Ljubimci Forum Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Prosinac 18, 2018, 02:56:38
Forum Pomoć Traži Prijava Registracija
Novosti: U?ivajte u boravku na na?em forumu, zabavite se i educirajte kako bi i vama i va?im ljubimcima su?ivot bio lak?i i ugodniji. Posebnu pa?nju bismo vam htjeli skrenuti na Veterinarski kutak te na vrlo aktualnu temu Ne kupujte pse od ?vercera ili na farmama pasa.
O na?inu na koji forum funkcionira mo?ete vi?e nau?iti u podforumu O forumu, a molimo vas i da pa?ljivo pro?itate pravila foruma te se pona?ate u skladu s njima, tako da i dalje ostanemo najbolji, najve?i i najedukativniji forum o ku?nim ljubimcima u Hrvatskoj.

+  ljubimci-forum
|-+  FCI II - Pinčeri, šnauceri, molosi i švicarski planinski psi
| |-+  Sekcija pinčera i šnaucera
| | |-+  Sekcija pinčera i šnaucera - Slike naših pasa (Moderatori: Iv@n, elf)
| | | |-+  Brkobradate CRT njuške
« natrag naprijed »
 Str: [1] 2 3 ... 96 Dolje Ispis
Autor Tema: Brkobradate CRT njuške  (Posjeta: 115040 )
MELODIA
Maxi user

« : Lipanj 02, 2007, 11:21:44 »

Vidimo da niti jedan CRNI RUSKI TERIJER ovdje još nema svog topica pa evo za početak da se predstavimo:

Ova moja dvonožna sa smiješnom kapom je svoj nick Melodia uzela iz dijela mog službenog imena Nord Praid Melodia Beloy Nochi. Inače se odazivam na NIKITA. Upoznat ću vas ovdje sa puno mojih crnih prekrasnih prijatelja od kojih su neki, kao ja, stigli iz naše daleke domovine Rusije. Sve nas je više u Hrvatskoj i jako nas to veseli. Sada ide jedna fotkica da vidimo da li smo savladale postavljanje fotkica:

-->
« Zadnja izmjena: Lipanj 14, 2010, 01:53:41 elf » Evidentirano
dida_bjelovarac
Mini user
*

Spol: Muški

Kyron

« Odgovor #1 : Lipanj 02, 2007, 07:02:47 »

welcome NIKITA.
-->
Evidentirano
gwenda
Manager

Spol: Ženski

« Odgovor #2 : Lipanj 02, 2007, 07:33:49 »

welcome nikita i melodia
-->
Evidentirano

zauvijek u mom srcu nerisa,nelly,ces,dia,gwenda,vali i fata
www.ferarica.com
nina_d
Manager

..ti svitliš...

« Odgovor #3 : Lipanj 02, 2007, 10:55:49 »

dobro nam došli!
-->
Evidentirano

MELODIA
Maxi user

« Odgovor #4 : Lipanj 02, 2007, 11:28:59 »

Hvala puno na dobrodošlici. Evo da kažem malo više o sebi.

Ovako sam prošle godine doputovala, ko prava Petrogradska princeza:

Bila sam jako živahno štene. Hm… mislim… živahna sam još uvijek, ali više nisam štene…

Puno su me mazili:

…igrala sam se s Donom:

tu imam 6 mjeseci:

pa su me vodili na more:

… i Heart je bio sa mnom, tu smo na izletu na Velebitu:

obožavali smo navečer šetati plažom:

I eto, narasla sam dovoljno da mogu gledati preko ovog velikog zida:

Hi hi, da vidite samo kako su prolaznici zbunjeni kad me ovako vide u ravnini svojih očiju:

Stvarno nemam pojma zašto?!?!

Upoznat ću vas pobliže sa svojim prijateljima – crnoruskoterijerskim njuškama u sljedećem nastavku.
-->
« Zadnja izmjena: Lipanj 03, 2007, 09:25:59 Iv@n » Evidentirano
loo
Maxi user

Loo rođendan 6.11.

« Odgovor #5 : Lipanj 03, 2007, 08:48:04 »

Dobro nam došli!  lgh  lgh  lgh  lgh  lgh
Slikice su prekrasne  heart  heart  heart  heart......koja je to bila mala crna pahulica koja je izrasla u prekrasnog psa  pusica  pusica
Pozdrav od prijateljice s livade Loo  pusica i jedva čekamo sljedeću turu slikica da upoznamo još crnoruskoterijerskih njuškica lucky  lucky  lucky
-->
Evidentirano

gwenda
Manager

« Odgovor #6 : Lipanj 03, 2007, 08:51:19 »

predivne slike male ruskinje love3 love3 love3
-->
Evidentirano

zauvijek u mom srcu nerisa,nelly,ces,dia,gwenda,vali i fata
www.ferarica.com
Cucla
Mini user
*

« Odgovor #7 : Lipanj 04, 2007, 11:12:35 »

Bok svima! Ja sam Nikitina čovjekolika frendica, a ovu dolje sa smiješnom kapom poznajem samo kad je skine.  icon_lol Nikita tu i tamo pokuša ukrasti dotičnu kapicu ali Melodia se ne da, još ima brze reflekse!

