Ljubimci Forum Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Kolovoz 17, 2018, 05:53:18
Forum Pomoć Traži Prijava Registracija
Novosti: U?ivajte u boravku na na?em forumu, zabavite se i educirajte kako bi i vama i va?im ljubimcima su?ivot bio lak?i i ugodniji. Posebnu pa?nju bismo vam htjeli skrenuti na Veterinarski kutak te na vrlo aktualnu temu Ne kupujte pse od ?vercera ili na farmama pasa.
O na?inu na koji forum funkcionira mo?ete vi?e nau?iti u podforumu O forumu, a molimo vas i da pa?ljivo pro?itate pravila foruma te se pona?ate u skladu s njima, tako da i dalje ostanemo najbolji, najve?i i najedukativniji forum o ku?nim ljubimcima u Hrvatskoj.

+  ljubimci-forum
|-+  FCI VIII - Retriveri, šunjkavci i psi za vodu
| |-+  Sekcija španijela
| | |-+  Sekcija španijela - Slike naših pasa (Moderatori: surefire, max)
| | | |-+  FOUR SEASONS JENIS JOPLIN - American cocker spaniel
« natrag naprijed »
 Str: [1] 2 3 ... 9 Dolje Ispis
Autor Tema: FOUR SEASONS JENIS JOPLIN - American cocker spaniel  (Posjeta: 21198 )
dorazoo
Maxi user

Spol: Ženski

« : Listopad 21, 2007, 07:26:16 »

Zdravo narode evo da vam se javimo nakon dugo vremena da smo i mi nabavili ovo čudo  danas je stigla iz poznate odgaivačnice u Mađarskoj jako sam uzbuđena pa ću vam staviti par slika  pusica  pusica heart heart heart

pusica pusica pusica         heart heart heart heart

love3 love3 love3 love3 love3 love3 love3 love3 love3 love3 love3 love3 love3 love3 love3 love3 love3 love3 love3 love3 love3 love3

-->
« Zadnja izmjena: Svibanj 28, 2008, 01:56:26 max » Evidentirano
surefire
Administrator
Manager

Istina iznad svega

« Odgovor #1 : Listopad 21, 2007, 07:38:51 »

Čestitam na prinovi, preslatka je!
-->
Evidentirano

dorazoo
Maxi user

« Odgovor #2 : Listopad 21, 2007, 08:23:12 »

Joj hvala puno  bit će još puno slika samo dok se ja malo smirim   pusica  pusica pusica pusica love3 love3 love3
-->
Evidentirano
iserek
Manager

There's a love that lingers always...

« Odgovor #3 : Listopad 21, 2007, 09:02:12 »

Dobro došla heart heart
-->
Evidentirano

"Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away."
Ammy
Super user
**

...ammy sleeping princess...

« Odgovor #4 : Listopad 21, 2007, 09:43:47 »

wow cura je pre slatka!
-->
Evidentirano

dorazoo
Maxi user

« Odgovor #5 : Listopad 22, 2007, 06:51:36 »

malo sam se smirila sada ću vam ispričati malu priču ovako kako sam rekla dolazim iz odgaivačnice Four seasons iz Mađarske  heart heart heart
moje pravo ime je Four Seasons  Janis Joplin a zovite me Jeni imam 2mj i 9 tijedana i jako sam nestašna i mala.Moje dvije Samojedice su je jako dobro
prihvatile u svoj čopor.love3 love3 love3 love3 love3 love3 love3 love3 love3 love3 love3 love3

Ja i Jeni

Lara i Jeni
-->
Evidentirano
DAK-maltese
Maxi user

Beauty with Attitude...

« Odgovor #6 : Listopad 22, 2007, 06:56:25 »

Stvarno preslatka Janice
-->
Evidentirano
Angel-a
Our special friend

to nije pas to je lhasa

« Odgovor #7 : Listopad 22, 2007, 07:28:13 »

Prije svega cestitke na prekrasnoj maloj prinovi!
Od svih sinocnih slika mogu reci da je koliko toliko uspjela ova. Ali bice slika za slijedeci vikend Wink
Jedva cekam da krenemo u radne pobjede!  lgh

Pozdrav
Jovana
-->
Evidentirano

www.JovanaDanilovic.com
advertising
web design
handling dogs
bubalica
User
**

« Odgovor #8 : Listopad 22, 2007, 08:08:37 »

welcome
-->
Evidentirano
luca
Developer

« Odgovor #9 : Listopad 22, 2007, 01:25:36 »

