali osim prhutanja koze sada je puno bolje, nadam se da ce tako i nastaviti lucky

Jos nekih pola mjeseca, a onda sam gotova sa ispitima pa ce biti vise slikica (nadam se) icon_smile

pusica od AiZ
-->
Evidentirano

destroyer
Super user
**

Spol: Muški

najbolji prijatelj

« Odgovor #3175 : Lipanj 23, 2010, 08:45:36 »

clap za Zedonju, a  lucky za gazdaricu!! Drago nam je da mu je bolje, sad samo strpljivo, najgore je prošlo pusica
A slike zvijerkica su uvijek prekrasne, bez obzira na datum  icon_mrgreen
-->
Evidentirano

Gibb
Moderator
Manager

Anđeo & Zvijer

« Odgovor #3176 : Listopad 22, 2010, 09:32:34 »

Upozorenje: ova tema je neaktivna bar 120 dana.
Osim ako sigurno želite odgovoriti na ovu temu, molimo da razmotrite otvaranje nove teme.

Dakle stvarno nas dugo nije bilo ovdje icon_smile a vidim da vam nismo bas previse ni falili... :-)

Danas sam nakon duuugo vremena uzela fotic u setnju i imala vremena obraditi te slike da ih postavim na forum. Takoder sam usput skinula sa kartice i slike sa mora iz 7. mjeseca pa vam to sve govori...  lmao

Aron i Zed su super, uzivaju kao i uvijek. Pogotovo sada kada je zahladilo. :-) Jedino sto se promijenilo je sto je svaki od njih godinu dana stariji. Zed je proslavio svoj 4! rodendan, a Aron za dva tjedna slavi svoj 6! rodendan. Strasno kako vrijeme brzo ide... A Gibbich nas je ostavio sa samo 5 godina i dva mjeseca... vrijeme nam je proletilo u treptaju oka icon_sad

Pa evo tih par novih slika... a sljedece onda opet za godinu dana? Nadam se da ne...

pusica od AiZ
-->
Evidentirano

Rijeka
Moderator
Manager

mudrica Vaja & crno-bijela flekava kokošarka Lili

« Odgovor #3177 : Listopad 22, 2010, 09:37:51 »

i ja se nadam da ne  heart heart

ovo s godinama  icon_cry aron je vajina generacija  icon_cry
-->
Evidentirano

tferari is my special friend
Tajana_ri
Manager

Komandos

« Odgovor #3178 : Listopad 22, 2010, 09:43:18 »

Uh, ne spominji godine...Nas u 1.mj čekaju 4.i 5. godina već icon_sad
Lijepo ih je vidjeti opet heart pusica
-->
Evidentirano

Palicanka
Manager

« Odgovor #3179 : Listopad 22, 2010, 11:52:04 »

Nažalost i mi razumemo strah od godina, posebno što ni Papijevi roditelji nisu poživeli duže od 6....  icon_cry
Zato se trudimo da ne razmišljamo puno o tome, i da svaki dan uživamo u suncu i novom jutru...  heart

Baš sam juče bila na topiku, nedostajali su mi A&Z i lepe slike... telepatija...  icon_biggrin

pusica vas Papi i ja!
-->
Evidentirano

Str: 1 ... 210 211 [212] 213 214 Gore Ispis 
« natrag naprijed »
Skoči na:  

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines
Marketing: oglašavanje na forumu