Nikitu sam, naravno, upoznala preko Melodie. Stjecajem okolnosti to je bio prvi put da sam došla u doticaj s tom pasminom, a Nikita je toga dana bila četvrti crni ruski terijer kojeg sam imala priliku upoznati. Naše prijateljstvo počelo je baš na njezinom teritoriju - u dvorištu. Kad upoznajete crnog ruskog terijera važno je da vas njegov vlasnik dostojno predstavi svojem sumnjičavom čupavcu tako da on shvati da imate dobre namjere. Toga sam dana naučila da su curke sumnjičavije i da će neko vrijeme biti grintave, tek toliko da se vidi da one drže tri ćoška u kući. Nikita mi je poput prave domaćice pokazala sve što zna i što bih i ja trebala znati. Skočila je na krevet i rekla: 'Av!' ('Moje!'), licnula je nešto iz zdjelice, pogledala me i upozorila: 'Av!'('Nemoj da ti padne na pamet!'), zatim je optrčala stan i dvorište i naglasila, još jednom da ne zaboravim: 'Av, av!' ('U psećim zemljišnim knjigama ovo je sve na moje ime!') i na kraju mi demonstrirala kako je opasna kad ganja mačke. Ne znam kako bih vam opisala taj prizor, ali ima neke veze s balerinom i Labuđim jezerom. Eto, na to je nalikovalo njezino đipanje.  pinklove1

Evo, dosta za ovaj post. Još jedan savjet, ponesite u džepu pseće čokoladne bombone, to uvijek pali!  pusica
-->
Evidentirano
Terrierlover
Mini user
*

« Odgovor #8 : Lipanj 05, 2007, 11:24:27 »

Dobrodošli Melodia i Nikita welcome
-->
Evidentirano

MELODIA
Maxi user

« Odgovor #9 : Lipanj 05, 2007, 04:10:44 »

Hi Loooo, kak se dugo nismo srele na livadi! Sada počinju vrućine pa ćemo se svi opet viđati u isto vrijeme  icon_mrgreen

Gwenda, baš bih voljela upoznati ovu tvoju krasotu sa sličice! Imam par frendica dobermanki. Kad norimo po livadi, ljudi bježe na sve strane. Misle da se tučemo! A mi se samo igramo! Mislim da te ova Moja dvonožna treba, njena frendica je izvukla jednu dobermanku u jako lošem stanju iz šinteraja. Sada se oporavlja, a kad se malo oporavi, moramo joj svi pomoći da nađe prave udomitelje. Nemaju svi dlakavci sreće ko ja!

Terrierlover, tvoj nick sve govori! Jesi li imala priliku nekog od nas crno-rusa upoznati uživo?

Cucla, vauuuu, kak da ljudima objasnim koliko te volim?! Možda da me slikaš sljedeći put kad ti skočim na haubu i urlam od sreće jer si došla?! Nisam te pitala, su ostali tragovi moji kandža na autu????
Joj, navijam da uspije tvoj plan i da postaneš vlasnica jedne male zločestoće slične meni! Avuuu, nitko sretniji od mene kada čujem da sve više mojih Rusa ide u ruke pravim ljudima. Mi brkobradati izgledamo malo opasno, ali smo zapravo takve maaaaze! Kako samo da uvjerimo ljude da smo savršeni kućni ljubimci, a ne čuvari što glume čemprese?!

Slinava pusica svima,

Nikita-zmajček
-->
Evidentirano
Cucla
Mini user
*

« Odgovor #10 : Lipanj 05, 2007, 08:16:29 »