Konacno!!!Dorazoo tako mi je drago da si nabavila kokerica... pinklove1 Mala je prekrasna... lgh
-->
Evidentirano
dorazoo
Maxi user

« Odgovor #10 : Listopad 22, 2007, 05:24:34 »

Američki Cocker Spaniel (Crni)
Veoma lijep i atraktivan a u Americi veoma dobro prihvaćen u domovima Amerikanaca jer je izuzetno dobro uklopljen s obzirom na potrebe stanovnika u urbanim  sredinama . ACS je mlada pasmina. U Rusiji je čak i danas statusni simbol u kombinaciji sa bijelim Pontijakom je simbol moći.
Crni ACS je naj stabilniji od svih varijeteta( kolora)  ima izuzetne karakteristike naravi koje plijene sve koji ga jednom upoznaju. Malii  broj ljudi je kod nas u prilici da upozna ovu nadasve izuzetno plemenitu pasminu jer ih je jako malo kod nas a i njihova nabavka je uglavna  vezana za ino tržište.
Mali broj ACS u našim gradovima  je uglavnom u  vezi sa nepoznavanjem ove pasmine.  Uglavnom  ACS   posjeduju  izlagači i uglavnom se viđaju  na izložbama pasa  tako da ih većina ljubitelja pasa prepoznaje samo kao pse sa izložbi što nije dovoljno za ovu pasminu koja uz atraktivan izgled ima i mnogo drugih izuzetno vrijednih osobina.Prava je šteta što ova pasmina nema jači lobi koji bi educirao zainteresirane  o ovoj pasmini. Kvalitetnu prezentaciju pasmine uglavnom mogu pokrenuti uzgajivači ACS  što ova pasmina i zavređuje.
Ujedno se zahvaljujem Gospodinu T.Lovenćiću koji je prije  petnaest  godina mi predložio da nabavim ACS.
Pošto smo dugi niz godina imali prekreanu kujicu ACS (crnu) STELLA "SWeet"N" Sasy HR10044 od oca Kaplar"s Sugarbrook Can Do i majke Nere Sugar Baby of Jealousy , možemo biti presretni jer je u našu obitelj pristigla mala crna loptica sa imenom  -Four Seasons Janis Joplin iz Uzgajivačnice u Mađarskoj. Našoj  velikoj sreći i radosti nema kraja jer je ovo divno stvorenje centar naših aktivnosti  ovih dana a nismo zaboravili ni dane kada smo prvi put imali  štene ACS i kada smo učili sve što je u ono vrijeme bilo moguće saznati o toj pasmini.Danas je to mnogo lakše i sve je dostupnije pa stoga molimo sve da ovoj  prekrasnoj pasmini posvete malo vremena i da se jave na ove stranice sa svojim saznanjima o ACS.
Posebno smo zahvalni Gospođi  Orsolya Vig, na divnom primjerku ACS koji je zahvaljujući njnom trudu i pažljivom vođenju uzgoja pravi predstavnik pasmine. Takođe zahvaljujemo se i svima onima koji ACS drže, uzgajaju i čine sve one divne stvari da ova pasmina postane sastavni dio i našeg života.
Puno pozdrava svim vlasnicima ACS kao i onima koji ova bića nose u svom srcu.
                                                                                                                Renata M.

love3 love3 love3 love3 love3 love3 love3 love3 love3 love3 love3 love3 love3 love3 love3 love3 love3 love3 love3 love3 love3 love3 love3 love3 love3 love3 love3

pusica
-->
Evidentirano
dorazoo
Maxi user

« Odgovor #11 : Listopad 22, 2007, 05:38:44 »

Ovo samo ljubav može napraviti. Kako je ovo toplo i sa puno srca .
-->
Evidentirano
gani
Maxi user

« Odgovor #12 : Listopad 23, 2007, 09:34:00 »

welcome Jeni

preslatka si curica  pinklove1 pinklove1

pusica šalje Gani
-->
Evidentirano

dorazoo
Maxi user

« Odgovor #13 : Listopad 23, 2007, 09:39:33 »

Ganica hvala puno na divnim riječima  pusica  pusica pusica pusica  heart heart heart heart
-->
Evidentirano
Angel-a
Our special friend

to nije pas to je lhasa

« Odgovor #14 : Listopad 23, 2007, 09:46:28 »

Hocemo slikee!  heej
-->
Evidentirano

www.JovanaDanilovic.com
advertising