Ljubimci Forum Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Studeni 18, 2018, 01:11:18
Forum Pomoć Traži Prijava Registracija
Novosti: U?ivajte u boravku na na?em forumu, zabavite se i educirajte kako bi i vama i va?im ljubimcima su?ivot bio lak?i i ugodniji. Posebnu pa?nju bismo vam htjeli skrenuti na Veterinarski kutak te na vrlo aktualnu temu Ne kupujte pse od ?vercera ili na farmama pasa.
O na?inu na koji forum funkcionira mo?ete vi?e nau?iti u podforumu O forumu, a molimo vas i da pa?ljivo pro?itate pravila foruma te se pona?ate u skladu s njima, tako da i dalje ostanemo najbolji, najve?i i najedukativniji forum o ku?nim ljubimcima u Hrvatskoj.

+  ljubimci-forum
|-+  FCI I - Ovčarski i govedarski psi (osim Švicarskih govedarskih pasa)
| |-+  Sekcija njemačkih ovčara (Moderatori: Frenchi, JANA)
| | |-+  Uzgajivačnice njemačkih ovčara u HR
« natrag naprijed »
 Str: 1 ... 3 4 [5] 6 Dolje Ispis
Autor Tema: Uzgajivačnice njemačkih ovčara u HR  (Posjeta: 57858 )
CroRipke
Mini user
*

« Odgovor #60 : Rujan 13, 2010, 03:32:49 »

Vidiš opreznosti nikad dosta! Dobro da si pitao  icon_wink
ali avans je uplaćen...nema veze, valjda ću sljedeći put biti oprezniji, ako pas bude na roditelje, dobro je...

icon_redface
-->
Evidentirano
CroRipke
Mini user
*

« Odgovor #61 : Rujan 13, 2010, 06:04:07 »

NESPORAZUM!
Evo maila od uzgajivača:
Evo upravo sam završio vani sa psima i vidim da imam poštu. Evo ovako da ti
ja napišem par riječi što te zanima: Bavim se sa uzgojem i školovanjem pasa
od 1994.god. i licencirani sam instuktor za obuku službenih i sportskih pasa
pri Hrvatskom kinološkom savezu i imam diplomu Ministarstva obrane RH. Kod
kuće imam uzgajivaćnicu njemačkih ovčara, samojeda, maltezera i chow-chow
pasminu pasa, te školu pasa. Svi moji psi manje-više posjeduju rodovnicu ali
ja za štence ne pravim "papire" zbog konačne cijene šteneta (sa papirima bi
koštao tri puta više) Znači tvoj pas je maximalno čistokrvan samo što mu
nisam pravio papire iz razloga da bude jeftijiji (kao što sam napisao)
Njegovi roditelji su preci svjetskih šampiona- njegov tata "HOBBY VON
PANONIANSEE" je sin AREX-a PANONIANSEE koji je bio sedmi u svijetu, a mama
je "MERRY VON ROPAL" kćerka "RABMA VON MONS CLAUDIUS" koji je bio svijetski
prvak 2003 god. Evo to je porijeklo od tvojega "CESARA" Cesar će ići kod
veterinara na pregled, dobiti će inekciju protiv bolesti tako da budeš
siguran da je zdrav.Uz njega ćeš dobiti knjižicu cijepljenja-putovnicu koja
ti je garancija da je "CESAR" čistokrvan pas, zdrav i zaštićen od svih
bolesti.

evo sad imate imena pa provjeravajte, štenci NEMAJU rodovnicu, no to mi i nije važno neću ih voditi na izložbe, kao što možete vidjeti u gore napisanom, rezultati pasa su dobri...drago mi je što sam sve skontao i što nema više nesporazuma... icon_mrgreen
Pozdrav...slike stavljam čim dođe Cesar
-->
Evidentirano
Lelly
Super user
**

Spol: Ženski

English setter - gentleman with style

« Odgovor #62 : Rujan 13, 2010, 06:23:16 »

majke mi čistokrvan je i ti mu vjeruješ..... pa se ti trudi, traži parnjaka, plačaj masu para za parenje, prijave legla, pedigree, export... da sve bude po pravilima a on tu štanca štence kako bi kupcima BILO JEFTINIJE ...  ko ti garantira da je to pas tih pasa??? nitko ... možda su mama bero i jožica. tata bero susjedov vučjak a mama moja kuja parena već jedno 8 puta. 8x5 recimo štenaca, 0 rashoda, ??? prihoda = 'dobar' uzgaivač ... oprosti al za mene to nije uzgoj .... psa se kupuje za slijedećih 15 godina cca. i kada ima papire imaš uvid u situaciju da je sve po pravilima i da je to taj pas ..... a ovo je sve na bazi kao što već rekoh reko kazao... zato mi ovdje imamo temu šverca di svi dođu kad je već prekasno ...  no eto ako ti njemu vjeruješ na riječ ... pa sretno ti bilo..... 
-->
Evidentirano

