Ljubimci Forum Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Lipanj 26, 2017, 02:55:23
Forum Pomoć Traži Prijava Registracija
Novosti: U?ivajte u boravku na na?em forumu, zabavite se i educirajte kako bi i vama i va?im ljubimcima su?ivot bio lak?i i ugodniji. Posebnu pa?nju bismo vam htjeli skrenuti na Veterinarski kutak te na vrlo aktualnu temu Ne kupujte pse od ?vercera ili na farmama pasa.
O na?inu na koji forum funkcionira mo?ete vi?e nau?iti u podforumu O forumu, a molimo vas i da pa?ljivo pro?itate pravila foruma te se pona?ate u skladu s njima, tako da i dalje ostanemo najbolji, najve?i i najedukativniji forum o ku?nim ljubimcima u Hrvatskoj.

+  ljubimci-forum
|-+  SVI naši ljubimci osim pasonja i maca:
| |-+  Svijet pernatih kuænih ljubimaca
| | |-+  Slike naših pernatih ljubimaca (Moderator: Gibb)
| | | |-+  Jadro mali pernati vražiæ tigriæ
« natrag naprijed »
 Str: 1 2 [3] Dolje Ispis
Autor Tema: Jadro mali pernati vražiæ tigriæ  (Posjeta: 15887 )
mops
Manager

Spol: Ženski

Ronèek-bonbonèek- debeli balonèek :D

« Odgovor #30 : Veljaa 15, 2009, 10:33:01 »

Super ekipa icon_biggrin
-->
Evidentirano

Vlanica firme za èuvanje i šetanje pasa PETS ONLY
099/8004175 ili petsonlyzg@gmail.com
https://www.facebook.com/PetsOnlyZg/
Saša
pepa
Super user
**

« Odgovor #31 : Veljaa 24, 2009, 08:47:10 »

Hvala
inaèe moje ptiæice su dobro super se slažu u jutro jako "lijepo" pijevaju  heart heart heart  slap
Kiki je  veæ veliki plavi ptiæ  lmao lmao
Jadro je veliki gazda kuæe  pinklove1 pinklove1
Tinèica je Kikina cura  heart heart
Tonèica je Jadrina cura   lmao lmao
veliki pozdrav od nas i naših ptiæica    headbanging hi
poz.................  pusica

icon_mrgreen
-->
Evidentirano

Pepa,Tvrtko,Rundo, Sisy ,Sindy i Lukas  -  Tornjaci ,  Mery-Glory  - Njemaèki mini špic Franca -pekinezer Bubi- pudla Keti -labrador

KONJIÈI  i  PAPIGICE
mala škvadra :-)
Ladybug
Super user
**

« Odgovor #32 : Travanj 20, 2009, 08:05:07 »

Malo kasnim al žao mi je zbog malene....icon_sad
 pusica šarenoj ekipi
-->
Evidentirano

Mali zeleni & Winnie       
pepa
Super user
**

« Odgovor #33 : Lipanj 04, 2009, 08:28:37 »

u meðu vremenu moj jedro je vjerojatno ugino od starosti   icon_cry    icon_cry icon_cry icon_cry icon_cry icon_cry icon_cry icon_cry icon_cry a moje dvije ptiæice  kad sam ja bila u školi  pala je gajba i vrata su bila otvorena tak da su izletjele van na drvo a osto je samo kiki  icon_cry icon_cry icon_cry icon_cry   tak da ja baš nemam sreæe sa ptiæicama .kad sam ja došla iz škole  opazim da nema ptiæica i pitam mamu kaj je bilo ona mi veli da joj je još jedna pred nosom zletela, ja gas van i po celom naselju tražim a njih nigdje  icon_sad al ja nnebum prestala ja bum kupila još jednu ptiæicu pa makar to bila zadnja i mislim da æe mi tata polagano poludjeti  icon_confused

poz...................................  icon_cry
-->
Evidentirano

Pepa,Tvrtko,Rundo, Sisy ,Sindy i Lukas  -  Tornjaci ,  Mery-Glory  - Njemaèki mini špic Franca -pekinezer Bubi- pudla Keti -labrador

KONJIÈI  i  PAPIGICE
pepa
Super user
**

« Odgovor #34 : Kolovoz 31, 2009, 06:33:35 »

icon_cool
slika kikija i ptiæice koja je kod mene veè mjesec dana zove se koki
kiki i koki  pusica pusica pusica pusica

kiki je svjetli koki tamniji  icon_mrgreen
poz......................... pusica
-->
Evidentirano

KONJIÈI  i  PAPIGICE
duda
Super user
**

« Odgovor #35 : Kolovoz 31, 2009, 09:12:24 »

Žao mi je da ti je ona papigica uginula... neznaš dob? a što se tièe gajbe pazi di je stavljaš da ti se opet ne dogodi isto. teta da se tako završilo. Tko zna di su sada... Neka bude  krletka na ravnoj površini i da ne bude smještena na knap da se ne prevrne. Takoðer vodi raèuna da ti tiæi ne budu na propuhu. Dosta ljudi ne vodi raèuna o tome u ova ljetna vremena jer im vruæe pa im se ptièice razbole. Propuh je za ptièice jako opasan. Ja imam rozakolis ženku imenom Pagica i fishera mužjaka imenom Cappy (kao dva sokiæa gusta)  lmao to je doma dreka od njih za poluditi. Imaju strašno prodoran glas da puno puta stavim vatu u uši. Tamo di oni borave ne klimatiziram. A èesto puta ih pustim po cijelom stanu da lete tad gasim klimu. Daješ li im voæe i povræe, i znaju li što reæi?  icon_biggrin
-->
Evidentirano
pepa
Super user
**

« Odgovor #36 : Rujan 01, 2009, 11:22:01 »

Žao mi je da ti je ona papigica uginula... neznaš dob?
Jadru sam kupila kao "mladog" papagaja  heart al kljun mu je veæ bio skroz plav  icon_confused bio je na granici da nešto zucne ali samo jedno jutro sam ga našla na podu   icon_cry   smiley4  bye angel2

inaèe moja krletka je u kuèi gdje nikad ne puše propuh a klime nema i  uvijek su pokrite s krpom preko  boènih strana   icon_wink i  stoji na jednom kredencu i imaju lufta još 20 cm sa svake strane  lucky i lete redovito neznam kako je gajba uspjela pasti  icon_rolleyes
i uopce neznam kojeg je spola koki malo je plav pa malo roz pa malo plavoroz  icon_mrgreen pinklove1 new_tomato
i tako metnut æu još slika pa probajte odgonetnut  lucky
poz...................  pusica
-->
Evidentirano

KONJIÈI  i  PAPIGICE
zex
New user
*

« Odgovor #37 : Oujak 03, 2015, 10:50:31 »

Pitanje,posto vidim da je u cvijecu,da li jede cvijece i zemlju,posto moj to radi a cula sam da ne bi smjeli??
-->
Evidentirano
 Str: 1 2 [3] Gore Ispis 
« natrag naprijed »
Skoči na:  

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines
Marketing: oglaavanje na forumu