Ljubimci Forum Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Studeni 15, 2018, 09:38:58
Forum Pomoć Traži Prijava Registracija
Novosti: U?ivajte u boravku na na?em forumu, zabavite se i educirajte kako bi i vama i va?im ljubimcima su?ivot bio lak?i i ugodniji. Posebnu pa?nju bismo vam htjeli skrenuti na Veterinarski kutak te na vrlo aktualnu temu Ne kupujte pse od ?vercera ili na farmama pasa.
O na?inu na koji forum funkcionira mo?ete vi?e nau?iti u podforumu O forumu, a molimo vas i da pa?ljivo pro?itate pravila foruma te se pona?ate u skladu s njima, tako da i dalje ostanemo najbolji, najve?i i najedukativniji forum o ku?nim ljubimcima u Hrvatskoj.

+  ljubimci-forum
|-+  FCI IV - Jazavčari
| |-+  Sekcija jazavčara (Moderator: Iv@n)
| | |-+  IPO, RADNI ISPITI - REZULTATI
« natrag naprijed »
 Str: 1 ... 7 8 [9] 10 Dolje Ispis
Autor Tema: IPO, RADNI ISPITI - REZULTATI  (Posjeta: 29190 )
aruba
Manager

« Odgovor #120 : Lipanj 08, 2006, 09:07:20 »

Evo broj telefona gospodina Nebojše Švrake on će vam najbolje sve objasniti što vas interesira 00387 65 666 762. Sretno i vidimo se u subotu.
-->
Evidentirano
Hrga
Mini user
*

Spol: Muški

« Odgovor #121 : Lipanj 08, 2006, 11:37:46 »

Ako ide neko iz Zagreba i okolice, a zna put neka se javi.
-->
Evidentirano
Amalka
Our special friend

Spol: Ženski

« Odgovor #122 : Lipanj 08, 2006, 12:43:25 »

Mi neidemo, nazalost.

Nego, prizna li se bosanski IPO u HKS-u, kao nas IPO i njime se omogucava parenje?
-->
Evidentirano

aruba
Manager

« Odgovor #123 : Lipanj 08, 2006, 02:01:29 »

Logično mi je da se prizna IPO je IPO ma gdje se polagao, ali treba pitati kompetentnije. Žao mi je što ne dolazite.
-->
Evidentirano
Hrga
Mini user
*

« Odgovor #124 : Lipanj 08, 2006, 04:46:57 »

Zašto ne bi vrijedio, mišljenja sam da su njihovi ispiti bilo koje vrste puno kvalitetniji od naših bar što se jamara tiče.
-->
Evidentirano
Laa Laa
Maxi user

Bolje BOB nego ROB!

« Odgovor #125 : Lipanj 09, 2006, 07:28:46 »

Vidiš...
Ja se tu baš ne bih složila s tobom...  icon_confused
-->
Evidentirano

Prodajem 1 kg Canivitona forte 30 za 300 kn!
Amalka
Our special friend

Spol: Ženski

« Odgovor #126 : Lipanj 09, 2006, 07:41:23 »

Generalno gledajuci oni imaju vise pasa jamara pa je samim time i konkurencija jaca. A o samoj kvaliteti organiziranih natjecanja ne zelim raspravljati jer nisam ni na jednom bila  icon_sad

Jos jednom, pitajte g.Gagica jesu li njegovom prijatelju priznali IPO. Mislim da smo jednom pricali da njegov pas nije mogao pariti neku Hrvatsku kuju jer je imala bosanski IPO. Jos se malo raspitajte.

Ali nije na odmet da pas polozi i 2 IPO-a  icon_wink
-->
Evidentirano

Hrga
Mini user
*

« Odgovor #127 : Lipanj 09, 2006, 02:57:54 »

Mogu vam jedino reči da otiđete tamo i probajte položiti IPO. Javite mi di je lakše položiti.
I molim te daj mi reci koji je IPO (za jamare) ove godine kod nas  kvalitetno odrađen i koja su to g.suci odradili.
-->
Evidentirano
BR
User
**

« Odgovor #128 : Lipanj 10, 2006, 10:30:55 »

Hi društvance icon_wink
eto nažalost ja sam se vratio jučer prekasno sa puta da bi stigao osložiti si stvari za put na IPO u BiH  icon_sad

Što se tiće HKS-a i priznavanja ispita, HKS je članica F.C.I-a i samim time se obvezao priznati sve, baš sve ispite položene prema pravilnicima koje je priznao F.C.I., i koje su sudili F.C.I.-evi kinološki sudci, ako je netko zbog ispita imao problema trebao se obratiti F.C.I.-u imeni su odugovlačili sa tet.br. za štence radi toga jer kuja ima ispite položene po pasminskim pravilnicima u mađarskoj i jer po HKS-ovom imena nisu bila kako treba, a to je riješio jedan mail F.C.I.-u njihov odgovor sam dobio u 3 dana i HKS je to morao prihvatiti, HKS bi imao pravo tako nešto ograničiti ali samo za autohtone pasmine...