English JetSetters" width="516" height="84" border="0
CroRipke
Mini user
*

« Odgovor #63 : Rujan 13, 2010, 06:48:28 »

majke mi čistokrvan je i ti mu vjeruješ..... pa se ti trudi, traži parnjaka, plačaj masu para za parenje, prijave legla, pedigree, export... da sve bude po pravilima a on tu štanca štence kako bi kupcima BILO JEFTINIJE ...  ko ti garantira da je to pas tih pasa??? nitko ... možda su mama bero i jožica. tata bero susjedov vučjak a mama moja kuja parena već jedno 8 puta. 8x5 recimo štenaca, 0 rashoda, ??? prihoda = 'dobar' uzgaivač ... oprosti al za mene to nije uzgoj .... psa se kupuje za slijedećih 15 godina cca. i kada ima papire imaš uvid u situaciju da je sve po pravilima i da je to taj pas ..... a ovo je sve na bazi kao što već rekoh reko kazao... zato mi ovdje imamo temu šverca di svi dođu kad je već prekasno ...  no eto ako ti njemu vjeruješ na riječ ... pa sretno ti bilo..... 

vidit ćemo...strpljen-spašen icon_mrgreen
samo nek on dođe lgh
-->
Evidentirano
ninaa
Our special friend

--> Mozzila <--

« Odgovor #64 : Rujan 13, 2010, 08:44:39 »

Ovo je meni naljutilo tih "uzgajivaca" poznatih pasa  icon_evil
A lipo pise u PRAVILNIKU da parnjak sa papirima (rodovnik) NE SMIJE PARITI BEZ PAPIRA, niti obratno,,a oni tih "uzgajivaci" KVARE njemacke ovcare sve redom.

Lipo ce imati buduci njemacki ovcari,,,boze moj, kakva ledja....usi,,,nema jajca...displazicni,,krivih nogu prednje, zadnje a povrh svega najvazniji KARAKTER a oni to nemaju sami plasljivci.  flop kotz   

Nego bitno da se cuje kako zvuci tih imena ciji su i titule  kotz   ....najbolje kontrola je DNA u Ausburgu  icon_wink
-->
Evidentirano

Vise informacija na nasoj web stranici!

Uzgajivacnica Americkih Stafordskih terijera  F.C.I. - 15/06
http://www.crvenamunjakennel.hr/index.htm
CroRipke
Mini user
*

« Odgovor #65 : Rujan 13, 2010, 09:15:04 »

Ovo je meni naljutilo tih "uzgajivaca" poznatih pasa  icon_evil
A lipo pise u PRAVILNIKU da parnjak sa papirima (rodovnik) NE SMIJE PARITI BEZ PAPIRA, niti obratno,,a oni tih "uzgajivaci" KVARE njemacke ovcare sve redom.

Lipo ce imati buduci njemacki ovcari,,,boze moj, kakva ledja....usi,,,nema jajca...displazicni,,krivih nogu prednje, zadnje a povrh svega najvazniji KARAKTER a oni to nemaju sami plasljivci.  flop kotz   

Nego bitno da se cuje kako zvuci tih imena ciji su i titule  kotz   ....najbolje kontrola je DNA u Ausburgu  icon_wink

ako je ovo odgovor na moj post, evo slika pa gledaj roditelje, ravna leđa, uši gore, jajca su mu tu, a za displaziju neznam

http://img814.imageshack.us/gal.php?g=95622065.jpg
-->
Evidentirano
ninaa
Our special friend

--> Mozzila <--

« Odgovor #66 : Rujan 13, 2010, 09:24:08 »

Ne kazem samo tebi nego opcenito sta ljudi  tako lako spadaju na to..i kazem meni ljuti tih "uzgajivaca" sta ne postuju PRAVILNIK.