Nikitice, ljubnem te u njuškicu crnu!  pusica I ja tebe jako volim! Kad si već spomenula kaskaderski skok na auto moram te nahvaliti ljudima kako si ti divna putnica. I niš ne brini, ti si mi samo capama ispolirala auto, a grebu ga nepažljivi ljudi na parkiralištu. Mislim da imaš predispozicije za rad u prometnoj policiji!  icon_lol
Dragi moji, moram vam ispričati kako je to putovati s Nikitom. Možda bi netko pomislio da veliki paso na stražnjem sicu i nije tako sretna kombinacija, naročito ako imamo na umu da je Nikita živahna i znatiželjna curica, no moja slatkica je u autu savršeno mirna. U auto uskače s ushićenjem u očima i isprva se smjesti kao kakva kraljevna na sredini sica tako da lijepo može gledati van kroz prednje staklo, pa malo lijevo, desno i otraga. Nikita voli promatrati zagrebačke fasade, prolaznike i plaziti jezik drugim vozačima. Omiljena joj je zabava držati ravnotežu na zavojima. Kad izađemo na autoput i zgrade iščeznu, Nikita guzu smjesti na stražnju klupu, prednje cape podfrkne na pod, a glavu stavi kod ručne kočnice, između prednjih sjedala. Tako može osluškivati Melodijin i moj razgovor, pratiti zbivanja vani i drijemati. Ja ju tu i tamo laktom drmnem u nosić kad mijenjam brzine, a ona mi povremeno vrati cijeđenjem sline niz ruku.  icon_lol Nadam se da ću uspjeti staviti fotku gore da vidite kako to izgleda. Melodia joj stavi pod glavu i cape torbu i ručnik tako da joj bude udobnije. Tijekom vožnje gotovo i zaboravim da je u autu jer zaspe, pa možete zamisliti kak me štrecne kad se ona potajice probudi, a ja u retrovizoru iznenada spazim nešto veliko i crno!
A sad da objasnim zašto je Nikita skočila od radosti na auto. Ona, naime, ima jednu tajnu sposobnost da među stotinama drugih automobila na bilo kojem mjestu, u bilo koje vrijeme i na bilo kojoj udaljenosti prepozna mojeg limenka, upaljenog ili ugašenog. Jel to ona zapamtila tablice ili šta, nije mi jasno, a ona mi ne želi reći. Kao što rekoh, cura je stvorena za posao u prometnoj policiji!  icon_biggrin
Nikita, hvala ti na lijepoj željici!

-->
« Zadnja izmjena: Lipanj 21, 2007, 12:23:50 Cucla » Evidentirano
Cucla
Mini user
*

« Odgovor #11 : Lipanj 06, 2007, 11:51:04 »

S vremenom sam se isprakticirala pa sam na zadnje sjedište uz Nikitu smjestila još jednog crnog rusa, Hearta. Njih dvoje se zgužvaju otraga pa kad izađu iz auta prvo što im je na pameti jest otresanje, da se iz dvije crne grude vrate u prvobitnu formu!  icon_biggrin

-->
« Zadnja izmjena: Lipanj 21, 2007, 12:26:38 Cucla » Evidentirano
BRITA UNIQUE
User
**

« Odgovor #12 : Lipanj 06, 2007, 03:55:48 »

Koja mala mustra tj veeeeeelika puno pozdrava i dobro nam došla  welcome   pusica pusica pusica pusica pusica pusica welcome
-->
« Zadnja izmjena: Lipanj 07, 2007, 05:43:27 Iv@n » Evidentirano

Terrierlover
Mini user
*

« Odgovor #13 : Lipanj 08, 2007, 09:38:54 »

Vidjela sam jednog u Zadru i privlace poglede gdje god da se pojave, od tada sam se dosta informirala o njima i sve su mi drazi i drazi.
-->
Evidentirano

MELODIA
Maxi user

« Odgovor #14 : Lipanj 08, 2007, 11:39:34 »

Da, da! I u Zadru nas ima! Mali zgodan Casper je novi tamo! Prošlo ljeto smo mi, Nikita i Heart bili glavne atrakcije. Od Kalelarge do orgulja smo hodali skoro sat vremena jer se stalno netko htio slikati s nama. Došlo mi je da lajem DOLAAAAR, ko Arapi kad se hoćeš slikati s devom, ali ova Moja nema baš trgovačkog duha... Ko da ne zna koliko smo oblizeka mogli tako zaraditi! A kako su nas tek slikali kad smo u "Na po ure" jeli girice... Samo su bljeskali aparati dok smo mastili brkove!

Nego ljudi, ja sam se zapravo krenula malo potužiti. Šišala me sada prava ruska groomerica i baš sam se napatila. Uz to, vidjela sam i braću ruse što su iz Rusije tri dana putovali autobusom na ovu glupu izložbu. Joooj, ima Moja pravo kad kaže da sam sretan pas. Ovako ležeći na njenom krevetu dok ona piše u moje ime, baš si mislim kak sam dobro u životu prošla!
-->
Evidentirano
 Str: [1] 2 3 ... 96 Gore Ispis 
« natrag naprijed »
Skoči na:  

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines
Marketing: oglašavanje na forumu