što se tiče kvalitete pasa držim da i mi i BiH a i druge države EX YU imamo kvalitetnih jamara, a što se tiče kvalitete suđenja i održavanja ispita, držim da pas nemože niti po jednom važećem pravilniku dobiti iz vodoljubivosti nikakvu ocijenu ako ga npr. vodič mora baciti u vodu ili pas koji neče lajati u rovu več samo na kotlu izvana...., da ne govorim o sljedoglasnosti...

A da ne spominjem vrijeme u kojem se kod nas održavaju ispiti, kakva je u to vrijeme vegetacija.... i dr.... icon_sad

namještanja i poklanjanja ocjena nažalost ima svagdje, ali mi hrvati to nebi smjeli nikome prigovarati ... bar ne dok nam kinologiju vode sudci kojima psi netrebju niti doči na ispit da bi im dali ocjene i pustili ih u uzgoj.... pa nek se voditelji uzgoja dalje bakću s time.... icon_mad

Ako će netko sutra biti na utkmici u Gradišci možda se i vidimo tamo icon_wink
A svim takmičarima unaprijed želim dobru kob lucky
-->
Evidentirano
aruba
Manager

« Odgovor #129 : Lipanj 12, 2006, 08:55:26 »

U subotu je održan IPO za jamare u Gradišci ( Bosna). Prvo su radili pucanj, zatim smo išli u gater do svinja, nakon toga rađena je voda, zatim rov na jazavca i lisicu.
U nedjelju je održana brzinska utakmica na lisicu ( vrijeme 1 minuta) bilo je 30 pasa 5 jazavčara i 25 NLT. Grga je ponio titulu.
-->
Evidentirano
Laa Laa
Maxi user

Bolje BOB nego ROB!

« Odgovor #130 : Lipanj 12, 2006, 09:58:28 »

Ovo je stvarno zanimljivo.
U gateru se ispitivala sljedoglasnost!  icon_rolleyes
Pa po kojem je to pravilniku?
A i kaj je bilo s krvnim tragom?

Gledatelji su imali i dosta kometara na pristupanju polaganja rova.
Tužno, pretužno...  icon_cry icon_cry icon_cry
-->
« Zadnja izmjena: Lipanj 12, 2006, 10:55:41 Laa Laa » Evidentirano

Prodajem 1 kg Canivitona forte 30 za 300 kn!
aruba
Manager

« Odgovor #131 : Lipanj 12, 2006, 01:08:11 »

U gateru su polagali sljedoglasnost i vidoglasnost. Znači da odlaju kad osjete trag i da odlaju kad vide svinju.
Utakmica je brzinska na lisicu imali su 1 minutu.
-->
Evidentirano
Nix
Maxi user

"Strike a pose"

« Odgovor #132 : Lipanj 12, 2006, 01:23:33 »

sljedoglasnost i vidoglasnost u gateru na svinje!!??? tpeek wow new_shocked new_Eyecrazy

Dobro da im nisu dali srne pa na njih to ispitivali  hehehe hehehe hehehe

I mene bas zanima po kojem su to pravilniku ispitivali discipline u gateru!? Pa kaj nema tam divljih zeceva???
Steta sto nisam ja dosao na takav IPO. Na divlje svinje. Pa svi psi bi mi bili u 1 nagradnom razredu   laughing
-->
Evidentirano

dr.vet.med
aruba
Manager

« Odgovor #133 : Lipanj 12, 2006, 02:21:39 »

Biće opet na proljeće pa ko voli nek izvoli.
-->
Evidentirano
TERI
New user
*

« Odgovor #134 : Lipanj 12, 2006, 04:41:53 »

Ko nemože na pošteno neka dođe u prolječe u Gradišku.
Objasni mi molim te 3 nr. na brzinskoj na lisicu a psa niste ni izvadili iz gajbice.

-->
Evidentirano
 Str: 1 ... 7 8 [9] 10 Gore Ispis 
« natrag naprijed »
Skoči na:  

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines
Marketing: oglašavanje na forumu