Nisam rekla da su oni losi,  stenci i roditelji su svakoko lipi na slici i uzivo,,a ko ce garantirati cija je KRV....zato kaze da postoji  analiza krvi DNA kod njemacka ovcara sta je cest za uzgojnu dozvolu i dobivanje KORUNG  icon_wink

-->
Evidentirano

Vise informacija na nasoj web stranici!

Uzgajivacnica Americkih Stafordskih terijera  F.C.I. - 15/06
http://www.crvenamunjakennel.hr/index.htm
smiljana
Mini user
*

« Odgovor #67 : Rujan 13, 2010, 10:02:12 »

Ispravak
Arex je bio SG8 D, mislim 2005 i VA1 CRO, a Rambo SG69 D 2001 i VA1 Cro.
Oba spomenuta psa su iz domaćeg uzgoja a Hrvatska na žalost do sada nije imala ni psa koji se uvrstio u VA skupinu u Njemačkoj pa tako niti VA1 D odnosno prvaka svijeta jer se smatra da je njemački Sieger prvenstvo svijeta.
Što je je - dobro ga lakira trgovac!
-->
Evidentirano
CroRipke
Mini user
*

« Odgovor #68 : Rujan 14, 2010, 01:42:03 »

Ispravak
Arex je bio SG8 D, mislim 2005 i VA1 CRO, a Rambo SG69 D 2001 i VA1 Cro.
Oba spomenuta psa su iz domaćeg uzgoja a Hrvatska na žalost do sada nije imala ni psa koji se uvrstio u VA skupinu u Njemačkoj pa tako niti VA1 D odnosno prvaka svijeta jer se smatra da je njemački Sieger prvenstvo svijeta.
Što je je - dobro ga lakira trgovac!

de malo pojasni ove"šifre" SG8 D...
-->
Evidentirano
tweety
Mini user
*

« Odgovor #69 : Rujan 17, 2010, 07:32:35 »

ja bi se na tvom mjestu pozdravila sa lovom i uzela štene od pravog uzgajivača...
obrati pažnju na kakvoj je lajni pas prezentiran(pravom uzgajivaču je stalo do ugleda...)  i na tzv. kravlji stav psa.... icon_confused
-->
Evidentirano
CroRipke
Mini user
*

« Odgovor #70 : Rujan 17, 2010, 08:22:46 »

ja bi se na tvom mjestu pozdravila sa lovom i uzela štene od pravog uzgajivača...
obrati pažnju na kakvoj je lajni pas prezentiran(pravom uzgajivaču je stalo do ugleda...)  i na tzv. kravlji stav psa.... icon_confused
i mene malo brine taj kravlji stav, ali samo nek štene bude živo, zdravo, razigrano, lijepo...
btw. šta bi trebao imat uzicu od cca 200-300 kn da brine o ugledu?
-->
Evidentirano
CroRipke
Mini user
*

« Odgovor #71 : Rujan 17, 2010, 09:48:06 »

znaš li da je moj prošli pas bio potomak asslana v.d. wieneraua iz vaše uzgajivačnice, tj. iz crvenog mayestosa icon_lol
-->
Evidentirano
Tajana_ri
Manager

Komandos

« Odgovor #72 : Rujan 17, 2010, 10:06:22 »

lmao sa papirima bi koštao 3 puta više A od kad to rodovnica košta po 300, 500, koliko već, eura? icon_mrgreen
CroRipke po meni bježi glavom bez obzira od tog šteneta. A gospona "uzgajivača" bi trebalo prijavit hks-u, ako je uopće reistriran uzgajivač.
I vjeruj mi, snimku kukova roditelja biš najprije trebao gledati!
-->
Evidentirano

CroRipke
Mini user
*

« Odgovor #73 : Rujan 18, 2010, 12:38:53 »

lmao sa papirima bi koštao 3 puta više A od kad to rodovnica košta po 300, 500, koliko već, eura? icon_mrgreen
CroRipke po meni bježi glavom bez obzira od tog šteneta. A gospona "uzgajivača" bi trebalo prijavit hks-u, ako je uopće reistriran uzgajivač.
I vjeruj mi, snimku kukova roditelja biš najprije trebao gledati!
HKS kaže da od 2007. nije registriran...
-->
Evidentirano
CroRipke
Mini user
*

« Odgovor #74 : Rujan 18, 2010, 01:44:20 »

Recimo da je "švercer", što može biti loše u vezi sa štenetom?
-->
Evidentirano
 Str: 1 ... 3 4 [5] 6 Gore Ispis 
« natrag naprijed »
Skoči na:  

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines
Marketing: oglašavanje na forumu